Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Заболотний і Матвієнко ідуть на вибори за списком Порошенка

Заболотний і Матвієнко ідуть на вибори за списком Порошенка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/64_dscn24.jpg
14 вересня головні політичні сили, що приймають участь у дострокових парламентських виборах до Верховної Ради України, визначились зі своїми кандидатами.
Зокрема, за списком “Блоку Петра Порошенка” до Верховної Ради України балотуватимуться народний депутат по одномандатному округу №17 Григорій Заболотний та лідер партії «Собор», екс-депутат виборчого округу №17 Анатолій Матвієнко.
Варто згадати, що під час виборчої кампанії у 2012 році Анатолій Матвієнко висував свою кандидатуру як кандидат у народні депутати по виборчому округу №17 (до якого входять Бершадський, Тростянецький, Теплицький, Гайсинський райони, а також місто Ладижин), але згодом знявся на користь Григорія Заболотного, після чого останній отримав перемогу.
Цікаво, що під час особистого прийому громадян, який відбувся 26 червня цього року у місті Ладижин, Григорій Заболотний на запитання журналістів чи планує він працювати народним депутатом і надалі, або перейти на державну службу, нардеп відповів:
- Я вже напрацювався в виконавчий владі, - посміхається Григорій Заболотний. – По-перше мені 62 роки, по-друге я не маю здоров’я, мені три операції зробили в Німеччині. Я сьогодні мотатися по областях не можу. Я згоден допомагати молодшому як головний консультант - я йому все розкажу, я йому все покажу. Але, я не звик кидати на пів дорозі те, що я людям обіцяю. Мене радує що торік я зумів кожному району дати по мільйонові гривень. Я зумів торік виділити більше 700 тисяч гривень на допомогу людям і мене це також радує. Надаючи допомогу людям я отримую задоволення.
Григорій Заболотний запевнив, що його нічого не тримає у Верховній Раді і він першим голосував за те, щоб її розпустили.
Не справдились прогнози Григорія Заболотного і щодо дострокових парламентських виборів:
- Я думаю що в цьому році парламентських виборів не буде, тому що зараз дуже складна обстановка в країні, - сказав народний депутат. - По-перше, потрібно 2 млн. гривень викинути. Вони у нас що - зайві? А саме головне, проаналізувавши ситуацію, в Верховну Раду не прийдуть кращі прийдуть ще гірші.
Нагадаємо, Григорій Заболотний керував виборчою кампанією Петра Порошенка в регіонах.
Чи висуватиме в цьому році свою кандидатуру Микола Кучер, який у 2012 році був гідним конкурентом Григорія Заболотного та мав хороші шанси стати народним депутатом по виборчому округу №17, поки невідомо.
15 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 863 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль