Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 «Блок Петра Порошенка» визначився з кандидатом у мажоритарному окрузі №17

«Блок Петра Порошенка» визначився з кандидатом у мажоритарному окрузі №17

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9739_pavlo.jpg
14 вересня цього року у Києві відбувся з’їзд "Блоку Петра Порошенка". Під час з’їзду були оголошені кандидати в народні депутати від "Блоку", та претенденти, що балотуватимуться по вінницьких округах до Парламенту.
Так, в одномандатному виборчому окрузі №17 із центром у місті Ладижин від "Блоку Петра Порошенка" висунуто директора агрофірми «СТОВ Ольгопіль», члена постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму Павла Каленича.
Нагадаємо, першим кандидатом у нардепи по виборчому окрузі №17 ЦВК зареєструвала голову Теплицьої районної адміністрації 59-річного Василя Романюка.
16 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 896 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 16.09.2014 - 21:25
В нашей стране осёл нагруженный золотом, изберётся в любой законодательный орган! Если таких ослов много выиграет тот, у кого больше золота!
Написав: Ladyzhenec1 12.10.2014 - 15:52
Pyatkovskiy, Вірно сказано. Не дати Олігархам прийти до влади.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль