Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 «Блок Петра Порошенка» визначився з кандидатом у мажоритарному окрузі №17

«Блок Петра Порошенка» визначився з кандидатом у мажоритарному окрузі №17

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9739_pavlo.jpg
14 вересня цього року у Києві відбувся з’їзд "Блоку Петра Порошенка". Під час з’їзду були оголошені кандидати в народні депутати від "Блоку", та претенденти, що балотуватимуться по вінницьких округах до Парламенту.
Так, в одномандатному виборчому окрузі №17 із центром у місті Ладижин від "Блоку Петра Порошенка" висунуто директора агрофірми «СТОВ Ольгопіль», члена постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму Павла Каленича.
Нагадаємо, першим кандидатом у нардепи по виборчому окрузі №17 ЦВК зареєструвала голову Теплицьої районної адміністрації 59-річного Василя Романюка.
16 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1035 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 16.09.2014 - 21:25
В нашей стране осёл нагруженный золотом, изберётся в любой законодательный орган! Если таких ослов много выиграет тот, у кого больше золота!
Написав: Ladyzhenec1 12.10.2014 - 15:52
Pyatkovskiy, Вірно сказано. Не дати Олігархам прийти до влади.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль