Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin, Вибори мера Ладижина В Ладижині розпочинаються виборчі перегони

В Ладижині розпочинаються виборчі перегони

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3978_vibori.jpeg
Як вже повідомлялося, Верховна Рада проголосувала за призначення на 25 травня виборів міських голів у 10 містах.
В десятку міст, у яких будуть обирати нового мера міста, увійшов і наш Ладижин. Отже, 25 травня ладижинці обиратимуть президента, мера та депутата міської ради по 11 округу.
Як повідомляється в газеті «Нове місто», першого квітня відбулося засідання міської виборчої комісії. Воно було продовженням першого засідання, на яке члени комісії збиралися 27-го березня.
Попереднє зібрання мало організаційний характер: голова міської виборчої комісії Віра Васенко зачитала постанову Верховної Ради від 25 березня про призначення позачергових виборів у нашому місті. Як вона пояснила, згідно з законом, це робиться за 60 днів до виборів. Власне виборчий процес розпочинається за 50 днів, тобто з 5 квітня.
Паралельно будуть проходити вибори в одномандатному мажоритарному окрузі №11, тому що депутат Надія Копйова склала свої повноваження. Це є проміжні вибори депутата міської ради.
Нагадаємо, нещодавно до Ладижинської міської ради надійшли заяви від депутатів Надії Копйової (за мажоритарним списком) та Олександра Жаруна (за партійним списком) про дострокове складання депутатських повноважень. Міськрада розглянула ці заяви на останній сесії і вирішила достроково припинити повноваження вищезазначених депутатів і передала відповідне рішення до міської територіальної виборчої комісії.
До виборчого округу №11 відносяться такі будинки: вул. Лісова, 1-9; вул. Наконечного,2,3; вул. П.Кравчика, 14, 14а; вул. Прибережна, 1, 1а; вул. Процишина, 4, 4а, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 11, 11а.
Кандидатам на міського голову Ладижина необхідно зареєструватися у період з 23-го квітня по 1-ше травня; на депутата у міську раду по 11-му округу – з 25-го по 29-е квітня.
4 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 792 Коментарів: 1
Написав: nina 4.04.2014 - 21:23
Інформація не зовсім достовірна. Будинкі 14 та 14а, не відносятся до 11 округу. Я мешкаю в будинку № 14, у нас по мажорітарці балотувався Жаріков, його і було обрано. Він не складав своїх повноважень, а тому будинкі 14 та 14а голосувати за переобрання свого депутата-мажоритарника не підуть. Важко було Територіальній виборчій комісії в цьому розібратись? Профффессори, куди не подивись!!!.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль