Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin, Вибори мера Ладижина В Ладижині розпочинаються виборчі перегони

В Ладижині розпочинаються виборчі перегони

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3978_vibori.jpeg
Як вже повідомлялося, Верховна Рада проголосувала за призначення на 25 травня виборів міських голів у 10 містах.
В десятку міст, у яких будуть обирати нового мера міста, увійшов і наш Ладижин. Отже, 25 травня ладижинці обиратимуть президента, мера та депутата міської ради по 11 округу.
Як повідомляється в газеті «Нове місто», першого квітня відбулося засідання міської виборчої комісії. Воно було продовженням першого засідання, на яке члени комісії збиралися 27-го березня.
Попереднє зібрання мало організаційний характер: голова міської виборчої комісії Віра Васенко зачитала постанову Верховної Ради від 25 березня про призначення позачергових виборів у нашому місті. Як вона пояснила, згідно з законом, це робиться за 60 днів до виборів. Власне виборчий процес розпочинається за 50 днів, тобто з 5 квітня.
Паралельно будуть проходити вибори в одномандатному мажоритарному окрузі №11, тому що депутат Надія Копйова склала свої повноваження. Це є проміжні вибори депутата міської ради.
Нагадаємо, нещодавно до Ладижинської міської ради надійшли заяви від депутатів Надії Копйової (за мажоритарним списком) та Олександра Жаруна (за партійним списком) про дострокове складання депутатських повноважень. Міськрада розглянула ці заяви на останній сесії і вирішила достроково припинити повноваження вищезазначених депутатів і передала відповідне рішення до міської територіальної виборчої комісії.
До виборчого округу №11 відносяться такі будинки: вул. Лісова, 1-9; вул. Наконечного,2,3; вул. П.Кравчика, 14, 14а; вул. Прибережна, 1, 1а; вул. Процишина, 4, 4а, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 11, 11а.
Кандидатам на міського голову Ладижина необхідно зареєструватися у період з 23-го квітня по 1-ше травня; на депутата у міську раду по 11-му округу – з 25-го по 29-е квітня.
4 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 800 Коментарів: 1
Написав: nina 4.04.2014 - 21:23
Інформація не зовсім достовірна. Будинкі 14 та 14а, не відносятся до 11 округу. Я мешкаю в будинку № 14, у нас по мажорітарці балотувався Жаріков, його і було обрано. Він не складав своїх повноважень, а тому будинкі 14 та 14а голосувати за переобрання свого депутата-мажоритарника не підуть. Важко було Територіальній виборчій комісії в цьому розібратись? Профффессори, куди не подивись!!!.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль