Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Вибори мера Ладижина 25 травня ладижинці оберуть нового міського голову!

25 травня ладижинці оберуть нового міського голову!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9054_vibori.jpeg
Верховна Рада проголосувала за призначення на 25 травня виборів міських голів у 10 містах.
Зокрема, депутати підтримали постанови авторства Давіда Жванії і Руслана Князевича про призначення виборів міських голів м. Сум, Василькова (Київська обл.), Прилук (Чернігівська обл.), Антрацита(Луганська обл.), Жовтих Вод (Дніпропетровська обл.), Ромен (Сумська обл.), Ладижин (Вінницька обл.), Бобринця (Кіровоградської обл.), Батурина (Чернігівська обл.), Корсуня-Шевченківського (Черкаської обл).
Нагадаємо, колишній Ладижинський міський голова Валерій Коломейцев 24 лютого 2014 року добровільно подав у відставку.
25 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 849 Коментарів: 16
Написав: Народ 25.03.2014 - 21:12
Оберуть нового мера? Таке враження що Валерій Коломейцев просто взяв відпустку за власний рахунок на 3 місяці. Так що нового мера не буде. Хто має іншу думку? Ніно........
Написав: чел 25.03.2014 - 21:35
Вся діяльність андрюш скако та планоккурів 'чесного' охфіцера вови тупізни та самодурства головаш енд компані правих і лівих секторів лише на користь рижого''' хто йому реальний опонент???? Де він і його команда і і і і і*********** а потому-мером буде в і коло
Написав: антифашист 25.03.2014 - 21:45
Есть у нас люди кто сможет и готов быть мэром нашего города. Головашич отстой а Андрей Скакодуб сможет. А еще Игорь Шевченко и Игорь Мегера-они на Майдане и среди народа. Главное всем обьедениться против бывшего валерика.
Написав: Нина 25.03.2014 - 23:10
антифашист, Бог мій! Яка нісенітниця!
Написав: антифашист 26.03.2014 - 00:57
Ок Нина-а кто реальный и кто сможет?
Написав: Valeriy Ivanovich 26.03.2014 - 12:25
ппц, в Ладижні майже 25 тисяч населення, і ніхто не зможе бути мером, один Валєрка - єгер зможе. Потрібна молода, освітчена, активна та прогресивна людина, а не заангажовані політичною помстою Головашич і К.
Написав: pasa28 26.03.2014 - 16:10
Хто небудь може написати список претензій до головашич? Не загальні фрази, а конкретно 1 ,2 ,3 . кого не запитаю з її противників ніхто не може сказати конкретно чому. Рижого, враховуючи як він працював останні роки зможе замінити будь хто.
Написав: Valeriy Ivanovich 26.03.2014 - 16:19
Конкретно, а то як вона на всю площу заявила: "коли я стану мером ви до мене прийдете по зарплати". Не встигла стати мером, а вже ставить себе ледве не імператрицею Ладижина. Ще одним фактом можу назвати те, що вона не хоче щось змінити в Ладижині, вона хоче поквитатись з Коломєйцевим і щось йому доказати.
Написав: ВасЫль 26.03.2014 - 17:29
Вона всі остані роки була заангажована особистою помстою меру за те, що він колись ганебною мітлою погнав її з Нагорним з місцевої газети через низький професіоналізм, а точніше, за повну відсутність такого.
Написав: Народ 26.03.2014 - 18:04
pasa28 26.03.2014 - 16:10 Пашуньчику, твоя балерина ще на минулих виборах обіцяла красти як стане мером, але трохи менше красти. Не аргумент? А народ не хоче мати мера який ще не ставши мером обіцяє красти. Тепер піди пашуньчик і розкажи це кожному жителю.Вона обіцяла що навіть коли не стане мером побудує на свої кошти в лікарні лабораторію. Вже 4 роки минуло, вони хоча б колики забила? Обіцяла знижку тарифів ЖКХ у кого встановлені пластикові вікна. Я встановив пластикові вікна, чому вона не платить мені знижку? Вона вже 4 роки депутат міської ради, що вона конкретно зробила для громади, окрім патаканя? І самий важливий аргумент, ну не сприймає її громада та й годі. Насильно мил не будешь, а вона лізе до влади і до грошей. Мрія збагачення не дає їй розуму.
Написав: jim 26.03.2014 - 18:04
ВасЫль, золоті слова. А тепер уявіть, як людина, яка останні роки жила жагою помсти буде керувати містом. Плюс до цього ще й обмежені інтелектуальні здібності. Для міста це буде катастрофа
Написав: Народ 26.03.2014 - 18:07
jim, я б поправив твої слова "обмежені інтелектуальні здібності" на відсутність інтелектуальних здібностей.
Написав: jim 26.03.2014 - 18:29
Народ, не можу не погодитись.
Написав: pasa28 27.03.2014 - 16:56
Цікаво почути думку інших! Кого крім коломейцева ви бачете в якості мера????(Аргумент що крім коломейцева ніхто не справиться - не сприймаю!!!!!)
Написав: Народ 27.03.2014 - 18:47
Пашко, так не сприймай інші аргументи. Сходи в жилетку поплач, мож полегчает
Написав: антифашист 27.03.2014 - 22:35
Завтра на сессии будут толкать головашичи на должностьсектетаря-денисюк.которая Прометее. На два месяца может быть новыймэр. А мэром может быть и Анущенко. Вместе с ннедостатками есть имного плюсов.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль