Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

4003_image001.png (362.03 Kb)Як ми вже повідомляли, ладижинці скаржаться на стан пішохідних доріжок та міжбудинкових доріг, які знаходяться в жахливому стані після зими, хоча були відермонтовані тільки минулого року.

Цю ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Олійник комунальному виданню газеті «Нове місто».

«Після зими на деяких пішохідних доріжках, які були збудовані в 2014-му та 2016 роках виявлено дефект, - відбувається розсипання бетонної суміші. Наразі ми вирішуємо це питання. Разом із спеціалістами підрядних організацій, які проводили будівельні роботи. Ми зробимо відповідний аналіз, щоб визначити причину розкрашування бетонного покриття, чи це неякісний цемент чи недотримання технології будівництва, - зазначив Олександр Олійник.

Також Олександр Олійник заспокоїв ладижинців і пообіцяв, що підрядні організації, які будували пішохідні доріжки у місті, дали гарантійні зобов’язання, тому відновлять доріжки за власник рахунок.
3 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1356 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль