Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

4003_image001.png (362.03 Kb)Як ми вже повідомляли, ладижинці скаржаться на стан пішохідних доріжок та міжбудинкових доріг, які знаходяться в жахливому стані після зими, хоча були відермонтовані тільки минулого року.

Цю ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Олійник комунальному виданню газеті «Нове місто».

«Після зими на деяких пішохідних доріжках, які були збудовані в 2014-му та 2016 роках виявлено дефект, - відбувається розсипання бетонної суміші. Наразі ми вирішуємо це питання. Разом із спеціалістами підрядних організацій, які проводили будівельні роботи. Ми зробимо відповідний аналіз, щоб визначити причину розкрашування бетонного покриття, чи це неякісний цемент чи недотримання технології будівництва, - зазначив Олександр Олійник.

Також Олександр Олійник заспокоїв ладижинців і пообіцяв, що підрядні організації, які будували пішохідні доріжки у місті, дали гарантійні зобов’язання, тому відновлять доріжки за власник рахунок.
3 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 985 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль