Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

Пішохідні доріжки відремонтують підрядники за власний кошт

4003_image001.png (362.03 Kb)Як ми вже повідомляли, ладижинці скаржаться на стан пішохідних доріжок та міжбудинкових доріг, які знаходяться в жахливому стані після зими, хоча були відермонтовані тільки минулого року.

Цю ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Олійник комунальному виданню газеті «Нове місто».

«Після зими на деяких пішохідних доріжках, які були збудовані в 2014-му та 2016 роках виявлено дефект, - відбувається розсипання бетонної суміші. Наразі ми вирішуємо це питання. Разом із спеціалістами підрядних організацій, які проводили будівельні роботи. Ми зробимо відповідний аналіз, щоб визначити причину розкрашування бетонного покриття, чи це неякісний цемент чи недотримання технології будівництва, - зазначив Олександр Олійник.

Також Олександр Олійник заспокоїв ладижинців і пообіцяв, що підрядні організації, які будували пішохідні доріжки у місті, дали гарантійні зобов’язання, тому відновлять доріжки за власник рахунок.
3 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1607 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль