Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Відео, Топ-5 Відремонтовані тротуари та дороги в Ладижині вже потребують капітального ремонту

Відремонтовані тротуари та дороги в Ладижині вже потребують капітального ремонту

4003_image001.png (362.03 Kb)Не пройшло навіть півроку з того моменту, як в Ладижині були побудовані нові тротуари, а міжбудинкові дороги були капітально відремонтовані, як на їх ремонт вже потрібно виділяти кошти.

Про жахливий стан пішохідних доріжок та міжбудинкових доріг, які мали б служити багато років, говорять жителі міста, а деякі навіть відзняли на відео та розмістили його в інтернет-мережі.

Громадська активістка Ніна Бурлаченко відзняла на відео стан міжбудинкових доріг в першому мікрорайоні. На відео зображено, в якому стані знаходиться асфальт, який не зміг пережити зиму.


"Восени минулого 2016 року був проведений ямковий ремонт доріжки біля будинків 14 і 14а, якою користуються і машини і пішоходи. Ще не весна, а лише тільки зійшов сніг і ямки стали більшими. Разом зі снігом зійшов асфальт, який клали в сиру погоду. Кому потрібна така трата грошей? В цьому році знову потрібно робити ямковий ремонт? Чи вже пора зробити нормальні доріжки?", - написала в своєму блозі Ніна Бурлаченко.

Ще одна ладижанка Iriska Mi відзняла пішохідні доріжки показавши, що після зими верхній шар доріжок повністю був знищений.

Згадаємо, що в грудні місяці минулого року, коли в Ладижині були 10-градусні морози, будівельники здійснювали бетонні роботи, поспішаючи освоїти отримані кошти. І хоча на той момент вони гарантували високу якість робіт, мотивуючи, що використовують пластифікатори, які дозволяють бетонувати доріжки в мороз, як виявилось зими ці пішохідні доріжки не пережили. Як бачимо, якість виконаних робіт виявилась досить низькою, а гарантії будівельників стали пустими словами.

2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1920 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 3.03.2017 - 01:26
мабудь доріжки ухляли від того що по них їздять вантажівки))

я памятаю тут писали про тріщини у тротуарі по Наконечного, то потім їх (тріщини) залили смолою і все ок, про це ніхто не написав.

так от, зараз поки ще не висохло то робити ніхто нічого не буде

а ЖЕК ось таким чином і отримує інформацію про дефекти, більше пишіть і більше проблем буде вирішуватись.

А про якість матеріалу і якість самої роботи то це вже інше питання...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль