Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинців запрошують в суботу на суботнику сапати Дендропарк

Ладижинців запрошують в суботу на суботнику сапати Дендропарк

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3871_71_img_2555.jpgЗавтра Ладижинська міська рада в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» організовує суботник. Інформацію про суботник розміщено в комунальному виданні газеті «Нове місто».

В повідомленні вказано, що загальноміський суботник відбудеться завтра 11 червня в дендрологічному парку « Зелений гай» («Ладижинський гай» - від ред.).

Ладижинська міська рада запрошує до участі в прибиранні Дендорологічного парку колективи підприємств, установ, організацій та небайдужих жителів.

Збір учасників суботнику відбудеться о 9.00 біля Ладижинської міської ради. З собою організатори просять взяти сапи та робочі рукавички.

Нагадаємо, що з місцевого бюджету міста Ладижин загалом планується витратити на будівництво дендропарку в Ладижині до 50 мільйонів гривень.
10 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1129 Коментарів: 6
Написав: OstapBender 10.06.2016 - 15:14
Уже біжу! Вони гроші розікрали, а тепер сапати кличуть!! Дулю не скрутити?
Написав: Arhip 10.06.2016 - 15:36
Кому бабло через відкати, а кому сапи в руки...
Написав: Unknown 10.06.2016 - 19:09
видалено - лайка (v)
Написав: Wanch 10.06.2016 - 21:21
Я з вами не згоден!
Сапати дендроперк повинна лише одна людина, ЦЕ - МЕР МІСТА КОЛОМЕЙЦЕВ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ!
І КОЖНИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ РОБОЧОГО ЧАСУ ДО ПОВНОЇ ТЕМНОТИ!
І до повного одуріння!!!!
Написав: fenix 13.06.2016 - 12:30
А скільки коштів буде списано на це прибирання? Наприклад, жителі будинку № 33(акація) за власні кошти і власними силами збудували стоянку для автомобілів, а чиновники списали на цю ж стоянку 300 000 грн. Думається, що півтори сотні працівників "зароблять" більше ніж 300 000 грн.
Написав: Wanch 13.06.2016 - 14:14
fenix, biggrinbiggrin
Та ні хрена на суботнику нічого не зробили!
На доріжці стояв один пузань і розмовляв з худеньким.
Пару жіночок ковирялися в носі, а чоловік лагодив бензокосілку.
Після тієї косовиці ще більша лобода виросте, якраз дощик поливає.
Там потрібно кілька десятків людей, щоб з корнем все витягувати.
Та ще я чув по радіо, що суботник відмінили!
Що цікаво; пам*ятники В. Леніну розрушують, а ленінські суботники впроваджують!!!biggrin

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль