Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинців запрошують в суботу на суботнику сапати Дендропарк

Ладижинців запрошують в суботу на суботнику сапати Дендропарк

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3871_71_img_2555.jpgЗавтра Ладижинська міська рада в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» організовує суботник. Інформацію про суботник розміщено в комунальному виданні газеті «Нове місто».

В повідомленні вказано, що загальноміський суботник відбудеться завтра 11 червня в дендрологічному парку « Зелений гай» («Ладижинський гай» - від ред.).

Ладижинська міська рада запрошує до участі в прибиранні Дендорологічного парку колективи підприємств, установ, організацій та небайдужих жителів.

Збір учасників суботнику відбудеться о 9.00 біля Ладижинської міської ради. З собою організатори просять взяти сапи та робочі рукавички.

Нагадаємо, що з місцевого бюджету міста Ладижин загалом планується витратити на будівництво дендропарку в Ладижині до 50 мільйонів гривень.
10 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 591 Коментарів: 6
Написав: OstapBender 10.06.2016 - 15:14
Уже біжу! Вони гроші розікрали, а тепер сапати кличуть!! Дулю не скрутити?
Написав: Arhip 10.06.2016 - 15:36
Кому бабло через відкати, а кому сапи в руки...
Написав: Unknown 10.06.2016 - 19:09
видалено - лайка (v)
Написав: Wanch 10.06.2016 - 21:21
Я з вами не згоден!
Сапати дендроперк повинна лише одна людина, ЦЕ - МЕР МІСТА КОЛОМЕЙЦЕВ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ!
І КОЖНИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ РОБОЧОГО ЧАСУ ДО ПОВНОЇ ТЕМНОТИ!
І до повного одуріння!!!!
Написав: fenix 13.06.2016 - 12:30
А скільки коштів буде списано на це прибирання? Наприклад, жителі будинку № 33(акація) за власні кошти і власними силами збудували стоянку для автомобілів, а чиновники списали на цю ж стоянку 300 000 грн. Думається, що півтори сотні працівників "зароблять" більше ніж 300 000 грн.
Написав: Wanch 13.06.2016 - 14:14
fenix, biggrinbiggrin
Та ні хрена на суботнику нічого не зробили!
На доріжці стояв один пузань і розмовляв з худеньким.
Пару жіночок ковирялися в носі, а чоловік лагодив бензокосілку.
Після тієї косовиці ще більша лобода виросте, якраз дощик поливає.
Там потрібно кілька десятків людей, щоб з корнем все витягувати.
Та ще я чув по радіо, що суботник відмінили!
Що цікаво; пам*ятники В. Леніну розрушують, а ленінські суботники впроваджують!!!biggrin

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль