Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Скандалы Виконком збільшив вартість будівництва Дендропарку до 50 мільйонів гривень

Виконком збільшив вартість будівництва Дендропарку до 50 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3871_71_img_2555.jpgЯкщо для України самим дорогим проектом стало ЄВРО-2012, для Росії – Олімпіада в Сочі, то Ладижин може пишатись, адже має свій мегапроект, на який піде 50 мільйонів коштів місцевого бюджету міста Ладижин.

Слід нагадати, що попередня вартість будівництва дендрологічного парку «Ладижинський гай» складала майже 40 мільйонів гривень. Ще 25 листопада 2013 року виконавчий комітет Ладижинської міської ради затвердив проектно-кошторисну документацію робочого проекту будівництва природно-заповідного фонду - дендрологічного парку місцевого значення в м. Ладижин Вінницької області «Ладижинський гай» з кошторисною вартістю 39936,572 тис. грн.

Але в квітні місяці цього року виконком вирішив внести зміни до рішення виконкому та затвердити нову кошторисну вартість будівництва дендропарку.

«Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 29 березня 2016р. складає –49718,72477тис.грн., у тому числі будівельні роботи – 39455,67955 тис. грн., інші витрати – 10263,04522тис.грн., у тому числі: виконані роботи складають -38869,23305тис.грн., у тому числі будівельні роботи – 30661,85350тис.грн., інші витрати – 8207,37955тис.грн.; роботи що підлягають до виконання складають -10849,49172тис.грн., у тому числі будівельні роботи – 8793,82605тис.грн., інші витрати – 2055,66567тис.грн», -вказано в рішенні виконкому.

Слід згадати, що міський голова Валерій Коломєйцев останнім часом веде потужну агітаційно-пропагандистську кампанію за повернення екологічних коштів спецфонду місцевого бюджету, які перестала виплачувати кампанія ДТЕК Західенерго.

Валерій Коломєйцев погрожує припиненням фінансування освіти, культури та програм по соціальному захисту у випадку, якщо ці кошти не надійдуть в місцевий бюджет, хоча ці видатки не фінансуються з спецфонду, а з загального фонду місцевого бюджету, який перевиконується з великим показником профіциту.

Мовчить чомусь міський голова про те, що відсутність надходження екологічних коштів зупинило завершення будівництва століття, - Дендрологічного парку, на який не вистачає, як мінімум 10 мільйонів гривень, які декому дуже кортить "освоїти"...
20 травня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 910 Коментарів: 22
Написав: OstapBender 20.05.2016 - 14:15
50 млн грн - це приблизно 100 (сто) 2х кімнатних квартир на первинному ринку житла (8000 грн м кв.). Скільки людей у нас в черзі на житло?
Написав: Vetal 20.05.2016 - 18:13
OstapBender, прекратите считать товар в гривнах. Считайте товар в деньгах.

Я не знаю сколько людей стоит у нас в очереди на квартиру. Но настоящие люди уже давно их получили. Мой тесть военный пенсионер в это число не входит.

OstapBender, а Вам зачем нужны те квартиры? Вы же не военный пенсионер отдавщий родине 24 года в сапогах живя в казарме. Зато посмотрите какой замечательный парк у нас с Вами получился. Оцените какая замечательная гармония травы и кустов получилась. И самое главное трава зеленее! А беседки с озером где Вы такое видели? А интранет на двенадцатимодовом оптическом кабеле направленный на каждый куст, где Вы такое еще видели? Мы лучшие! Главное что бы глаз людям радовало. Детские атракционы может еще вспомните? Ерунда! Фанерная каталка для роликов это лучшее!
Написав: flegmona 20.05.2016 - 21:33
сколько ещё "рыжий" хочет срубить ? толком не отчитался за те фонтаны ... скоро "маза" в прокуратуре не проканает
Написав: Wanch 21.05.2016 - 22:02
Сьогодні я йшов через наш славнозвісний дендропарк.
Дорожки удобні і йти приємно, навіть піп Михайло
до своєї церквушки їде по дорожкам. Думаю, що це не допустимо! Та ладно! Біля тієї церквушки по дорозі посаджені деревця, які всі як один зазеленіли.
І ось наші любителі парку, чи то вандали (звичайно
з нового європейського покоління) одне деревце вирвали з корінням з землі.
У мене не було лопати, то ж прийшлось руками розгрібати землю і поставити дерево на місце. Не знаю, чи воно знову приживеться? Дасть Бог, може і буде рости,але мене турбує інше; хіба винен мер, що ми такі звірі, що ми ломаємо, розрушуємо те, що для нас же побудовано і посаджено?
Скільки там розікрали і що, це інша справа, а от те, що нам зробили, ми по хамському не вміємо зберегти.
Звичайно, ми ж ідем в Європу і ненавидимо мера.
Хай здохне той, хто розрушує наше довкілля!
Написав: nina 22.05.2016 - 09:37
Щоб деревце прижилолсь, треба було його полити.Біля 11 будинку наша сусідка також, розробили цілину і зробила за власний рахунок клумбу, але якісь вандалди, можливо ті, які націлились в расєю щодня виривають квіти, та топчуть, і навіть машинами наїжджають на клумбу. А людина за власний рахунок купляє пітунії.Ну нічого не жаліють ті вандкали.
Написав: Zorro 23.05.2016 - 00:27
От вы все тут льете слёзы о вандалах, а вандалы среди вас. Среди "правильных" и "честных". И месяца не прошло как вандал Сутик выкорчевывал в центре города дорожные знаки. Это ж надо до такого додуматься, уничтожать майно громады. И это никто нибудь, а целый ДЕПУТАТ. Тут он просто попался на горячем, так сказать споймали за руку. И я не удивлюсь если завтра выяснится, что это он же выкорчевывает деревья в парке. Вот только почему то здесь на сайте ни слова не написано о этом ганебном вчинке больного депутата. Ах да, он же свой. Он против рыжего. Всем кто против рыжего Законы в Ладыжине не писаны.
Захотел Чайковский торговать наркотой, будь ласка, он же против рыжего и член "Батькивщины". Отбелим его.
Совершили депутаты-батькивщинцы Завальная и Косяк уголовное преступление. Та все нормально, они свои, они против рыжего.
Депутат-батькивщинец Сутык уничтожает майно громады. Тоже все нормально, он свой, он против рыжего.
Такое впечатление что ладыжинская "Батькивщина" это рассадник криминалитета и туда нормальных не берут. Или может по ним плачет больница Ющенка?
И все вы этих вандалов знаете поименно и молчите. Идет борьба с ветряными мельницами. Главное сделать видимость борьбы с вандалами.
Написав: nina 23.05.2016 - 09:14
А какие ДОРОЖНЫЕ ЗНАКИ СУТИК ВЫКОРЧОВЫВАЛ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА?. Я читала в "Рыжем месте", что он на какой-то остановке, перед тем как запрыгнуть в автобус сорвал откуда-то какой-то знак. А оказывается он "...выкорчовывал в центре города ДОРОЖНЫЕ ЗНАКИ!?" Опять "Рыже место брешет?"
Написав: Zorro 23.05.2016 - 09:49
Дорогуша, если ты не научилась читать по украински, то это твои проблемы. В газете черным по белому написано. Но лично тебе объясняю, что Сутык выкорчевывал не "какой то знак", а дорожный знак "Пешеходный переход".
Но для тебя это не аргумент. А может ты не знаешь что такое дорожные знаки? Так Гуггл тебе в помощь. Дерзай, учиться никогда не поздно.
Написав: OstapBender 23.05.2016 - 11:34
Zorro, Сутик звісно клоун, але викорчувати забетонований знак? Щось тут не в"яжеться. І до речі, як би я не відносився негативно до Сутика, читати писанину в газеті було бридко. Олійник діагнози почав ставити? Хай собі ставить, розумака такий. Саша, менше жери!!! Бо скоро тріснеш!
Написав: La-la-La-la 23.05.2016 - 12:27
Ребята, Вы под своими никами завинченные болтики большой машины лжи.
Написав: Arhip 23.05.2016 - 14:04
Якщо весь компромат на депутата Сутика -це знак, встановлений з грубим порушенням норм і стандартів, який він крутив чи не крутив, ще треба доказати, то тоді він свята людина у порівнянні з тими, хто замовляє дівчат з Києва та розплачується за ці послуги комунальною землею.
Написав: nina 23.05.2016 - 14:58
Смысл не в знаке, знаки я знаю(права имею водительские). Смысл в ВЫКОРЧЁВКЕ ЗНАКОООООВ!!!. Т. е. не одного, а нескольких.И не в срыве, а в выкорчёвке. Пора базар фильтровать.
Написав: Wanch 23.05.2016 - 21:47
В ЛАДИЖИНІ МОЛОДЬ ПАПЛЮЖИТЬ СВЯТЕ МІСЦЕ.---
Это тема-жалоба попа Михаила через Викторию.
Я в теме давал комментарий. Его быстренько удалили, потому что не нравится позиция тех, кто говорит, что поп обнаглел и ездит своим автомобилем по дорожкам дендропарка, а вот то, что на освяченном им фундаменте будущей церкви, которую он наверное построит в 2095 году ребятам нельзя сидеть и, возможно, пить пиво.
Теперь комментарии в теме запретили!
Конечно, пусть поп ездит и разрушает дорожки, по которым запрещено ездить и мопедам, а вот парней нужно выловить и наказать за сидение на "святом месте"!
У меня вопрос: -Почему, Господа оппозиционеры вы удаляете неудобные для вас комментарии?
Хотелось бы получить ответ! Или мне рассказать подноготную попа Михаила в блогах?
Написав: OstapBender 24.05.2016 - 09:02
Wanch, а яка в тебе позиція? Всіх обгадити?
Написав: nina 24.05.2016 - 09:12
Московские попы перед паской писали в рыжем месте, что попов нельзя критиковать. Это всех нельзя или только московских нельзя критиковать?
Написав: Zorro 24.05.2016 - 13:19
Вполне ожидаемая реакция ватно-совковой аППазиции нашего города)) "не трогать и не критиковать тех кто против рыжего"Arhip, Якщо весь компромат на депутата Сутика -це знак ну чисто совковое мышление)) он только один раз, он больше не будет) Андрюха, а сколько убийце надо раз убить людей что бы стать убийцей? Одного, два, три? Или убийца становится убийцей после первого убийства? Сколько вору надо раз украсть, что бы стать вором? Наверное одного раза вполне достаточно. А сколько вандалу Сутику надо раз повандалить, что бы стать хулиганом?)) А вот тут оказывается не все просто)) Он же свой и к тому же ДЕПУТАТ. Почти неприкосновенный) Андрюха, мисцеви депутаты не имеют статуса неприкосновенности, забыл?)) К тому же свое хулиганско-вандальское дияние он никак не объяснил. Ни здесь, ни в газете. Или может он подал в суд на газету которая его "оклеветала"? Нет? А чего так? Интересно, а как полиция квалифицировала его проступок, как административное или уголовное?
nina, Пора базар фильтровать. Бабулька, ты я вижу по фене научилась базарить) Прошла школу исправительно-трудовых учреждений? То то вы друг с другом кучкуетесь. Ну и понятно, что ворон ворону глаз не выколет. А по поводу слова "выкорчевывает" которое тебе не понравилось. Можно заменить на: Сутык "вырывает", "выламывает", "уничтожает", "разрушает", "сносит", "ломает" и т.д. Выбирай понравившееся. Главное, что суть вандализма не меняется. Тебя еще смущает множественное число знаков? Так я лично видел как вышеупомянутый ДЕПУТАТ в парке ломал деревья, на улице дорожные знаки. Могу засвидетельствовать под присягой. Он думал что его никто не видит. А люди все видят.
Arhip, знак, встановлений з грубим порушенням норм і стандартів Андрюха, а это кто так решил?)) Ты или Сутык? Ты специалист в данной галузи?)) Можешь показать копию диплома, который дает тебе право проводить соответствующие экспертные оценки?)) Такой ты у нас умный шо аж страшно)) Чего ж твои таланты не востребованы в Украине? Украина шукае таланты. Чего дальше чем "бла, бла, бла" ты никуда и не годишься? А может не надо на зеркало пенять? Будь попроще и люди к тебе потянутся.
Написав: nina 24.05.2016 - 14:30
Зорро, Стас, всё принимается. Ещё по поводу ЗНАК-ЗНАКИ. Всё же знак или знаки, чтобы быть до конца искренним не любителем аппазиции?
Написав: Wanch 24.05.2016 - 15:21
OstapBender,
Чому ти думаєш, що я хочу опоганити людей?
Є конкретно людина і не важливо, хто вона, міністр, депутат, чи ПІП! Не важливо, українського, чи російського патріархату. Хто де хоче, хай там молиться.
Але закон повинен бути для всіх однаковий.
Чому мені не можно по порковим дорожкам їздити, а ось
батюшці - можно! Це через те, що він западинець,
чи через те, що йому ближче в церкву потрапити?
А то треба об*їхати, а це ж розтрата пального.
Моя позиція одна; всі повинні виконувати рішення міської ради і не порушувати закони, а також дбати про навколишнє середовище. Якщо хочеш сам упевнитись,
то приходь до церквушки о пів на восьму та й погуляй до девяти годин. Сам побачиш, як ПІП "вишиває" по парку. Хіба може його хтось повідомить???
Та й тобі пора уже не юродствувати.

nina, У нас немає московських попів, треба уже знати! Є російський Патріархат і український.
А попи всі однакові, паразитують на людських заробітках
і відпускають пуза. Скільки грошей прикарманив любий із попів? Ніхто не знає. Якщо ти платиш податки в державу, то попи не платять ні копійки, ВСЕ - ЇХНЄ!!!

Zorro, Я з тобою повністю згоден!
Написав: victoria 24.05.2016 - 18:40
Шановний Wanch молодь, яка палить на розпочатому будівництві церкви насамперед ображає тих парафіян, які вважають це місце святим.
Написав: nina 24.05.2016 - 18:51
А я сегодня говорила с одним из тех , кто снят на камеру видеонаблюдения. Сказал, что больше не ходит на то освященное место.
Написав: Wanch 25.05.2016 - 06:58
victoria,
Ти дуже мало знаєш про святість церкви і парафіян.
Я не пропускав служби в церкві десь років із п*ять!
Приходив першим і виходив коли кінчалася служба.
Про це ми можемо поговорити в інший раз.
А про святість я ось що тобі скажу; Біля церквушки поставили хрест, куди перед входом в церкву приходять парафіяни, щоб порадуватись, що розіпняли на ньому Ісуса Христа і цілують труп в ноги. Церква-інквізиція розіп*яли людину Посланця Божого, а потім імператор Константин приказав об*явити його Богом!
Це - передмова.
Коли хрест поставили, то друзі-западинці привезли гранітні плити і всановили розп*яття, а потім провели святотатство; ВНИЗУ написали ВО СЛАВУ БОЖУ ВІД РАБА...
і ім*я того, хто зробив це розп*яття!
Не можно(по-простому) Богові давати взятку. Бог - не міністр і не Президент. Дальше додумуй сама.
Ще добавлю; на церквушці прикріплена гранітна плита, де я вирубував назву цього Храма!
Але свого імені я не вказував!!!
А те, що парафіяни вважають це місце святим, то це ще не значить, що я не маю права там посидіти!
Нехай встановлять діжурство! А запитай їх, як вони відносяться до того, коли запихують в своі мішки
хліб, булки, апельсини, цукерки... що несуть люди в церкву за упокій і за здравіє своїм близьким????
Адже вони займаються більшим святотатством, ніж ті хлопці, що на плитах розпили бутилку, чи дві - пива!
Хай прив*яжуть по чотирьох кутках собак, які бігають по парку!
І зупиніть попа роз*їджати по парковим аллеям.
Написав: OstapBender 25.05.2016 - 09:07
Wanch, та я бачу, що замість собаки, можна тебе прив"язати. Ти гавкаєш не менше

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль