Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

Під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева і включили у склад виконавчого комітету міської ради Тетяну Бондарець, яка, відтепер, представлятиме інтереси громади Губника. Пані Тетяна працює вчителькою інформатики у ЗОШ №2.
Крім того, депутати міської ради дали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Селищний комітет Губника».
1085_img_1303.jpg (102.24 Kb)8339_img_1309.jpg (82.81 Kb)4390_img_1310.jpg (101.6 Kb)
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 614 Коментарів: 1
Написав: ihor.sheva 2.10.2014 - 19:28
Вітаю Ладижин з "першою ластівкою" розвитку демократії і місцевого самоврядування в місті. Селищний комітет Губника створюється громадою Губника для самоорганізації жителів та участі в житті селища. Сам був свідком, коли у квітні ц.р. губничани проводили мітинг через проблеми в ЖКГ, влада дала обіцянки виправити ситуацію. Але основні питання так і не були вирішені... Тепер селищний комітет контролюватиме якість надаваних комунальних послуг, ремонту житла, вноситиме пропозиції до бюджету тощо.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль