Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

Під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева і включили у склад виконавчого комітету міської ради Тетяну Бондарець, яка, відтепер, представлятиме інтереси громади Губника. Пані Тетяна працює вчителькою інформатики у ЗОШ №2.
Крім того, депутати міської ради дали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Селищний комітет Губника».
1085_img_1303.jpg (102.24 Kb)8339_img_1309.jpg (82.81 Kb)4390_img_1310.jpg (101.6 Kb)
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 728 Коментарів: 1
Написав: ihor.sheva 2.10.2014 - 19:28
Вітаю Ладижин з "першою ластівкою" розвитку демократії і місцевого самоврядування в місті. Селищний комітет Губника створюється громадою Губника для самоорганізації жителів та участі в житті селища. Сам був свідком, коли у квітні ц.р. губничани проводили мітинг через проблеми в ЖКГ, влада дала обіцянки виправити ситуацію. Але основні питання так і не були вирішені... Тепер селищний комітет контролюватиме якість надаваних комунальних послуг, ремонту житла, вноситиме пропозиції до бюджету тощо.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль