Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

До складу ладижинського виконкому увійшла представниця від Губника

Під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева і включили у склад виконавчого комітету міської ради Тетяну Бондарець, яка, відтепер, представлятиме інтереси громади Губника. Пані Тетяна працює вчителькою інформатики у ЗОШ №2.
Крім того, депутати міської ради дали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Селищний комітет Губника».
1085_img_1303.jpg (102.24 Kb)8339_img_1309.jpg (82.81 Kb)4390_img_1310.jpg (101.6 Kb)
2 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 705 Коментарів: 1
Написав: ihor.sheva 2.10.2014 - 19:28
Вітаю Ладижин з "першою ластівкою" розвитку демократії і місцевого самоврядування в місті. Селищний комітет Губника створюється громадою Губника для самоорганізації жителів та участі в житті селища. Сам був свідком, коли у квітні ц.р. губничани проводили мітинг через проблеми в ЖКГ, влада дала обіцянки виправити ситуацію. Але основні питання так і не були вирішені... Тепер селищний комітет контролюватиме якість надаваних комунальних послуг, ремонту житла, вноситиме пропозиції до бюджету тощо.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль