Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Вибори 2014 Петро Порошенко спростував причетність одіозного регіонала до своєї виборчої кампанії

Петро Порошенко спростував причетність одіозного регіонала до своєї виборчої кампанії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0055_img_0447.jpg
Як вже повідомлялося, в понеділок, 31 березня ладижинці зібралися біля стенду загиблих Героїв Майдану. Містян зібрала скорботна дата - сороковини по Небесній Сотні.
На жалобному заході перед присутніми виступив Юрій Нагорний. Він розповів, що разом з активістами нашого міста, у неділю, 30 березня, побував на Майдані Незалежності на Жалобно-Молитовному Віче.
Юрій Нагорний поділився своїми враженнями, а також розповів присутнім про свою розмову з Петром Порошенком:

- Місто готується до виборів. Ви знаєте, 25 травня, відбудуться вибори міського голови. Зараз містом йде така чутка - що наш чотирнадцятилітній незнищенний знову на коні, що він вже домовився з Петром Порошенком і має працювати в його команді.
Коли ми були в Києві, біля 27 сотні, наш Ярослав Станкевич запропонував піти і запитати про це в самого Порошенка, який в цей час ходив на Майдані. І дійсно там був Кличко і Порошенко. Звичайно їх оточила купа людей, вони відповідали на питання, давали автографи.
Ми підійшли ближче, я особисто побачив Порошенка вперше в житті, і я запитав: «Петро Олексійович, нам кажуть, що наш колишній мер Ладижина Коломєйцев, працює в вашому штабі». Порошенко відповів: «Я не знаю хто це такий».
Можливо він дипломат, але якщо Петро Порошенко шанує ідеї Майдану, то він повинен знати, що якщо у нього буде працювати цей персонаж, то ми влаштуємо йому Майдан іще і у Вінниці. Ми не побоїмося і будемо в очі йому казати, що є люди, які недостойні бути у новій Україні. Тому я хотів би обов’язково щоб ви знали, що так було. Ми виставимо в газеті фотографію, як ми спілкувалися з Порошенком.


Нагадаємо, що лідером симпатій ладижинців за останнім соціологічним опитуванням є Петро Порошенко за якого ладижинці віддали б 50 % голосів.

Як вже повідомлялося, 21 лютого, Валерій Коломєйцев, на той час ще діючий мер Ладижина, зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ, щоб повідомити їм про свій вихід з Партії регіонів.
А вже 24 лютого мер написав заяву про відставку.
2 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1151 Коментарів: 5
Написав: Valera 3.04.2014 - 09:45
Юра, при всій повазі до тебе, але ти не здатен організовувати Майдани. І проти кого ти збираєшся Майдан організовувати? Подивися на себе і подивися на Порошенко. Це все рівно що зрівняти хер з пальцем. Якщо Порошенко вирішить когось взяти до себе в команду, то ти хоч гопки скачи вже буде до одного місця. Юра, де ти був коли рудого знімали? Злякався що можуть фейс фізично підчистити? А зараз Порошенка лякаєш. Та Порошенка в місті підтримує абсолютна більшість, на кого ти будеш спиратися? На головашич? Не сміши.
Написав: jim 3.04.2014 - 10:42
Нагорний може тільки з жалібним голосом виступати перед людьми
Написав: Обама 3.04.2014 - 12:05
Поки Нагорний говорить правду і має підтримку Громадської ради, не "улєтає" в політичних фантазіях Головашич, його розуміють. Можливо навіть підтримають. Але з "головихою" це біда
Написав: Игорь Тарасович 9.04.2014 - 13:46
Ребятишки, я понимаю, что читают все эти новости из разряда "одна бабка сказала" целых три человека и комментарии пишут они же, но всё-таки, что ж вы копья ломаете друг перед другом выпендриваясь? Порошенко - тот же самый бандит из когорты провластных олигархов, жиреющих на народном обнищании! Какие 50% поддержки у ладыжинцев? Проснитеся!!! А Юра Нагорный - НАЙВЭЛЫЧЕЗНИША ПОСТАТЬ ЛАДОМАЙДАНУ? Комсомольский вожак со стажем, т. е., профессиональный брехун... Может тебе, Палыч, напомнить, как ты меня в комсомолию агитировал, какие молочные реки в кисельных берегах обещал, как с трибуны на Первомай верещал? Не забыл?
Написав: Виталий 9.04.2014 - 21:53
Игорь Тарасович, он наперед знал. И поэтому всяких гандурасов
и приглащал в пионеры и комсомол чтобы развалить его. А ты глупыш повелся на подкуп и на зарницу побежал?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль