Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Вибори 2014 Петро Порошенко спростував причетність одіозного регіонала до своєї виборчої кампанії

Петро Порошенко спростував причетність одіозного регіонала до своєї виборчої кампанії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0055_img_0447.jpg
Як вже повідомлялося, в понеділок, 31 березня ладижинці зібралися біля стенду загиблих Героїв Майдану. Містян зібрала скорботна дата - сороковини по Небесній Сотні.
На жалобному заході перед присутніми виступив Юрій Нагорний. Він розповів, що разом з активістами нашого міста, у неділю, 30 березня, побував на Майдані Незалежності на Жалобно-Молитовному Віче.
Юрій Нагорний поділився своїми враженнями, а також розповів присутнім про свою розмову з Петром Порошенком:

- Місто готується до виборів. Ви знаєте, 25 травня, відбудуться вибори міського голови. Зараз містом йде така чутка - що наш чотирнадцятилітній незнищенний знову на коні, що він вже домовився з Петром Порошенком і має працювати в його команді.
Коли ми були в Києві, біля 27 сотні, наш Ярослав Станкевич запропонував піти і запитати про це в самого Порошенка, який в цей час ходив на Майдані. І дійсно там був Кличко і Порошенко. Звичайно їх оточила купа людей, вони відповідали на питання, давали автографи.
Ми підійшли ближче, я особисто побачив Порошенка вперше в житті, і я запитав: «Петро Олексійович, нам кажуть, що наш колишній мер Ладижина Коломєйцев, працює в вашому штабі». Порошенко відповів: «Я не знаю хто це такий».
Можливо він дипломат, але якщо Петро Порошенко шанує ідеї Майдану, то він повинен знати, що якщо у нього буде працювати цей персонаж, то ми влаштуємо йому Майдан іще і у Вінниці. Ми не побоїмося і будемо в очі йому казати, що є люди, які недостойні бути у новій Україні. Тому я хотів би обов’язково щоб ви знали, що так було. Ми виставимо в газеті фотографію, як ми спілкувалися з Порошенком.


Нагадаємо, що лідером симпатій ладижинців за останнім соціологічним опитуванням є Петро Порошенко за якого ладижинці віддали б 50 % голосів.

Як вже повідомлялося, 21 лютого, Валерій Коломєйцев, на той час ще діючий мер Ладижина, зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ, щоб повідомити їм про свій вихід з Партії регіонів.
А вже 24 лютого мер написав заяву про відставку.
2 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1138 Коментарів: 5
Написав: Valera 3.04.2014 - 09:45
Юра, при всій повазі до тебе, але ти не здатен організовувати Майдани. І проти кого ти збираєшся Майдан організовувати? Подивися на себе і подивися на Порошенко. Це все рівно що зрівняти хер з пальцем. Якщо Порошенко вирішить когось взяти до себе в команду, то ти хоч гопки скачи вже буде до одного місця. Юра, де ти був коли рудого знімали? Злякався що можуть фейс фізично підчистити? А зараз Порошенка лякаєш. Та Порошенка в місті підтримує абсолютна більшість, на кого ти будеш спиратися? На головашич? Не сміши.
Написав: jim 3.04.2014 - 10:42
Нагорний може тільки з жалібним голосом виступати перед людьми
Написав: Обама 3.04.2014 - 12:05
Поки Нагорний говорить правду і має підтримку Громадської ради, не "улєтає" в політичних фантазіях Головашич, його розуміють. Можливо навіть підтримають. Але з "головихою" це біда
Написав: Игорь Тарасович 9.04.2014 - 13:46
Ребятишки, я понимаю, что читают все эти новости из разряда "одна бабка сказала" целых три человека и комментарии пишут они же, но всё-таки, что ж вы копья ломаете друг перед другом выпендриваясь? Порошенко - тот же самый бандит из когорты провластных олигархов, жиреющих на народном обнищании! Какие 50% поддержки у ладыжинцев? Проснитеся!!! А Юра Нагорный - НАЙВЭЛЫЧЕЗНИША ПОСТАТЬ ЛАДОМАЙДАНУ? Комсомольский вожак со стажем, т. е., профессиональный брехун... Может тебе, Палыч, напомнить, как ты меня в комсомолию агитировал, какие молочные реки в кисельных берегах обещал, как с трибуны на Первомай верещал? Не забыл?
Написав: Виталий 9.04.2014 - 21:53
Игорь Тарасович, он наперед знал. И поэтому всяких гандурасов
и приглащал в пионеры и комсомол чтобы развалить его. А ты глупыш повелся на подкуп и на зарницу побежал?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль