Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Скандалы В Ладижині не виконуються норми харчування в дитячих садочках

В Ладижині не виконуються норми харчування в дитячих садочках

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29585883.jpgВ середньому по Ладижинській міській раді норми харчування в дитячих садочках минулому році виконувались на 72%, в 2015- 2016роках – на 68%, в 2014 році – на 66%.

Такий висновок провела Державна аудиторська служба України в результаті проведеної перевірки місцевого бюджету міста Ладижин за 2014-2017 роки.

Проведеним дослідженням було встановлено, що планові показники харчування дітей в дитячих садочках визначались не у розрахунку добової потреба на 1 дитину в день, як це передбачено законодавством, а до фактично виділених коштів.
Середня вартість харчування однієї дитини в день була: в 2014 році – 12, 12 грн, в 2015- 16, 79 грн, в 2016 році- 18, 48 грн, в 2017 році – 23, 18 грн.

Як встановила перевірка основними продуктами харчування в дитячих садочках є: крупи, бобові, макаронні вироби, олія, масло вершкове, хліб, картопля та цукор нори по яким виконувались на 90-100 % або перевиконувались.

Натомість по таким продуктам, як молоко, сир, сметана, яйця, м'ясо та м’ясопродукти, риба, овочі, соки, свіжі та сушені фрукти, що забезпечують здоровий розвиток поповнення організму дітей необхідними вітамінами та мікроелементами, норми харчування виконувались на 9-89%.
1 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 743 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль