Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Відео, Електронна вляда Судова влада: засідання у справі про скасування комунальних тарифів

Судова влада: засідання у справі про скасування комунальних тарифів

Сьогодні відбулось перше судове засідання у справі за позовом жителів міста Ладижин до виконавчого комітету Ладижинської міської ради в якому вони просять суд скасувати рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради про встановлення комунальних тарифів.

Як ми вже повідомляли
, позовну заяву було подано відомим в місті громадським активістом, який активно та послідовно займається темою житлово-комунального господарства Юрієм Куленко, уповноваженим Ладижинської громади з питань запобігання та протидії корупцією Володимиром Пашковським та Віталієм Сойченко.

Під час першого судового засідання з*ясувалось, що розрахунок комунальних тарифів здійснювала фірма з міста Київ і ці послуги коштували 120 тисяч гривень.

На засіданні були громадські активісти та жителі міста.

Представляємо до вашої уваги відеозапис судового процесу, який було записано представником ГО "Ладижинська громадська рада", депутатом Ладижинської міської ради Віталієм Сутиком. До речі, представник Ладижинської міської ради виступала проти здійснення відеозапису судового процесу.

Наступне судове засідання має відбутись 23 грудня цього року.

3 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 930 Коментарів: 1
Написав: pash 24.12.2016 - 14:10
23 грудня 2016 року відбулось друге засідання Ладижинського міського суду по розляду питання про скасування рішення виконавчого комітету № 153 від 29 квітня 2016 року. На цей раз від виконавчого комітету виступали уже два представники :Начальник юридичного відділу і юрист.Слід зауважити що головуючий по справі на попередньому і вчорашньому засіданнях запитував про те чи не досягли сторони мирного вирішення проблеми.Нам. позивачам, владні чиновники, навіть не подумали зробити пропозицію мирним шляхом вирішити проблему. Але у данний час, якби така пропозиція і надійшла, ми, позивачі ,її не прийняли б.Цей короткий коментар я навів для того і тому, що насторінках комунальної газеті ні комунальному радіо абсолютна тиша, по важливій, для більшості споживачів комунальних послуг, темі. Перед прийняттям рішення, яке оскаржується, щонайменше у чотирях номерах комунальної газети були публікації і інтерв"ю міського голови, його заступника.Нам тлумачили, що 24% містян платитимуть трохи менше, а76%-набагато більше, Зараз на суді випливає,що прибудинкова територія завищена і встановлена ще за часів "Добробуту" І виявляється,що , як коворять північні народи Росії, " однако жив курилка" І навіть в.о. керівника, цього КП-є????Таким чином у нашому маленькому містечку є три комунальних підприємства /не враховуючи ТЕС/ І все це оплачуємо ми зі своїх кишень!!! А нам тлумачать про справедливість законнісь, економічну обгрунтованість тарифів..

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль