Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Шість громадських організацій отримають з міського бюджету 324, 1 тис. грн.. допомоги

Шість громадських організацій отримають з міського бюджету 324, 1 тис. грн.. допомоги

1460_4d33d03cb778bf2fce5cf1e94e2d21f0.jpg (55.85 Kb)Як ми вже повідомляли, громадська організація «За чисте довкілля» отримає з міського бюджету міста Ладижин 900 тисяч гривень відповідно до екологічної програми на свою діяльність.

Але як нам стало відомо, ще принаймні шість громадських організацій отримають загалом 324, 1 тис. грн. фінансової допомоги в 2017 році, тобто з фінансуванням ГО "За чисте довкілля" сума складе 1, 22 млн. грн.

До цього переліку входять громадські організації «Союз ветеранів», Спілка ветеранів Афганістану, Служб спілкування між інвалідами, міська організація інвалідів, «Союз-Чорнобиль», організація інвалідів дитинства «Вікторія».

Але за офіційною інформацією, на сьогодні в місті Ладижин легалізовано 74 громадські організації.

Для прикладу хотілось би навести приклад міста Вінниці та інших міст України, де щорічно проводиться конкурс проектів для громадських організацій і кошти виділяються під конкретні проекти, а не закладаються напряму в бюджеті. Такий підхід дозволяє створити рівні умови для всіх організацій та створити конкурентне середовище, що дозволяє реалізувати кращі проекти. Погодьтесь, що сума в 1, 22 млн. грн. цілком пристойна для цього. До речі, щорічний фонд міської програми «Місто без обмежень» складає всього-навсього 253 тис. грн.
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1186 Коментарів: 1
Написав: pash 16.01.2017 - 16:40
Це не бюджет, не розподілення коштів а самий простий деребан громадських коштів. І продовжується він із року в рік.Мене постійно дивує. як депутати, а там є такі,що по три-чотири каденції сидять у раді-на це дивляться???Совість, мабуть втратили, відняло мову.. Найдіть сміливість -складіть повноваження.....Для чого ви сієте зневіру громадян до справедливості, законності і до держави взагалі...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль