Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Громадська організація "За чисте довкілля" отримає з місцевого бюджету майже мільйон гривень

Громадська організація "За чисте довкілля" отримає з місцевого бюджету майже мільйон гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/38_7801_maxresdefault.jpg На наступній черговій сесії Ладижинської міської ради планується затвердити Міську програму благоустрою міста Ладижин, села Лукашівка та селища Губник.

Нагадаємо, що за рахунок коштів цієї програми планується утеплити 8 житлових будинків.

Серед інших витрат передбачено також фінансування громадської організації "За чисте довкілля", яка займається екологічною та природоохоронною діяльністю та кінним спортом в місті Ладижин.

Зокрема, на утримання та оснащення цієї організації приладами, обладнанням і спеціальними транспортними транспортними засобами передбачається виділити 900 тисяч гривень. Від роботи громадської організації очікується відтворення природних ресурсів.

Нагадаємо, що місто Ладижин приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів", яка ставить обов*язком від ладижинської влади зменшення кількості викидів СО2 на 20% до 2020 року. То ж очікується, що громадська організація "За чисте довкілля" має активно зайнятись екологічними проблемами викидів в атмосферне середовище від промислових підприємств міста Ладижин.
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1654 Коментарів: 19
Написав: pash 20.12.2016 - 18:39
Скільки коштів відмивається через данну організацію? А який ККД /коефіцієнт корисної дії/ від ії діяльності? На мою думку, користь від цієї організації, лише у тому, що діти займаються верховою їздою! Але і тут є десятки запитань...Наївні люди надівються, що ця організація буде боротися іх викидами СО.2. Не буде цього тому, що контролю за витратами коштів данною громадською організацією-не було, не має і не буде.. Програму -створять, як же без програми....контроль покладуть на відповідну депутатську комісію...А самим депутатам скажуть-зась..
Написав: ВЛАДИЖИН 20.12.2016 - 21:03
ого, як туда попасти?
Написав: pash 21.12.2016 - 07:23
Нічого складного потрібно бути лояльним до беззаконня ,так званої, місцевої влади.Самі ініціатори створення данної данної організації не знають хто до неї входить у данний час. Невідомо навіть чи є Статут данної організації.Ось тепер податківці нехай провіряють законність і витрати цієї підпільної організації...Прямо як у віломій пісні-Підпільник Кіндрат узяв автомат.. А тут підпільна організація вже давно викачує із міського бюджетк величезні кошти....
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 10:15
pash, ти зовсім дурний, чи тільки прикидаєшся? Як це може бути ГО без статуту, та ще й з урахуванням того, що до 1 січня всім ГО треба змінити статути, щоб не втратити неприбудковість.
Написав: pash 21.12.2016 - 14:14
Остапе. У нашому місті і не таке можливе.Зайди на сайт міської ради і знайдеш хто створив організацію "За чисте довкілля" і за якою адресою вона заоеєстрована...Тепер цією організацією керує одна особа жіночої статі, яка дуже наближена до його мер.-го височества.І таких організацій по місту дуже багато. Для чого вони створювались і як мені особисто відомо.Наприклад була створена ГО "Громадське коло". була і аналогічна газета... І де вони? Так що тут навіть розуму великого не потрібно. А ще одне за Статут...Але трохи інший-Статут територіальної громади...Його у нашому місті не має. Я спеціально перевірив-по всій Україні статути є в усіх обласних центрах. У Тростянецькому районі вони є у кожному селі....Минулого року я прямо в вічі задав питання меру і отримав відповідь, після того, як по телефону йому дала роз*яснення зав.юр.відділом-"Видите ли-статут может быть,а может и не быть" Так, що друже Остапе не відомо хто із нас дурний... А може це дурні владарюють у нашому місті...А ми чубимось між собою7777
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 16:07
pash, щодо статуту громади згоден на всі 100%, мер боїться, що через статут громади можна буде впливати на рішення та пропонувати щось на розгляд сесії.
Написав: pash 21.12.2016 - 20:33
Остапе. Ото всі причуди від нашого із вами мера. Я просто не розумію скільки можна терпіти це беззаконня,правовий нігілізм чи де..лізм. Невже ми справді дурні? Що виступаємо проти беззаконня? Я, дійсно, багато що приховую...Чнрнз певний період часу, а саме, після судового засідання, яке відбудеться 23 грудня цього року будуть нові повідомлення...
Написав: Arhip 21.12.2016 - 21:33
Терпіти будемо принаймні до нових виборів, коли оберуть інших депутатів, які будуть зацікавлені в тому, щоб у такого амбітного міста, як Ладижин, був статут громади, бо так виходить, що цьому складу ні статут грмоади, ні електронні петиції, ні інвентаризація земель не потрібні...
Написав: OstapBender 22.12.2016 - 10:07
Arhip, pash, і кого ж оберуть? тих самих безхребетних від "Батьківщини", всунуть рябовців (можливо, навіть мера будуть свого всовувати). Абсолютно нічого не зміниться. На минулих виборах в раду зайшло трохи молоді, була на них надія, але... Молодан, зразу підстелилась, Гулеватого і Бобрика, не чути і не видно (в крайньому разі, вони можуть "утриматись"), а за решту взагалі мовчу...
Написав: nina 22.12.2016 - 10:29
Всі хто получає заробітну платню від бугалтерії Міської Ради, будуть "... в крайньому разі... будуть завжди в крайньому разі". Все остальне ми з вами просрали одразу ж після помаранчевого майдану. Прийняли участь у грандіозній акцїї і швиденько склали з себе відповідальність. Любили своїх кумирів, поклались на їхню "позицію" і стали чекати щасливого життя. А в житті трохи по-іншому. Якщо твій товариш не правий, не бійся сказати йому про це, навіть якщо прийдеться з ним розстатись. От і вся наша правда. Треба вчитись у Народних депутатів, не боятись міняти своїх кумирів. Вони (кумири) не Боги, а такі ж самі люди як і ми!
Написав: OstapBender 22.12.2016 - 10:44
nina, в 2014 році Руде куйло тікало з ганьбою з міста, через 3 місяці - він заїхав на білому коні і з тріумфом. А винні в цьому самі жителі міста: пенсіонери, які його обожнюють (для них 50 гривень і білі бордюри - це діло рук господарника), бюджетники (особливо з 2 школи, які під час гімну кричать "ганьба"), опозиція (Головашичка після втечі Рудого, вже себе бачила в кріслі і говорила на площі "ви ж до мене за зарплатами прийдете в кінці місяця") і не змогли представити дійсно креативного кандидата. Тепер же час пішов, наступним мером буде хтось з команди мера, або з нашої ряби. Патріота Ладижина уже не оберуть, зараз все будуть вирішувати гроші, кури і побілені бардюри
Написав: nina 22.12.2016 - 16:58
До речи, замість 50 грн. пенсіонери отримують дулю з маком. Мені , хоч я і пенсіонер їх (50 грн.) і не давали, щоб не привчалась. Курей пенсіонери вже теж нажерлися, бігають роздають свої талони на халявні продукти. Мене теж до цього не приручали. Знали с...кі, що не продамся. А я тепер тільки сміюся прямо в їхні ненажерливі мордяки. І взагалі, я говорю про помаранчеву революцію. От тоді ми дуже рано заспокоїлися.
Написав: Wanch 23.12.2016 - 14:19
nina, Наприклад, з О.Бендером я згоден, як він пише, хоч він на мене валить бочку. Втім, якби він познайомився зі мною ближче, то цього б не робив.
Але те, що ти пишеш, це попросту, або зненависть до всіх,
або манія свого возвеличення.
Ніна! Ну для чого ти оббріхуєш пенсіонерів? Може, хтось і дає свої талони на отоварення курятини!(це не заборонено). Ну, не має людина за що отоварити чек, нехай отоварить її близький. Тим більш, що це дешевше і набагато, ніж в магазині.
Ну, не продаєшся ти за ті 50 грн., що виділяють із бюджету міської ради (Мера), - не одержуй!
ЛЮДИ не продаються! Вони просто отримують те, що можливо отримати і на здоров*я! Якщо відкажуться, все-рівно гроші пропадуть. І ніхто із них не буде змушений голосувати за Мера, чи його посібників із-за тих карбованців.
Чого сміятися в морди пенсіонерам? За то, що вони одержують пенсію в 1200 крб? І не знають, чи краще вмерти, чи попробувати ще трошки помучитись?
Звичайно, у тебе є кіоск і тобі ті 50 грн. нафік не потрібні, а другий, може, виживе, бо з*їсть кусок хліба.
І ще; всі помаранчеві революції робились ще в древньому
минулому, коли потрібно було змінити владу.
Але ніколи зміна влади не вела до кращого життя.
Навіть, якщо прийде нова Майданна революція під патронатом олігархів, покращання не буде!
Буде та ж сама обдираловка всіх нас.
Тож, не паскудь людей! Бо ти в їх числі!!!
Написав: OstapBender 23.12.2016 - 16:24
Wanch, вася, манія в тебе
Написав: nina 23.12.2016 - 16:24
Ну знов неправильно читаєте. Я кажу, що мерія вже не дає по 50 грн. А від курей пенсіонерів вже тошнить. Вони кажуть, ну скількі ж їх з їсти можна? И я не писала про зміну влади, навчиться читати. Я написала, що ми сіли і заспокоїлися, чекаючи від своїх кумирів, що вони для нас почнуть щось робити. Я в відрізнянні від де кого, не вважаю що сама розумна в космосі. А хочь сама росіянка, но громадянка України і хочу жити по законах і звичках українців. Читайте уважно, може будете менше ненавидіти співрозмовників. А от багно нікому і ніколи не буде гарно пахнути.А кіоск мені дає рівно стільки, скількі доплачують наші благодєтєлі в вигляді дешевих курей, 50 грн. на хліб та субсідій. Не вірите, прийдіть провірте. Але совість моя спокійна за те що НЕ ПРОДАЮСЬ!
Написав: pash 23.12.2016 - 17:59
Ніна.Ви абсолютно праві і за курей, і тошноту, і запахи...Особливо мене вражає Ваше висловлювання про те,Ви росіянка, але бажаєте жити по законах і звичках українців!!! Ось тут і основна наша проблема українців, що ми /вірніше багато із нас не хочуть ,або не бажають вважати себе українцями/ У тому числі і ті, що на нашому сайті пишуть про рабів....про жидів...і тих,хто зверху щось робить не так..А те,що робиться у нас під носом не помічають. Я нещодавно повернувся із другого засідання суду де розглядалось питання встановлення тарифів на прибудинкову територію.Засідання суду буде продовжено аж 20 січня 2017 року. Я навмисне не буду висловлюватись у деталях, щоб не було проявів тиску на суд.Але мене інтересує друге, що місцеві комунальні ЗМІ наче в рот води набрали....Депутати , яких ми обирали/за винятком однієї людини/ , також мовчать...Завтра/мабудь/ на сайті буде опублікована відеозапис засідання... Прохання до активних громадян, яким набридло знущання нинішньої, так званої, влади надати мені номери газет "Нове місто" № 13-20 за цей рік.Буду дуже вдячний мій контактний номер 0965917209
Написав: Wanch 24.12.2016 - 20:41
OstapBender,
Дякую! Отже, порозумілися!smile
"Вася" пиши з великої букви! Гаразд???
aleksandr
Написав: aleksandr 25.12.2016 - 14:45
Погупали в бочку під міською радою. втік. зьявився знову... на Ато отриману зарплатню повернув...Тоді все вирішувіалось дуже просто... кілька коктелів молотова... Та наймана охорона з мусарні не допомогла би... Тепер в десна цілуйте та оди курям складайте !
Написав: pash 25.12.2016 - 16:10
Ну і що ти пропонуєш Олександре? Сидіти склавши руки, чи як ти пропонуєш і оди курям складати? Я проти того і іншого , а особливо проти силових дій...Давно вже відомо, що революції, майдани нічого толкового не принесуть. А ось правильно роз*яснювати людям потрібно.ХОЧ і не скоро але обмануті люди зрозуміють, що їх рижий мер дурить на кожному ме основне, що потрібно робити це тиснути на депутатів, .../я маю на увазі-фізичний тиск/А вимагати від них звітувати,що вони зробили корисного за рік роботи.Я вже неодноразово пишу про порушення законів , про завищені тарифи. йде сулове засідання по цьому питанні..А депутатів це ніби і не стосуєься... Це лише один із варіантів, а законних методів дуже багато...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль