Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Громадська організація "За чисте довкілля" отримає з місцевого бюджету майже мільйон гривень

Громадська організація "За чисте довкілля" отримає з місцевого бюджету майже мільйон гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/38_7801_maxresdefault.jpg На наступній черговій сесії Ладижинської міської ради планується затвердити Міську програму благоустрою міста Ладижин, села Лукашівка та селища Губник.

Нагадаємо, що за рахунок коштів цієї програми планується утеплити 8 житлових будинків.

Серед інших витрат передбачено також фінансування громадської організації "За чисте довкілля", яка займається екологічною та природоохоронною діяльністю та кінним спортом в місті Ладижин.

Зокрема, на утримання та оснащення цієї організації приладами, обладнанням і спеціальними транспортними транспортними засобами передбачається виділити 900 тисяч гривень. Від роботи громадської організації очікується відтворення природних ресурсів.

Нагадаємо, що місто Ладижин приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів", яка ставить обов*язком від ладижинської влади зменшення кількості викидів СО2 на 20% до 2020 року. То ж очікується, що громадська організація "За чисте довкілля" має активно зайнятись екологічними проблемами викидів в атмосферне середовище від промислових підприємств міста Ладижин.
20 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1670 Коментарів: 19
Написав: pash 20.12.2016 - 18:39
Скільки коштів відмивається через данну організацію? А який ККД /коефіцієнт корисної дії/ від ії діяльності? На мою думку, користь від цієї організації, лише у тому, що діти займаються верховою їздою! Але і тут є десятки запитань...Наївні люди надівються, що ця організація буде боротися іх викидами СО.2. Не буде цього тому, що контролю за витратами коштів данною громадською організацією-не було, не має і не буде.. Програму -створять, як же без програми....контроль покладуть на відповідну депутатську комісію...А самим депутатам скажуть-зась..
Написав: ВЛАДИЖИН 20.12.2016 - 21:03
ого, як туда попасти?
Написав: pash 21.12.2016 - 07:23
Нічого складного потрібно бути лояльним до беззаконня ,так званої, місцевої влади.Самі ініціатори створення данної данної організації не знають хто до неї входить у данний час. Невідомо навіть чи є Статут данної організації.Ось тепер податківці нехай провіряють законність і витрати цієї підпільної організації...Прямо як у віломій пісні-Підпільник Кіндрат узяв автомат.. А тут підпільна організація вже давно викачує із міського бюджетк величезні кошти....
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 10:15
pash, ти зовсім дурний, чи тільки прикидаєшся? Як це може бути ГО без статуту, та ще й з урахуванням того, що до 1 січня всім ГО треба змінити статути, щоб не втратити неприбудковість.
Написав: pash 21.12.2016 - 14:14
Остапе. У нашому місті і не таке можливе.Зайди на сайт міської ради і знайдеш хто створив організацію "За чисте довкілля" і за якою адресою вона заоеєстрована...Тепер цією організацією керує одна особа жіночої статі, яка дуже наближена до його мер.-го височества.І таких організацій по місту дуже багато. Для чого вони створювались і як мені особисто відомо.Наприклад була створена ГО "Громадське коло". була і аналогічна газета... І де вони? Так що тут навіть розуму великого не потрібно. А ще одне за Статут...Але трохи інший-Статут територіальної громади...Його у нашому місті не має. Я спеціально перевірив-по всій Україні статути є в усіх обласних центрах. У Тростянецькому районі вони є у кожному селі....Минулого року я прямо в вічі задав питання меру і отримав відповідь, після того, як по телефону йому дала роз*яснення зав.юр.відділом-"Видите ли-статут может быть,а может и не быть" Так, що друже Остапе не відомо хто із нас дурний... А може це дурні владарюють у нашому місті...А ми чубимось між собою7777
Написав: OstapBender 21.12.2016 - 16:07
pash, щодо статуту громади згоден на всі 100%, мер боїться, що через статут громади можна буде впливати на рішення та пропонувати щось на розгляд сесії.
Написав: pash 21.12.2016 - 20:33
Остапе. Ото всі причуди від нашого із вами мера. Я просто не розумію скільки можна терпіти це беззаконня,правовий нігілізм чи де..лізм. Невже ми справді дурні? Що виступаємо проти беззаконня? Я, дійсно, багато що приховую...Чнрнз певний період часу, а саме, після судового засідання, яке відбудеться 23 грудня цього року будуть нові повідомлення...
Написав: Arhip 21.12.2016 - 21:33
Терпіти будемо принаймні до нових виборів, коли оберуть інших депутатів, які будуть зацікавлені в тому, щоб у такого амбітного міста, як Ладижин, був статут громади, бо так виходить, що цьому складу ні статут грмоади, ні електронні петиції, ні інвентаризація земель не потрібні...
Написав: OstapBender 22.12.2016 - 10:07
Arhip, pash, і кого ж оберуть? тих самих безхребетних від "Батьківщини", всунуть рябовців (можливо, навіть мера будуть свого всовувати). Абсолютно нічого не зміниться. На минулих виборах в раду зайшло трохи молоді, була на них надія, але... Молодан, зразу підстелилась, Гулеватого і Бобрика, не чути і не видно (в крайньому разі, вони можуть "утриматись"), а за решту взагалі мовчу...
Написав: nina 22.12.2016 - 10:29
Всі хто получає заробітну платню від бугалтерії Міської Ради, будуть "... в крайньому разі... будуть завжди в крайньому разі". Все остальне ми з вами просрали одразу ж після помаранчевого майдану. Прийняли участь у грандіозній акцїї і швиденько склали з себе відповідальність. Любили своїх кумирів, поклались на їхню "позицію" і стали чекати щасливого життя. А в житті трохи по-іншому. Якщо твій товариш не правий, не бійся сказати йому про це, навіть якщо прийдеться з ним розстатись. От і вся наша правда. Треба вчитись у Народних депутатів, не боятись міняти своїх кумирів. Вони (кумири) не Боги, а такі ж самі люди як і ми!
Написав: OstapBender 22.12.2016 - 10:44
nina, в 2014 році Руде куйло тікало з ганьбою з міста, через 3 місяці - він заїхав на білому коні і з тріумфом. А винні в цьому самі жителі міста: пенсіонери, які його обожнюють (для них 50 гривень і білі бордюри - це діло рук господарника), бюджетники (особливо з 2 школи, які під час гімну кричать "ганьба"), опозиція (Головашичка після втечі Рудого, вже себе бачила в кріслі і говорила на площі "ви ж до мене за зарплатами прийдете в кінці місяця") і не змогли представити дійсно креативного кандидата. Тепер же час пішов, наступним мером буде хтось з команди мера, або з нашої ряби. Патріота Ладижина уже не оберуть, зараз все будуть вирішувати гроші, кури і побілені бардюри
Написав: nina 22.12.2016 - 16:58
До речи, замість 50 грн. пенсіонери отримують дулю з маком. Мені , хоч я і пенсіонер їх (50 грн.) і не давали, щоб не привчалась. Курей пенсіонери вже теж нажерлися, бігають роздають свої талони на халявні продукти. Мене теж до цього не приручали. Знали с...кі, що не продамся. А я тепер тільки сміюся прямо в їхні ненажерливі мордяки. І взагалі, я говорю про помаранчеву революцію. От тоді ми дуже рано заспокоїлися.
Написав: Wanch 23.12.2016 - 14:19
nina, Наприклад, з О.Бендером я згоден, як він пише, хоч він на мене валить бочку. Втім, якби він познайомився зі мною ближче, то цього б не робив.
Але те, що ти пишеш, це попросту, або зненависть до всіх,
або манія свого возвеличення.
Ніна! Ну для чого ти оббріхуєш пенсіонерів? Може, хтось і дає свої талони на отоварення курятини!(це не заборонено). Ну, не має людина за що отоварити чек, нехай отоварить її близький. Тим більш, що це дешевше і набагато, ніж в магазині.
Ну, не продаєшся ти за ті 50 грн., що виділяють із бюджету міської ради (Мера), - не одержуй!
ЛЮДИ не продаються! Вони просто отримують те, що можливо отримати і на здоров*я! Якщо відкажуться, все-рівно гроші пропадуть. І ніхто із них не буде змушений голосувати за Мера, чи його посібників із-за тих карбованців.
Чого сміятися в морди пенсіонерам? За то, що вони одержують пенсію в 1200 крб? І не знають, чи краще вмерти, чи попробувати ще трошки помучитись?
Звичайно, у тебе є кіоск і тобі ті 50 грн. нафік не потрібні, а другий, може, виживе, бо з*їсть кусок хліба.
І ще; всі помаранчеві революції робились ще в древньому
минулому, коли потрібно було змінити владу.
Але ніколи зміна влади не вела до кращого життя.
Навіть, якщо прийде нова Майданна революція під патронатом олігархів, покращання не буде!
Буде та ж сама обдираловка всіх нас.
Тож, не паскудь людей! Бо ти в їх числі!!!
Написав: OstapBender 23.12.2016 - 16:24
Wanch, вася, манія в тебе
Написав: nina 23.12.2016 - 16:24
Ну знов неправильно читаєте. Я кажу, що мерія вже не дає по 50 грн. А від курей пенсіонерів вже тошнить. Вони кажуть, ну скількі ж їх з їсти можна? И я не писала про зміну влади, навчиться читати. Я написала, що ми сіли і заспокоїлися, чекаючи від своїх кумирів, що вони для нас почнуть щось робити. Я в відрізнянні від де кого, не вважаю що сама розумна в космосі. А хочь сама росіянка, но громадянка України і хочу жити по законах і звичках українців. Читайте уважно, може будете менше ненавидіти співрозмовників. А от багно нікому і ніколи не буде гарно пахнути.А кіоск мені дає рівно стільки, скількі доплачують наші благодєтєлі в вигляді дешевих курей, 50 грн. на хліб та субсідій. Не вірите, прийдіть провірте. Але совість моя спокійна за те що НЕ ПРОДАЮСЬ!
Написав: pash 23.12.2016 - 17:59
Ніна.Ви абсолютно праві і за курей, і тошноту, і запахи...Особливо мене вражає Ваше висловлювання про те,Ви росіянка, але бажаєте жити по законах і звичках українців!!! Ось тут і основна наша проблема українців, що ми /вірніше багато із нас не хочуть ,або не бажають вважати себе українцями/ У тому числі і ті, що на нашому сайті пишуть про рабів....про жидів...і тих,хто зверху щось робить не так..А те,що робиться у нас під носом не помічають. Я нещодавно повернувся із другого засідання суду де розглядалось питання встановлення тарифів на прибудинкову територію.Засідання суду буде продовжено аж 20 січня 2017 року. Я навмисне не буду висловлюватись у деталях, щоб не було проявів тиску на суд.Але мене інтересує друге, що місцеві комунальні ЗМІ наче в рот води набрали....Депутати , яких ми обирали/за винятком однієї людини/ , також мовчать...Завтра/мабудь/ на сайті буде опублікована відеозапис засідання... Прохання до активних громадян, яким набридло знущання нинішньої, так званої, влади надати мені номери газет "Нове місто" № 13-20 за цей рік.Буду дуже вдячний мій контактний номер 0965917209
Написав: Wanch 24.12.2016 - 20:41
OstapBender,
Дякую! Отже, порозумілися!smile
"Вася" пиши з великої букви! Гаразд???
aleksandr
Написав: aleksandr 25.12.2016 - 14:45
Погупали в бочку під міською радою. втік. зьявився знову... на Ато отриману зарплатню повернув...Тоді все вирішувіалось дуже просто... кілька коктелів молотова... Та наймана охорона з мусарні не допомогла би... Тепер в десна цілуйте та оди курям складайте !
Написав: pash 25.12.2016 - 16:10
Ну і що ти пропонуєш Олександре? Сидіти склавши руки, чи як ти пропонуєш і оди курям складати? Я проти того і іншого , а особливо проти силових дій...Давно вже відомо, що революції, майдани нічого толкового не принесуть. А ось правильно роз*яснювати людям потрібно.ХОЧ і не скоро але обмануті люди зрозуміють, що їх рижий мер дурить на кожному ме основне, що потрібно робити це тиснути на депутатів, .../я маю на увазі-фізичний тиск/А вимагати від них звітувати,що вони зробили корисного за рік роботи.Я вже неодноразово пишу про порушення законів , про завищені тарифи. йде сулове засідання по цьому питанні..А депутатів це ніби і не стосуєься... Це лише один із варіантів, а законних методів дуже багато...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль