Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура, Афиша Ладижинців запрошують на смолоскипну ходу

Ладижинців запрошують на смолоскипну ходу

8131_6lxqloxwhbw.jpg (68.12 Kb) В Україні щорічно 29 січня вшановують пам'ять загиблих героїв у бою під Крутами – київських студентів, які загинули в 1918 році під час бою з більшовицькою армією.

В Ладижині цього дня традиційно активісти з націонал-патріотичного середовища організовують ходу пам’яті загиблих під Крутами. Не буде виключенням і цей рік.

В неділю 29 січня в Ладижині відбудеться смолоскипна хода та мітинг-реквієм.

Про це нас повідомив депутат Ладижинської міської ради Віталій Гулєватий, який є одним із співорганізаторів акції.

Початок акції відбудеться о 16.00 на міській площі, де відбудеться збір учасників на смолоскипну ходу, яка пройде вулицями міста. По завершенні смолоскипної ходи відбудеться мітинг-реквієм. Під час того я триватиме хода, буде запущено проектор із патріотичними кліпами та тематичними роликами щодо Крут.

Організаторами акції є Громадське формування міста Ладижин «Народна самооборона», міський осередок партії «ВО «Свобода» та осередок Української молодіжної організації «Сокіл».

Для участі в акції запрошуються всі, хто бажає вшанувати пам'ять студентів, які загинули під Крутами в 1918 році.
kmg5msgbpsm.jpg (74.75 Kb)

Читайте також:

Спецрепортаж. В Ладижині пройшла смолоскипна хода на честь Героїв Крут ( плюс нові фото)
23 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1203 Коментарів: 2
Написав: Wanch 24.01.2017 - 10:23
По информации военного историка Ярослава Тинченко со стороны УНР в бою участвовали 420 человек: 250 офицеров и юнкеров 1-й Украинской военной школы, 118 студентов и гимназистов из 1-й сотни Студенческого куреня, около 50 местных вольных казаков — офицеров и добровольцев. 29 января 1918 года погибло лишь несколько человек, все остальные, унося тела товарищей, отступили к эшелонам и уехали в Киев. И лишь один взвод из студенческой сотни в составе 34 человек по собственной оплошности попал в плен. Шестеро из них были ранены, один оказался сыном машиниста, мобилизованного наступавшими. Всех посадили в поезд и отправили в Харьков (впоследствии они будут освобождены из плена). 27 оставшихся на станции были расстреляны.
Написав: OstapBender 29.01.2017 - 02:00
Цинік, дивись, щоб твій внук не попав під роздачу Муравьова

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль