Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014, Топ-5 Кандидата-мажоритарника по ладижинському виборчому округу знімуть з виборів?

Кандидата-мажоритарника по ладижинському виборчому округу знімуть з виборів?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2435_vib.jpg

Профспілковий активіст Олександр Чайковський звернувся зі скаргою до Центральної виборчої комісії з приводу відмови в реєстрації кандидату в народні депутати України Миколі Івановичу Кучеру, пише у своєму блозі правозахисник, член вінницької профспілки «Трудящі» Андрій Бондаренко.
Приводом для скарги стала інформація про те, що Микола Кучер не проживав останні два роки на території України, оскільки у цей час він працював на території Росії на посаді директора двох агропромислових підприємств. Перше, - це ООО «Воронеж Агро Холдинг», друге - «Русгрейн Ленд».
Важливо, що згідно Закону про вибори народних депутатів, кандидат у депутати повинен проживати на території України останніх п’ять років. Невиконання цієї вимоги є підставою для скасування реєстрації.
Варто згадати представника тростянецької самооборони Ігоря Войтенка, який намагаючись потрапити до виборчого списку подавав свої документи до ЦВК декілька разів, але кожен раз їх завертали прискіпуючись до кожної коми. Врешті решт зареєструватися кандидатом у народні депутати України йому так і не вдалося.
Нагадаємо, що Олександр Чайковський, це той самий працівник переробного комплексу «Вінницька птахофабрика», якого було звільнено з роботи після створення ним на підприємстві профспілкової організації.
Після спроб Олександра Чайковського поновитися на роботі через суд, проти нього була порушена кримінальна справа по звинуваченню в розповсюдженні наркотиків. Сам Олександр всі обвинувачення пов’язує зі своєю активною профспілковою діяльністю.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 987 Коментарів: 2
Написав: Arhip 21.10.2014 - 19:09
Не знімуть, бо вже є рішення по Хорошковському з аналогічних підстав, де він виграв справу, тому враховуючи, що вже створений судовий прецедент, суд в цьому випадку програшний для скаржника.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль