Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Скандалы, Кримінал Профспілкового активіста Нашої Ряби міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати

Профспілкового активіста Нашої Ряби міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати

9774_img_0114.jpg (104.39 Kb)Ладижинський міський суд в суботу оголосив ухвалу за якою вирішив арештувати профспілкового активіста Нашої Ряби Олександра Чайковського на два місяці. Розгляд клопотання прокурора на підставі якого суд застосував найбільш жорстку форму запобіжного заходу тривав кілька днів за посиленої уваги громадськості міста.

Суд не знайшов підстав для застосування заходу у вигляді взяття на поруки, оскільки порахував, що особи, які подали такі заяви, не заслуговують на особливу довіру., хоча вони характеризували Олександра Чайковського позитивно та взяли на себе зобов’язання доставити його на першу вимогу до слідчого або в суд. Заяви про взяття на поруки Олександра Чайковського подали Андрій Скакодуб (ГО «Ладижинська громадська рада»). Андрій Бондаренко та Ігор Попенко ( Вінницька обласна незалежна профспілка «Трудящі»), Дарія Михайлівська (власник будинку в якому проживає пан Чайковський) та Тетятна Миколюк, яка з ним знайома більше 10 років.

Нагадаємо, 16 липня в помешканні в якому проживав Олександр Чайковський було проведено санкціонований обшук внаслідок якого він був затриманий і доставлений у ладижинський відділок міліції.

Олександр Чайковський лідер профспілкового руху, який нещодавно намагався довести в суді своє незаконне звільнення з ТОВ «Вінницька птахофабрика», сьогодні сам опинився на лаві підсудних.

Під час судових засідань з’ясувалось, що ладижинськими міліціянтами Олександру Чайковському було завдано тілесних ушкоджень серед яких перелом ребра, збиті коліна та садна.

З пояснень пана Чайковського стало відомо, що 16 липня 2014 року співробітники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області приблизно о 17 годині скоїли напад на нього неподалік будинку де він мешкає, побили його, намазали руки люмінесцентною фарбою та силою доставили до помешкання, де він проживає за адресою: м. Ладижин Вінницької області, вул. Наконечного, буд. 132. В помешканні працівники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області за участю залежних від них понятих сфабрикували протокол обшуку, згідно якого виявили у Олександра Чайковського 1500 гривень з надписом «Закупка» в кармані його шортів, а в помешканні «знайшли» пакет з речовиною рослинного походження.

Вінницька незалежна профспілка «Трудящі» звернулась до Президента України Петра Порошенка, Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра МВС України Арсена Авакова та Омбудсмена України Валерії Лутковської з повідомленням про кричущі порушення прав і свобод Олександра Чайковського співробітниками ладижинської міліції. Вінницька правозахисна група звернулась до міжнародних правозахисних організацій з повідомленням про переслідування громадського активіста владою України.

Завтра 22 липня 2014 року о 15 годині у приміщенні Вінницького прес-клубу (вул. Соборна, 68, кінотеатр ім. М.Коцюбинського, 3 поверх) відбудеться прес-конференція на тему: «На Вінниччині профспілкового активіста Нашої Ряби міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати». В заході візьмуть участь представники Вінницької правозахисної групи, Вінницької незалежної профспілки «Трудящі», громадської організації «Ладижинська громадська рада» та адвокат Олександра Чайковського.

Нагадаємо, що 12 червня цього року на Олександра Чайковського було скоєно напад серед білого дня напроти Ладижинського міського суду в якому в цей день розглядалась справа щодо його поновлення на ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Як відомо, це вже не перше справа, коли жителям міста підкидають наркотики міліціянти. Обласні ЗМІ в минулому році повідомляли про про справу Романюка, яку веде адвокат Ланге в якій фігурували ладижинські міліціянти, що підкинули наркотики ладижинцю за відмову створити в своєму помешканні наркоточку та співпрацювати з міліцією. 4220_img_0115.jpg (73.64 Kb)8744_img_0116.jpg (65.05 Kb)8763_img_0117.jpg (71.3 Kb)0709_img_0118.jpg (86.06 Kb)1761_img_0119.jpg (88.29 Kb)
21 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1415 Коментарів: 12
Написав: Pyatkovskiy 21.07.2014 - 19:31
Если наркобарона поймали, то не имеет смысла доводить дело до суда , иначе обязательно найдутся "крыши" и его отпустят. Наркоторговля сверх прибыльный бизнес, благодаря которому и адвокаты самые известные его будут защищать, и организации на подобии "Громадской рады " и лжесвидетели найдутся, и "добрые дяденьки" на поруки возьмут. Моя позиция такова -поймали наркодиллера- застрелить при попытке к бегству и всё! Человек который торгует смертью заслуживает на смерть! Мамам наркоманов надо объединится в группы- нашли притон, зашли и разгромили! Варится там ширка- горячую кастрюлю торгашу на голову и избить до потери сознания! Чтобы другие боялись! Вот всех этих крышивателей по фамильно указанных в статье надо на кол посадить! И не снимать 40 дней, и похоронить на собачьем кладьбищи! Чтоб и могилки от них не осталось! Зачем государство борется с этой заразой: меняет шприцы,раздаёт презервативы , ведёт пропаганду , тратит деньги на лечение - если Сутики будут или отбивать обвиняемых с применением силы или брать на поруки. Прошу всех не равнодушных и небезразличных к этой проблеме людей поддержать милицию и требовать справедливого и объективного расследования,если вина будет доказана сурового наказания! Нас много и оппозиционерам, и самообороне, громадськой раде нас не запугать! Всех не уничтожить! Справедливое возмездие народного гнева непременно настигнет всех наркоторговцев и их крыши! И никто не посмотрит , что перед ним депутат или чиновник , адвокат или профсоюзный деятель! За унижение и уничтожение украинской нации, за совращение малолетних,за продажу наркотиков должна быть высшая мера социального наказания- смертная казнь! И если её не введёт власть, то народ сам будет судить и карать и власть в том числе. Хватит панькаться с отморозками, если эта власть не выполнит ожидания людей после Майдана, то участь её будет такой же как и предыдущей, но во много раз хуже! И полетят головы и тех, кто стоял на Майдане и раздавал пустые обещания и подмазался под майданы, для усиления бизнеса или преступного авторитета. Боримся и поборемо!
Написав: Arhip. 21.07.2014 - 21:42
Цілком підтримую. Торгівля наркотою є важкий злочин який повинен відповідно каратися. Чайковський в своєму житті вчинив вже не один важкий злочин і тут підозрюється в новому злочині. Скільки ще суспільство має страждати від таких відморозків? Коли силові структури захистят громадян від таких "чайковських"? Поведінка сутиків, скакодубів вже давно нікого не дивує. Але про Самооборону я був кращої думки. Невже основна ціль Ладижинської Самооборони це кришування наркоторгівлі? Я звертаюсь до членів Самооборони: "Схаменіться, запятнати свою честь дуже легко, потім не відмиїтися". Скакодуб кинув призив "Наших бьють" і ви побігли на розборки. А не пробували включити мізки? Кого захищаєте? Рецидивіста, на якому ніде вже клеймо ставити. І тому важаю, що виділення коштів з міського бюджету була велика помилка наших депутатів. Потрібно відмінити те рішення.
Написав: nina 21.07.2014 - 22:03
Справжній наркобизнес кришує наша доблесна міліція. Всім відомо що в будинку 11, 2-й під їзд йде жвава оптова торгівля ширкою вже на протязі останніх 20 років.Там на другому поверсі вікна гратами заставлени, щоб наркомани не залізли. Всі про це знають, але закривають на це очи, бо ментів ладижинських бояться-це їхня наркохата.
Написав: Arhip. 21.07.2014 - 22:18
Ніна, а чого Самооборона наша спить? Чи може вона в долі?
Написав: nina 21.07.2014 - 22:28
То не притон. То організований, кришуємий ментами бізнес, на протязі майже 20 років. Змінилось багато керівників міліції. Напевно передавали один одному по спадщині. Самооборона в місті всього 3 місяці і не озброєна. А у м
єнтів зброя! Самооборонівцям лиш на словах хтось щось виділив. А в газеті написали, що казнайство все одно не видасть тих грошей, тому і начебто виділяли не шкодували, бо знали що все одно ніхто нічого не получе. И ще, самооборона на громадських засадаХ, тобто безкоштовно працює, а міліція за заробітню платню. То чому ми маємо закриття точок вимагати з самооборони, а не з міліції? А самооборона, як на мій погляд повинна захищати громадян, з якими влада поводиться з порушенням закону.
Написав: Arhip. 22.07.2014 - 09:16
Ніно, а навіщо Самообороні зброя? З наркошами боротися? Та на наркошу добре подути і він впаде. Так навіщо зброя? Захищати рецидивістів від закону? Так це вже бандитизм. Чи можливо вони зібралися їхати воювати в зону АТО? Поки що ми бачимо, що самооборонівці виступають в ролі адвокатів для злочинних елементів міста.
Написав: nina 22.07.2014 - 10:39
Голова самооборони вже в зоні Ато,у відрізнянні від наших ментів, у яких різко погіршилася криміногенна ситуція в Ладижині. А зброя самообороні потрібна для того, щоб захищатися выд ментівського "беспрєдєлу". А якщо не зброя, то хоча б балончики зі слізогінним газом, бо ж менти бризкають направо і наліво, а відповісти немає чим.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 22.07.2014 - 10:41
Посмотрел я видео где ночью блокировали и пытались штурмовать отдел милции и откровенно ржал!!! На сколько вас майданщиков хватило? На час... А дальше все разошлись по домам... Очередной самопиар Сутика. А ещё понравилось как какой-то очень активный громадянин спрашивал у дежурного, почему он не учавствует в АТО? Мол, типа, струсил? А сам почему не поехал добровольцем?!! Одним словом полный бред... Как говорил Сухоруков в "Брат-2" - ВОТ УРОДЫ...
Написав: Pyatkovskiy 22.07.2014 - 12:26
Поддерживаю Ладыжинца. Сутик действительно пиариться на человеческих бедах! Он понимает, что эпоха партии имени её лидера заканчивается, и в следующую раду ему не попасть, без подкупа избирателей, ведь свою предвыборную программу он так и не выполнил. Вот он и занялся всякими правдами и не правдами, в том числе и крышеванием наркоторговли, чтобы собрать бабло на следующую компанию. Интересно пойдёт он по свою округу, где ничего за 4 года не сделал или с барского плеча получит от своих боссов новый округ?
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 22.07.2014 - 17:25
nina, Какая-же ты всё-таки дура! Люди-гавно на блюде...
Написав: Arhip. 22.07.2014 - 20:12
Краще звучить "Ніна - гамно на блюде"
Це так монахи кажуть, а я цитую.
aleksandr
Написав: aleksandr 26.07.2014 - 16:27
nina,

Заказуха... Готовте торби - Будете ментя:ри сидіти ...ЧАЙtiredconfusedжКОВСЬКИЙ

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль