Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

17093802_10208646980036931_397532158_n.jpg (32.23 Kb)Як ми вже повідомляли, в Ладижині кілька місяців тому виникла ідея створення історико-культурного центру «Слобода» на землях, що залишились вільними після введення в експлуатацію дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Власне попередню концепцію вже було підготовлено ініціативною групою та спрямовано в Ладижинську міську раду разом із зверненням щодо вилучення земельної ділянки з меж дендропарку для розташування історико-культурного центру. У випадку, якщо міський голова Валерій Коломєйцев та депутати підтримають рішення щодо земельної ділянки, це дасть можливість здійснювати подальші дії ініціативної групи, - пошук грантів, замовляти професійну концепцію музею, проект будівництва та вирішувати інші питання. (До речі, зареєструватись на Фаберлінк Ві можете за наступнтм посиланням http://mlm-dva.ru/registratsiya-v-faberlik. Реєстрація дасть можливість придбати продукцію Фаберлінк із значною скидкою та ряд інших бонусів)

Вже сьогодні на радіо «Лада» відбувся перший ефір під час якого учасники ініціативної групи презентували проект історико-культурного центру та розповіли про основні концептуальні засади майбутнього центру.

В радіоефірі взяв участь координатор проекту поет Микола Шерник, літератор Петро Войт, громадська активістка Анна Вовк та фотохудожник Владислав П*ясецький.

Анна Вовк прокоментувала ефір на радіо на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Сьогодні ми декілька членів ініціативної групи виступили по радіо з обговоренням створення історико-культурного місця в Ладижині, регіону, який має колосальний туристичний потенціал. Ми просим громаду, депутатів, бізнес долучатися!
", - зазначила Анна.

Півгодини пройшли досить динамічно і учасники радіоефіру детально розповіли про проект, торкнулись історії міста, необхідності патріотичного виховання дітей і молоді та розвитку туристичної галузі в Ладижині.
1 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1673 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль