Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

17093802_10208646980036931_397532158_n.jpg (32.23 Kb)Як ми вже повідомляли, в Ладижині кілька місяців тому виникла ідея створення історико-культурного центру «Слобода» на землях, що залишились вільними після введення в експлуатацію дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Власне попередню концепцію вже було підготовлено ініціативною групою та спрямовано в Ладижинську міську раду разом із зверненням щодо вилучення земельної ділянки з меж дендропарку для розташування історико-культурного центру. У випадку, якщо міський голова Валерій Коломєйцев та депутати підтримають рішення щодо земельної ділянки, це дасть можливість здійснювати подальші дії ініціативної групи, - пошук грантів, замовляти професійну концепцію музею, проект будівництва та вирішувати інші питання. (До речі, зареєструватись на Фаберлінк Ві можете за наступнтм посиланням http://mlm-dva.ru/registratsiya-v-faberlik. Реєстрація дасть можливість придбати продукцію Фаберлінк із значною скидкою та ряд інших бонусів)

Вже сьогодні на радіо «Лада» відбувся перший ефір під час якого учасники ініціативної групи презентували проект історико-культурного центру та розповіли про основні концептуальні засади майбутнього центру.

В радіоефірі взяв участь координатор проекту поет Микола Шерник, літератор Петро Войт, громадська активістка Анна Вовк та фотохудожник Владислав П*ясецький.

Анна Вовк прокоментувала ефір на радіо на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Сьогодні ми декілька членів ініціативної групи виступили по радіо з обговоренням створення історико-культурного місця в Ладижині, регіону, який має колосальний туристичний потенціал. Ми просим громаду, депутатів, бізнес долучатися!
", - зазначила Анна.

Півгодини пройшли досить динамічно і учасники радіоефіру детально розповіли про проект, торкнулись історії міста, необхідності патріотичного виховання дітей і молоді та розвитку туристичної галузі в Ладижині.
1 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1521 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль