Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

17093802_10208646980036931_397532158_n.jpg (32.23 Kb)Як ми вже повідомляли, в Ладижині кілька місяців тому виникла ідея створення історико-культурного центру «Слобода» на землях, що залишились вільними після введення в експлуатацію дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Власне попередню концепцію вже було підготовлено ініціативною групою та спрямовано в Ладижинську міську раду разом із зверненням щодо вилучення земельної ділянки з меж дендропарку для розташування історико-культурного центру. У випадку, якщо міський голова Валерій Коломєйцев та депутати підтримають рішення щодо земельної ділянки, це дасть можливість здійснювати подальші дії ініціативної групи, - пошук грантів, замовляти професійну концепцію музею, проект будівництва та вирішувати інші питання.

Вже сьогодні на радіо «Лада» відбувся перший ефір під час якого учасники ініціативної групи презентували проект історико-культурного центру та розповіли про основні концептуальні засади майбутнього центру.

В радіоефірі взяв участь координатор проекту поет Микола Шерник, літератор Петро Войт, громадська активістка Анна Вовк та фотохудожник Владислав П*ясецький.

Анна Вовк прокоментувала ефір на радіо на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Сьогодні ми декілька членів ініціативної групи виступили по радіо з обговоренням створення історико-культурного місця в Ладижині, регіону, який має колосальний туристичний потенціал. Ми просим громаду, депутатів, бізнес долучатися!
", - зазначила Анна.

Півгодини пройшли досить динамічно і учасники радіоефіру детально розповіли про проект, торкнулись історії міста, необхідності патріотичного виховання дітей і молоді та розвитку туристичної галузі в Ладижині.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffunkevovk%2Fposts%2F10208650321680470&width=500" width="500" height="733" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/f1eDNkd2dv8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z5HoT-awsXA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
1 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1711 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль