Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

Ініціативна група історико-культурного центру «Слобода» презентувала свій проект на радіо «Лада»

17093802_10208646980036931_397532158_n.jpg (32.23 Kb)Як ми вже повідомляли, в Ладижині кілька місяців тому виникла ідея створення історико-культурного центру «Слобода» на землях, що залишились вільними після введення в експлуатацію дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Власне попередню концепцію вже було підготовлено ініціативною групою та спрямовано в Ладижинську міську раду разом із зверненням щодо вилучення земельної ділянки з меж дендропарку для розташування історико-культурного центру. У випадку, якщо міський голова Валерій Коломєйцев та депутати підтримають рішення щодо земельної ділянки, це дасть можливість здійснювати подальші дії ініціативної групи, - пошук грантів, замовляти професійну концепцію музею, проект будівництва та вирішувати інші питання.

Вже сьогодні на радіо «Лада» відбувся перший ефір під час якого учасники ініціативної групи презентували проект історико-культурного центру та розповіли про основні концептуальні засади майбутнього центру.

В радіоефірі взяв участь координатор проекту поет Микола Шерник, літератор Петро Войт, громадська активістка Анна Вовк та фотохудожник Владислав П*ясецький.

Анна Вовк прокоментувала ефір на радіо на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Сьогодні ми декілька членів ініціативної групи виступили по радіо з обговоренням створення історико-культурного місця в Ладижині, регіону, який має колосальний туристичний потенціал. Ми просим громаду, депутатів, бізнес долучатися!
", - зазначила Анна.

Півгодини пройшли досить динамічно і учасники радіоефіру детально розповіли про проект, торкнулись історії міста, необхідності патріотичного виховання дітей і молоді та розвитку туристичної галузі в Ладижині.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffunkevovk%2Fposts%2F10208650321680470&width=500" width="500" height="733" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/f1eDNkd2dv8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z5HoT-awsXA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
1 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1718 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль