Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам

Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zavantazhennya.jpg
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у відповідь на вимогу міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева не припиняти держдотації медицині, відповів, що грошей буде мало завжди.

Про це повідомляє радіо Лада.

Дискусія очільника Ладижина з прем'єр-міністром відбулась під час засідання Асоціації міст України, 21 березня, повідомляє канал "Україна".

Загалом, під час зустрічі з главою уряду очільники місцевих громад бідкались на високі податки, тарифи на електрику для комунального транспорту, нестачу грошей на субсидії.

Зокрема, мер Києва Віталій Кличко просив забирати менше податків зі столичного бюджету, а мер Ладижина Валерій Коломєйцев вимагав не припиняти держдотації медицини.

У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що грошей буде мало завжди, але після децентралізації місцевих бюджетів за два роки отримали на 100 мільярдів гривень більше, ніж за старою схемою.

Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев брав участь у засіданні правління Асоціації міст України.

Варто також нагадати, що апарат Верховної Ради України повідомив мерію Ладижина про успішне отримання підписів ладижинців, які були зібрані після мітингу проти впровадження медичної реформи.

Нагадаємо, що в Ладижині нещодавно відбувся мітинг та збирались підписи з проханням зберегти медичну дотацію місцевим бюджетам.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1412 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль