Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам

Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zavantazhennya.jpg
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у відповідь на вимогу міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева не припиняти держдотації медицині, відповів, що грошей буде мало завжди.

Про це повідомляє радіо Лада.

Дискусія очільника Ладижина з прем'єр-міністром відбулась під час засідання Асоціації міст України, 21 березня, повідомляє канал "Україна".

Загалом, під час зустрічі з главою уряду очільники місцевих громад бідкались на високі податки, тарифи на електрику для комунального транспорту, нестачу грошей на субсидії.

Зокрема, мер Києва Віталій Кличко просив забирати менше податків зі столичного бюджету, а мер Ладижина Валерій Коломєйцев вимагав не припиняти держдотації медицини.

У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що грошей буде мало завжди, але після децентралізації місцевих бюджетів за два роки отримали на 100 мільярдів гривень більше, ніж за старою схемою.

Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев брав участь у засіданні правління Асоціації міст України.

Варто також нагадати, що апарат Верховної Ради України повідомив мерію Ладижина про успішне отримання підписів ладижинців, які були зібрані після мітингу проти впровадження медичної реформи.

Нагадаємо, що в Ладижині нещодавно відбувся мітинг та збирались підписи з проханням зберегти медичну дотацію місцевим бюджетам.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1361 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль