Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Відео І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває.

І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває.

Наш ресурс вже неодноразово повідомляв про конфліктну ситуацію в селі Четверинівка навколо майна пайового фонду та земельних паїв колишнього колгоспу.

На сьогодні 50 власників майна бажаючи виділення майна та передачі його у власність звернулись до Спілки співвласників з заявами, але як виявилось, процедура передачі істотно затягнулась і супроводжувалась гучними акціями протесту. На сьогодні було передано частину майна без рішення спілки, рішення сільської ради та актів приймання-передачі ще немає. Не було також передано частину майна з чим зволікає керівництво СТОВ ім. Б. Хмельницького. (До речі, евакуатор Гепард можна замовити на сайті - Гепард Воронеж )

В Україні подібні конфліктні ситуації не є дивиною, адже поділити колективне майна не завжди вдається мирним шляхом. Тим більше, що в українському законодавстві на сьогодні взагалі чітко не визначена процедура передачі майна, що дозволяє суб’єктам цих процесів зловживати. В багатьох випадках майно пайових фондів було знищено та розкладено.

В ситуації з Четвертинівкою сталося саме так, позаяк власники майна стверджують, що в разпаювання не було включено майна на суму принаймні на 1, 3 мільйона гривень, а також було незаконно використано оборотні засоби КСП на суму майже два мільйони гривень.

« Наша група складається з 50-ти чоловік. Загалом ми маємо майна на суму 220 тисяч гривень, що складає 5, 5 % від пайового фонду. Це не такий великий розмір майна, яке нам належить і який ми хочемо отримати та спільною працею використовувати. Передане майно ми вже почали ремонтувати, здійснюємо догляд та охорону. Вже готуємось до польових робіт - говорить голова ГО "Четвертинівська громадська рада" Володимир Сухопара, - На жаль не можемо отримати документи та все майно в т.ч. і те, яке не було розпайовано, тому вкотре апелюємо до влади за допомогою. Масла в вогонь підливають деякі пайщики, які вимагають виділити їм майно з переданого майна пайового фонду на яке ми ще юридично не маємо права. Ми розуміємо, що ці люди використовуються певною групою так-званих «юристів», щоб ускладнити передачу майна та ще більше розбурхати конфлікт. Ними навіть було залучено районну газету, головний редактор якої навіть приїздив роззбирати їх скаргу. Але ми конфлікту не допустимо, бо вважаємо мир та спокій в Четвертинівці головною задачею.».

Приклад Четвертинівки, де вже кілька років 50 чоловік намагаються отримати своє майно та працювати на своїй землі яскраво ілюструє критичну ситуацію в Україні загалом. Але в Четвертинівці вірять в те, що їх мрії здійсняться і вони отримають таки своє майно.

на фото - ремонт переданого майна, - перший комбайн віремонтовано.

4709_dsc00658.jpg (100.82 Kb)8594_dsc00660.jpg (94.75 Kb)5894_dsc00661.jpg (86.7 Kb)5625_dsc00655.jpg (92.76 Kb)5904_dsc006.jpg (99.43 Kb)0290_dsc00645.jpg (94.02 Kb)0086_dsc00644.jpg (78. Kb)8089_dsc00643.jpg (65.82 Kb)
8 серпня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1904 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль