Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

0058_zasheiko.jpg (103.99 Kb)3 лютого на посаду директора Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи №2 призначений Зашейко Вадим Володимирович.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Цитата:
біографічна довідка:

Вадим Зашейко народився 20 січня 1976 року у місті Ладижин, Вінницької області. 1993 році закінчив Ладижинську ЗОШ №3 та вступив до Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Фізичне виховання», який закінчив у червні 1997 року. З серпня 1996 року по лютий 2017 року працював викладачем фізичного виховання Ладижинського коледжу ВНАУ. Викладач вищої категорії. У 2000 році створив спортивний клуб з ушу «Хонза», спортсмени якого на даний час досягли високих спортивних результатів на Всеукраїнській та міжнародній аренах. Переможець міського конкурсу «Людина року-2014» у номінації «Працівник галузі фізичної культури та спорту». Переможець у номінації «Кращий тренер року-2015» за рішенням Української федерації ушу. Заслужено користується авторитетом серед фахівців галузі та жителів міста. Одружений. Разом з дружиною Аллою мають дочку-студентку.
Нагадаємо, що спортивний клуб "Хонза", який тренує і очолює Вадим Зайшейко, здобув нещодавно 21 нагороду на Чемпіонаті області з ушу.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1709 Коментарів: 1
Написав: nina 10.02.2017 - 16:07
А хто був до цего часу?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль