Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

0058_zasheiko.jpg (103.99 Kb)3 лютого на посаду директора Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи №2 призначений Зашейко Вадим Володимирович.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Цитата:
біографічна довідка:

Вадим Зашейко народився 20 січня 1976 року у місті Ладижин, Вінницької області. 1993 році закінчив Ладижинську ЗОШ №3 та вступив до Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Фізичне виховання», який закінчив у червні 1997 року. З серпня 1996 року по лютий 2017 року працював викладачем фізичного виховання Ладижинського коледжу ВНАУ. Викладач вищої категорії. У 2000 році створив спортивний клуб з ушу «Хонза», спортсмени якого на даний час досягли високих спортивних результатів на Всеукраїнській та міжнародній аренах. Переможець міського конкурсу «Людина року-2014» у номінації «Працівник галузі фізичної культури та спорту». Переможець у номінації «Кращий тренер року-2015» за рішенням Української федерації ушу. Заслужено користується авторитетом серед фахівців галузі та жителів міста. Одружений. Разом з дружиною Аллою мають дочку-студентку.
Нагадаємо, що спортивний клуб "Хонза", який тренує і очолює Вадим Зайшейко, здобув нещодавно 21 нагороду на Чемпіонаті області з ушу.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1316 Коментарів: 1
Написав: nina 10.02.2017 - 16:07
А хто був до цего часу?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль