Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

Ладижинську дитячу спортивну школу № 2 очолив Вадим Зашейко

0058_zasheiko.jpg (103.99 Kb)3 лютого на посаду директора Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи №2 призначений Зашейко Вадим Володимирович.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Цитата:
біографічна довідка:

Вадим Зашейко народився 20 січня 1976 року у місті Ладижин, Вінницької області. 1993 році закінчив Ладижинську ЗОШ №3 та вступив до Тернопільського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Фізичне виховання», який закінчив у червні 1997 року. З серпня 1996 року по лютий 2017 року працював викладачем фізичного виховання Ладижинського коледжу ВНАУ. Викладач вищої категорії. У 2000 році створив спортивний клуб з ушу «Хонза», спортсмени якого на даний час досягли високих спортивних результатів на Всеукраїнській та міжнародній аренах. Переможець міського конкурсу «Людина року-2014» у номінації «Працівник галузі фізичної культури та спорту». Переможець у номінації «Кращий тренер року-2015» за рішенням Української федерації ушу. Заслужено користується авторитетом серед фахівців галузі та жителів міста. Одружений. Разом з дружиною Аллою мають дочку-студентку.
Нагадаємо, що спортивний клуб "Хонза", який тренує і очолює Вадим Зайшейко, здобув нещодавно 21 нагороду на Чемпіонаті області з ушу.
10 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 978 Коментарів: 1
Написав: nina 10.02.2017 - 16:07
А хто був до цего часу?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль