Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А, Топ-5 21 нагороду привезли ладижинські спортсмени з Чемпіонату області з ушу

21 нагороду привезли ладижинські спортсмени з Чемпіонату області з ушу

8590_ag3fqtmhetu.jpg (64.41 Kb)4 лютого в місті Віннция відбувся Чемпіонат області з ушу в якому брала участь ладижинська комнда "Хонза", тренером якої є Вадим Зашейко.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

На змаганнях ладижинські спортсмени виступили досить вдало, оскільки здобули 21 нагороду, серед яких 10 перших, 3 других та 8 третіх місць у різних вагових та вікових категоріях.

Переможцями чемпіонату стали: Шпетний Михайло, Асюченко Віталій, Кондратюк Олександр, Побережний Антон, Явдонич Олександр, Рибак Антон, Цапцін Євгеній, Лебедєв Іван, Ткач Вікторія та Рябокінь Олена. Тренер команди Вадим Зашейко.

На фото (фото - Алли Зашейко) - Ладижинська команда "Хонза".
7 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1538 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль