Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin, Фото, Вибори 2014 В Ладижині партію, наближену до Порошенка, очолив Павло Анущенко.

В Ладижині партію, наближену до Порошенка, очолив Павло Анущенко.

4 квітня, в актовій залі ЗОШ №3, відбулося засідання присвячене зборам членів Ладижинської організації всеукраїнської партії «Єдність».
На зборах були присутні представники міської ради, місцеві депутати, представники громадських організацій, підприємці та пересічні містяни.
Розпочав засідання заступник обласної організації партії «Єдність» Добров Іван Олексійович, який є помічником народного депутата України Григорія Заболотного.

- Здравствуйте дорогие мои ладыжане! Я очень люблю город Ладыжин и всех вас уважаю и люблю. Курирую как могу этот город, помогаю, как могу, потому что я помощник народного депутата Григория Михайловича Заболотного и куратор города Ладыжина, - привітався Іван Олексійович.
К сожалению, не так были развернуты события в плане помощи, потому что вы знаете какая была у нас власть и регионы не давали развернуться так, как хотелось бы Григорию Михайловичу и нашей команде в городе Ладыжине.
Но на сегодняшний день случилась революция и надеемся, что власть будет в руках настоящего патриота, настоящего демократа, который даст возможность работать для людей, ради людей и за людей.
Партия «Едность» организовывалась в 2000 году, это всеукраинская партия. Легализовалась она в Ладыжине в 2010 году. В 2010 году в партии «Едность» в городе Ладыжине насчитывалось 3-5 человек. Сегодня в 2014 году мы на краю выборов в президенты и партия насчитывает так-же 3-5 человек. Поэтому, на мой вигляд, руководство всеукраинской партии «Едность» не справлялось с возложеными на него обязанностями т.е. работало неудовлетворительно.
Задумайтесь только над названием «Едность»! Что больше всего на сегодняшний день Украине нужно? Объединить восток-запад, объединить юг-север, объединить людей разных національностей, объединить людей разных вероисповеданий т.е. создать на самом деле едность которая будет действительно отвечать своему названию.
А кто это может сделать? Это сможем сделать это только мы – люди, члены этой партии и те кто будут присоединяться к нам в дальнейшем. На сегодняшний день у нас уже более 30 человек.
Ладыжин - это пилотный проект. Реанимировать партию «Едность» я начинаю с Ладыжина, как заместитель главы обласной организации партии «Едность» и дай Бог чтобы она работала так, как положено - для людей. Это перове и абсолютное требование, потому что «Едность» - это родная сестра партии «Солидарность». Партия «Солидарность» -это партия Петра Олексеевича Порошенка.
На сегодняшний день я всеми руками за то, чтобы это был наш президент. Потому что он единственный, кто сможет на сегодня объединить все стороны нашей Украины.
Поэтому главная наша с вами задача на сегодня - это переизбрать голову и дать возможность развиваться партии и в Ладыжине, и в Гайсине, и в Тростянеце, и вообще по всей Вининцкой области,
- резюмував помічник депутата.
Іван Добров зазначив, що для легітимності зібрання потрібно обрати головуючого і запропонував кандидатуру Павла Дмитровича Анущенка. Присутні підтримали пропозицію одноголосно. На роль секретаря зборів було обрано Ольгу Багнюк.
- Шановні присутні, шановні члени партії, - звернувся до присутніх Павло Онущенко, - для того, щоб перейти далі до розгляду питань, які ми плануємо розглянути на нашому засіданні, я пропоную затвердити порядок денний нашого зібрання. До порядку денного, за пропозицією Івана Олексійовича, я пропоную внести питання щодо зміни керівництва місцевої організації всеукраїнської партії «Єдність».
Отже на порядок денний були винесені наступні питання:
1. питання щодо зміни керівництва ладижинської організації всеукраїнської партії «Єдність»
2. різне
Присутнім було запропоновано назвати кандидатури, які на їх погляд, гідні очолити місцевий осередок партії «Єдність». Із залу запропонували, на цю посаду, Павла Анущенка, кандидатуру якого було підтримано одноголосно та зроблено відповідний запис у протоколі зібрання. Інших варіантів ніхто не пропонував.
- Я хочу подякувати за довіру, - сказав новообраний керівник Ладижинської партійної організації «Єдність», - для мене така посада вперше і я відповідально до цього поставлюся. Адже є ідея, і є бажання створити на теренах Ладижина дійсно робочу партію. Партію, яка буде базуватися і проявляти себе не тільки перед виборами, але й буде працювати із дня в день, із місяця в місяць, із року в рік.
Я переконаний в тому і гадаю мене підтримають всі, що ладижинський партійний осередок всеукраїнської партії «Єдність» запрошує і буде запрошує всіх без виключення бажаючих до лав нашої партії. Я говорю і про тих людей, які представляють самооборону, які представляють осередок офіцерського корпусу, а я бачу, що присутні тут і їхні представники.
Переконаний в тому, що ми не будемо підходити за принципом – хто свій, а хто чужий. Я впевнений в тому, що партійна організація може бути сильною тільки тоді, коли в цій організації є однодумці – люди, які бачать свій спільний і єдиний напрямок.
Тому я запрошую всіх без виключення, адже в залі присутні люди, які не вступили в нашу партію і слухають сьогодні нашу позицію. Я гадаю, що ми до них також докличемся.
З понеділка ми будемо працювати більш плідно. Ми на сьогодні визначаємося з місцем розташування нашого офісу. Я гадаю, що це буде зручне місце для роботи - з Інтернетом та офісними меблями. І з понеділка ми вже будемо організовувати групу, яка буде працювати, в першу чергу, по лінії підтримки Петра Порошенка, адже гадаю, що більшість а мабуть і всі у цій залі підтримують саме цей напрямок розвитку України.
Я переконаний, що наша робота в цьому напрямку повернеться нам сторицею. Я маю на увазі, що ми зможемо отримати певну підтримку і з їхнього боку. В першу чергу нас, як ладижан, цікавить – стійкий і стабільний розвиток нашого міста. І переконаний в тому, що підтримка з їхньої сторони однозначно буде.

Павло Анущенко закликав всіх кожен день аналізувати ситуацію в місті. Визначати, які є проблеми і де потрібно втручання і допомога партійного осередку.
Не обішли увагою і тему дочасних виборів міського голови. Павло Анущенко зазначив:
- Дивлячись у майбутнє, а ми знаємо що 25 травня відбудуться позачергові вибори міського голови, я переконаний в тому, що наша організація також буде визначатися, кому ми довіримо піти від нашої організації на міського голову. Але поки що, сьогодні. ми це питання ще не обговорюємо.
На запитання чи збирається він висувати свою кандидатуру на пост мера міста пан Павло відповів:
- Особисто я ще не визначився. Але, по закону, будь який осередок партії може висунути кандидата не обов’язково члена партії, може бути висунутий і позапартійний кандидат. Тобто партійна приналежність, то не є обов’язкова умова висунення тієї чи іншої людини на пост міського голови.
За словами помічника депутата, Івана Доброва, партія буде дуже тісно співпрацювати з народом, тому що зараз такий час, коли влада переходить до народу і вирішувати мають люди - хто їх більше влаштовує і кого би вони хотіли бачити мером.
Слід зазначити, що осередку партії «Солідарність», в нашому місті немає, але, як запевнив Іван Добров, партія «Єдність», це те саме, що партія «Солідарність», в любому випадку вони будуть працювати в одному напрямку. А партія «Солідарність» це –Порошенко, Заболотний включаючи всіх депутатів, які на сьогоднішній день підтримують Петра Порошенка. І Удар також, на сьогоднішній день, в партії «Солідарність».
За словами Івана Олексійовича, Порошенко це та людина, яка не задавила простих регіоналів і дала їм життя. Адже, не всі такі, як Янукович. Існує море порядних людей, хороших професійних спеціалістів. Але, на той момент, була така влада, яка не давала вибору – або ти регіонал, або ти ніхто. Люди просто боялися втратити роботу.
Наостанок Іван Добров, від імені обласної партійної організації «Єдність», привітав Павла Анущенка з відповідальним призначенням і побажав йому виправдати довіру людей.
Як відомо, до цього часу, ладижинську «Єдність» очолював Ігор Шевченко. Ми поцікавилися, чому все ж таки вирішили переобрати керівника партійного осередку.
На запитання відповів Іван Добров:
- Шевченко нормальный, умный человек и в 2010 году, он сделал свою партию и выборы в местные советы. Но с 2010 года со времени, когда легализовалась партия «Едность» в городе Ладыжине, больше ничего не делалось. Не собирались люди, а каждый год должен быть съезд, где собираються члены партии. Если в партии 3-5 человек, то о какой партии может идти речь?
На сегодняшний день Игорю Шевченко было сделано предложение войти в руководящий состав партии «Едность» - заместителем или ответсвенным за информацию, ведь он профессиональный журналист. Если он изявит желание, он будет в руководящем составе. На данный момент он еще не определился.


Слід нагадати, що Ладижинський майдан нещодавно вимагав затвердження нового складу виконкому в який пропонував категорично не включати першого заступника міського голови Павла Анущенко.

Фоторепортаж:

5133_img_0043.jpg (108.44 Kb)
0069_img_0044.jpg (99.54 Kb)0868_img_0045.jpg (80.23 Kb)7732_img_0046.jpg (118.26 Kb)8383_img_00.jpg (92.86 Kb)7741_img_0051.jpg (79.27 Kb)8688_img_0052.jpg (117.95 Kb)4731_img_0053.jpg (109.12 Kb)1283_img_0054.jpg (73.36 Kb)8240_img_00.jpg (127.53 Kb)15_img_0059.jpg (60.63 Kb)7409_img_0060.jpg (122.8 Kb)3465_img_0062.jpg (108.02 Kb)8463_img_0063.jpg (109.42 Kb)4181_img_0064.jpg (63.86 Kb)0559_img_0065.jpg (91.69 Kb)9692_img_0069.jpg (115.81 Kb)8402_img_0070.jpg (71.73 Kb)9511_img_0072.jpg (70.06 Kb)
5 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 2737 Коментарів: 52
Написав: nina 5.04.2014 - 08:29
Хотіли, як найкраще! А вийшло як завжди!!!!!!
Написав: Стас 5.04.2014 - 10:09
Я так зрозумів що силовий варінт захоплення влади в місті вже не відбудеться, головашичі, денисючки, ванзіляки заспокояться і місто буде жити спокійно і виважено. Ну а Ніна буде контролювати це спокійне життя міста. Всі знайшли собі заняття по душі.
Написав: nina 5.04.2014 - 10:30
Стас, чого ти такий боягуз? Злякався двох жінок, та чоловіка інтелігента! Але ж який начальник великий, навіть Ніні знайшов заняття. О яка крута в нас в Ладижині появилася істота, прямо з САМОГО ГАйсина!
Написав: Читач 5.04.2014 - 10:42
Судячи з фотографій, Єдність захопив адмінресурс і підприємці, які сидять на відкатах )
Написав: Стас 5.04.2014 - 10:42
nina, мені немає чого боятися, я нічого, ні в кого не вкрав. Ти сама собі заняття знайшла. Хоча можеш поміняти сферу своєї діяльності. Але то вже буде не Ніна.
Написав: nina 5.04.2014 - 10:51
Стас, ещё Окуджава написал:".. Каждий выбирает по себе женщину, религию, дорогу....". Один служит правде, другой предателям и сам предатель. Моё занятие не позорное. Я живу по Конституции Народ-є джеролом влади. І лише він може контролювати владу, а не прислуговувати покідькам від влади. Уявляєшь різницю між мною і собою? Мені не соромно за свою позицію. Мені дуже приємно, що навіть ти оцінив мене так.
Написав: Стас 5.04.2014 - 10:56
У кожного своя правда. А от мені цікаво як підпріємці живуть на відкатах? Це влада їм щось відкатує? Новина для мене.
Написав: Joker 5.04.2014 - 13:23
Как все запущено, главный организатор всех коррупционных схем в нашем городе, главный "деребанщик" местного бюджета, господин Анущенко возглавил, как было представлено, приближенную к Порошенко партию. Если такие люди будут претендовать на пост мэра, а Порошенко будет их поддерживать, считаю это поражением "революції гідності", люди зря погибли, не за такое будущее вся страна боролась.
Написав: sergic 5.04.2014 - 13:50
Стільки говорять про корупційні схеми взагалі. Роскажіть хоть про одну конкретно. Якщо знаєте, чого не пишите в прокуратуру, міліцію? Всі балачки про корупційні схеми,це дешевий піар Головашич.
Написав: Joker 5.04.2014 - 14:47
Ще зовсім недавно, ці люди з піною у рота відстоювали політику Партії Регіонів та свого "пахана" Януковича, організовували тітушок на антимайдан, а тепер ховаються за спину Порошенка. Цікаво, а пан Анущенко не розповів на цьому зібранні, за які махініції він був позбавлений Коломєйцевим правом підпису, за що йому був об'явлений бойкот в міській раді. І тепер він закликає об'єднуватись, так би мовити "Давайте красти разом!" Ганьба!!!
Написав: nina 5.04.2014 - 15:18
Павла не чипайтеп. Він, коли погоджувався на пропозицію рудого, хотів, як і всі молорді люди заробити на сімью. Але коли вляпався було вже пізно. Порахуйте скільки в рудого було перзамів.!. Горбатюк. 2Кравець. 3.Філін.і нарешті 4. Павло Анущенко.Це за 13 років. Не більше ніж 3 рокі одна каденція. Працювали всі доти, докі було потрібно для оборудок рудого, а потім він їх "уходив". Всім відомо він їх "виховував", навіть фізично. Їх можна зрозуміти, кожен надіявся, що він розумніший за попередника. І обоязково спрацюється с самим! Але це не про нашого рудого. Не так складалося, як гадалося. Як кажуть росіяни " У хорошего хозяина и свинка господинка" Хазяїн був не такий гарний, от і "свинки" не господинки. А тепер думайте, уважно думайте хто нам в Ладижині потрібний. Може нарешті НАРОДНОГО кандидата виберем?
Написав: Стас 5.04.2014 - 15:19
"Закликає красти разом" Такого я ще не чув))) Треба десь записати, а то забуду крилатий вислів ладижинських маргиналів.
Написав: Kosmos 5.04.2014 - 16:28
Це ще дуже слабенький осередок. Сильні регіонали не пішли. Паша з Міхою не витягнуть. Шайдюка,Журбу і других не убідили. А,що робить на задньому плані Волковський. Дивиться,як його обходять?
Написав: Joker 5.04.2014 - 17:04
Nina, Я щось не зрозумів, ви їх виправдовуєте? "Вляпався", про що ви говорите? Павло, навіть, коли ще не був першим замом, організовував різні оборудки та був посередником у всіляких корупційних схемах. Такі, як він - це втілення бандитської системи влади, проти якої повстали люди по всій країні.
Написав: city head 5.04.2014 - 17:11
О то там вся сім"я Гамнюків...
Написав: антифашист 5.04.2014 - 20:21
А тепер прикольний розклад,як Куленки і Волковські і Головашичі з Магерамита Шевченками будуть проти Єдності і Анущенка в місті.криша Порошенка та Заболотного міняє розклад. І думаю зовсім скоро там будуть і Шайдюки і Журби і багато кого і з ригів і не ригів!
Написав: ladtank 5.04.2014 - 20:43
антифашист, Анущенку і криша Порошенка не допоможе. Як сказано Єдність - сестра Солідарності, Анущенко - брат Допкина)))
Написав: bulava 5.04.2014 - 21:18
Не посыпались пацаны и это сразу оценили. Заболотному нужны люди которые, что то могут.
Написав: антифашист 5.04.2014 - 21:19
Скажу як в Одесі -'но всё таки'''. Те що Порошенко має реальні шанси бути Президентом факт ,і те що уже своїх,які допоможуть йому стати ним він підтримає теж факт. І тому,дані події-реальний старт Анущенка на посаду мера і те ж саме щодо майбутніх виборі в міську раду. І список єдності очолить рижий
Написав: bulava 5.04.2014 - 21:40
Антифашист,представляешь, Куленко доверенное лицо Анущенка.
Написав: ladtank 5.04.2014 - 21:45
антифашист, Паша - це ти?))) Сам за себе "топиш")))
Написав: антифашист 5.04.2014 - 21:50
Можеш вважати мене Пашою. А Куленка довіреною особою? Мєнта? Виконавця примх рижого.за часи керівництва в добробуті?нєа.
Написав: убий у собi москаля 5.04.2014 - 22:36
коменту bulava 5.04.2014 - 21:18
"Заболотному нужны люди которые, что то могут."

Что может Паша троечник кроме деребана бюджета? Разве Заболотному специалист такому обученому нужен в руководители виборчого штабу?
Если в смысле "что то могут" в смысле деньгами. То Пашикины деньги на выборы Пороху не особо помогут, да и не отдаст он их. Для себя бережет, за "свои" тендерные хоть 20 раз может выиграть в меры. Скромный такой Пацан и правда крут. Все они пригретые такие упакованные. Но без рыжего папочки будет ему уже скользко. Так что ждем первого спотыкания, там и утянет всех вместе с Порохом.
Написав: bulava 5.04.2014 - 22:46
Заболотному нужны люди которые могут управлять городом, а не болтать д..мо в банке.
Написав: ladtank 5.04.2014 - 22:50
Заболотному нужны люди которые могут пилять в городе, а не болтать д..мо в банке)))
Написав: убий у собi москаля 5.04.2014 - 23:25
Заболотному нужны люди которые могут управлять городом? а не, болтать д..мо в банке!
Написав: Joker 6.04.2014 - 01:35
Заболотному нужны люди которые будут есть д..мо из его банки!
Написав: Майдан 6.04.2014 - 12:43
Да чего вы вцепились в депутата? Он спит и видит вернуться в область, председателем облсовета, к корыту... Ибо сейчас в парламенте ловить нечего. А для того, чтобы вернуться, нужно возродить партию, выиграть выборы в облсовет. С Ладыжина и начали. Разве не понятно? А Петины выборы - это шанс распилить петины деньги, которые будут даны на округ. Выборы, например, в Ладыжине, провести за деньги рыжего или пашки, а петины - растащить по карманам. Вот только кандидат в президенты этого пока не знает. Но, думаю, скоро узнает.
Написав: obama 7.04.2014 - 13:56
А що на зборах робить "секретчик" міськвиконкому? Тоже вступає у партію, чи контролює процес?
Написав: skorpion 7.04.2014 - 15:21
Прикро, що всі дії Ладижинської протухлої опозиції до мера прикриваються Майданом. Майдан вимагав виключити Пашу з членів виконкому? Це брехня!!!! Вимагають Ніна, Юра, Люда, Андрій, Ігор. Але вони - лицеміри, нічого спільного з Майданом дійсним не мають. Використовують момент для власного піару!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль