Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin ГО «Ладижинський Майдан» пропонує сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міськради

ГО «Ладижинський Майдан» пропонує сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міськради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0777_flag.jpeg
17 березня, на головній площі міста, відбулися відкриті громадські збори ГО «Ладижинський Майдан». Мета зборів - обговорення суспільно-політичної ситуації в Україні та місті Ладижин.

У ході дискусії члени об'єднання відзначили, що Ладижин потребує об’єднання політичних та громадських сил міста, з метою розбудови громадянського суспільства та демократизації життя в місті.
Адже останнім часом, народна довіра до місцевої влади значно знизилася. На думку активістів, потрібно розпочати боротьбу за підвищення прозорості і підзвітності місцевої влади та обмеження корупції на всіх щабелях інституту влади Ладижина.

ГО «Ладижинський Майдан» виніс рішення запропонувати в.о. міського голови Л.Бучко сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

"Враховуючи те, що окремі посадові особи виконкому Ладижинської міської ради несуть персональну відповідальність за дії щодо підтримки Антимайдану та режиму колишнього Президента України Віктора Януковича, запропонувати в.о. міського голови міста Ладижин Людмилі Бучко на черговій сесії Ладижинської міської ради сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міської ради (виконавчого комітету народної довіри)",- йдеться у рішенні.

В новий склад виконкому з попереднього складу, активісти пропонують включити в.о. міського голови міста Ладижин, секретаря міської ради Людмилу Бучко, керуючого справами виконкому Віктора Терепу та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Олійника.

Слід зазначити що «Ладижинський Майдан» принципово і категорично вимагає не включати до складу виконкому першого заступника міського голови Ладижина Павла Анущенка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ткачука.

"Формування виконавчого комітету провести за принципом рівного представництва працівників виконавчих органів Ладижинської міської ради та представників громадського об’єднання «Ладижинський Майдан», до якого входять представники Ладижинської громадської ради, Самооборони Ладижина, Штабу допомоги Майдану, політичних сил «Батьківщина», «Удар», «Свобода», «Народний Рух», «Єдність» та активна громадськість міста",- підкреслили активісти.

Нагадаємо, що перші установчі збори ГО «Ладижинський Майдан», відбулися 26 грудня 2013 року.
26 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 544 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль