Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin ГО «Ладижинський Майдан» пропонує сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міськради

ГО «Ладижинський Майдан» пропонує сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міськради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0777_flag.jpeg
17 березня, на головній площі міста, відбулися відкриті громадські збори ГО «Ладижинський Майдан». Мета зборів - обговорення суспільно-політичної ситуації в Україні та місті Ладижин.

У ході дискусії члени об'єднання відзначили, що Ладижин потребує об’єднання політичних та громадських сил міста, з метою розбудови громадянського суспільства та демократизації життя в місті.
Адже останнім часом, народна довіра до місцевої влади значно знизилася. На думку активістів, потрібно розпочати боротьбу за підвищення прозорості і підзвітності місцевої влади та обмеження корупції на всіх щабелях інституту влади Ладижина.

ГО «Ладижинський Майдан» виніс рішення запропонувати в.о. міського голови Л.Бучко сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

"Враховуючи те, що окремі посадові особи виконкому Ладижинської міської ради несуть персональну відповідальність за дії щодо підтримки Антимайдану та режиму колишнього Президента України Віктора Януковича, запропонувати в.о. міського голови міста Ладижин Людмилі Бучко на черговій сесії Ладижинської міської ради сформувати новий склад виконавчого комітету Ладижинської міської ради (виконавчого комітету народної довіри)",- йдеться у рішенні.

В новий склад виконкому з попереднього складу, активісти пропонують включити в.о. міського голови міста Ладижин, секретаря міської ради Людмилу Бучко, керуючого справами виконкому Віктора Терепу та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Олійника.

Слід зазначити що «Ладижинський Майдан» принципово і категорично вимагає не включати до складу виконкому першого заступника міського голови Ладижина Павла Анущенка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ткачука.

"Формування виконавчого комітету провести за принципом рівного представництва працівників виконавчих органів Ладижинської міської ради та представників громадського об’єднання «Ладижинський Майдан», до якого входять представники Ладижинської громадської ради, Самооборони Ладижина, Штабу допомоги Майдану, політичних сил «Батьківщина», «Удар», «Свобода», «Народний Рух», «Єдність» та активна громадськість міста",- підкреслили активісти.

Нагадаємо, що перші установчі збори ГО «Ладижинський Майдан», відбулися 26 грудня 2013 року.
26 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 534 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль