Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал В Ладижині поховають ще одного учасника АТО?

В Ладижині поховають ще одного учасника АТО?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/i071244.jpgТільки-но Ладижин попрощався з учасником АТО Олександром Іванків, як знову прийшла сумна звістка, - в Одесі вбито ладижинця, учасника АТО.

Про це повідомила громадська активістка Ніна Бурлаченко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Сьогодні я отримала інформацію, що загинув черговий учасник АТО. До АТО працював на Нашій Рябі. Після АТО, поїхав в Одесу відвідати свою матір і там щось сталося. 5 днів не з'являвся додому, а потім знайшли вбитим. На жаль прізвища не знаю. Ховати будуть в Ладижині. Так як він житель Ладижина. Знаю тільки прізвище бабусі
.» - повідомила пані Ніна.
Також вона повідомила, що похорон бійця АТО відбудеться завтра 12 березня.

Нагадаємо, що це вже четвертий учасник АТО, який пішов з життя в Ладижині, відслуживши в зоні АТО та повернушивсь до мирного життя.
11 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2283 Коментарів: 1
Написав: nina 12.03.2017 - 13:56
Появилась ще одна інформація, про те що похорон відбудеться у вівторок.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль