Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин попрощався з бійцем батальйону Азов Олександром Іванків

Ладижин попрощався з бійцем батальйону Азов Олександром Іванків

В суботу на міській площі відбулась церемонія прощання з ладижинцем Олександром Іванків, який напередодні пішов із життя.

В церемонії прощання, яка відбулась на міській площі, взяли участь рідні, близькі, друзі, бойові побратими та небайдужі ладижинці.

Олександру Іванків було 57 років. У 2014 році він добровольцем записався до батальйону «Азов». Служив танкістом під Маріуполем. Після демобілізації боєць влаштувався працювати на Ладижинську ТЕС, але на роботу так і не вийшов. Останнім часом Олександр проживав з матір’ю. Чому чоловік вирішив звести рахунки з життям – невідомо.

Фото Олени Червончук

8411_adw6dopw064.jpg (88.79 Kb)

6881_ecapqlnzbhg_1.jpg (85.19 Kb)9995_szey-erns68.jpg (90.26 Kb)
6 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1267 Коментарів: 1
Написав: nina 7.03.2017 - 10:36
А мені, як я гадаю, відомо. Тому що при такому житті, а тим більше після того пекла, яке він пройшов, мало кому вдається жити в ладу з самим собою. Де психологи, які мають цим займатись. Щось там трохі пролунало про психологичну реабілітацію і затихло. Гроші, виділені на психологичну реабілітацію, пристроїли, а люди, як завжди сам на сам зі своїми проблемами. Шкода чоловіка. І мені завжди, здається, що ми всі винні , що таке відбувається,вірніше наша байдужисть.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль