Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Вибори 2014 В Ладижині два кандидати в народні депутати схрестили списи

В Ладижині два кандидати в народні депутати схрестили списи

Сьогодні на центральній площі в місті Ладижин вирували пристрасті. Виявляється два кандидати в народні депутати України вирішили з’ясувати стосунки і провести незаплановані дебати свідками яких стали численні агітатори, яких зараз на площі хоч греблю гати.

Конфлікт виник між Віталієм Марчуком, висуванцем від Радикальної партії Ляшка та Миколою Кучером, який є самовисуванцем, але стверджує, що має підтримку Петра Порошенка.

На щастя конфлікт був лише словесний, - кандидати один одному наговорили багато «люб’язностей», але до рукопашного бою справа не дійшла, хоча з обох сторін в охороні були хлопці спортивної статури.

Як нам стало відомо, приводом для сварки став клон газети іншого кандидата в народні депутати України Ігоря Попенка в якій було розміщено багато цікавої інформації щодо Миколи Кучера.

За інформацією свідків Микола Кучер звинуватив Віталія Марчука в тому, що саме він виготовив клони газети та розповсюджував на виборчому окрузі. Пристрасті були настільки високого рівня, що свідки подій думали, що все закінчиться з більш серйозними наслідками, але на щастя кандидатам вистачило розуму зупинити своїх людей та не накаляти ситуацію.
За отриманою нами інформацією від самого кандидата в народні депутати України Ігоря Попенка він мав обмежений наклад газети, який розійшовся дуже швидко враховуючи його матеріальні можливості, а тому він не має жодного відношення до клону своєї друкованої продукції, що поширювався на окрузі в останні два дні.

Нам вдалось отримати примірник цього друкованого видання в якому дійсно поширена негативна інформація щодо Миколи Кучера. Йому закидають те, що він є представником олігарха Юрія Косюка, є співвласником МХП, був членом фракції партії регіонів в облраді, і очолює потужний агрохолдінг в Росії в місті Вороніж площею в 40 тисяч гектарів.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Чайковський звернувся зі скаргою про зняття з виборів Миколи Кучера до ЦВК підставою для чого було саме те, що він останніх два роки проживав в Росії, але як нам стало відомо у задоволенні скарги сьогодні було відмолено, тобто Микола Кучер залишився на виборчих перегонах кандидатом. Імовірно, що після судової справи Хорошковського, яку протягнули завдяки ситуації з Віталією Кличком, Микола Кучер залишився кандидатом.

Чому Микола Кучер так боїться того факту, що він за твердженням Ігоря Поеенка працював в Росії та просував інтереси Нашої Ряби нам невідомо, адже на сьогодні він є лідером симпатій на окрузі і має всі передумови для перемоги. Але за кілька днів до виборів на 17 окрузі вирують пристрасті в яких задіяні серйозні сили, що прагнуть перемоги одного з кандидатів.

71_img_1526.jpg (99.77 Kb)9291_img_1528.jpg (135.53 Kb)7158_img_1529.jpg (74.86 Kb)2189_img_1531.jpg (172.12 Kb)3863_img_1532.jpg (1.19 Kb)
22 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1286 Коментарів: 5
Написав: nina 23.10.2014 - 08:20
Прикро буде в третє програти! Стільки грошепй за три походи у "Народні" депутати вкладено в виборчу кампанію,коли відібьються? А якщо знов програш?
Написав: sveta 23.10.2014 - 12:03
Кучер поводить себе так, ніби він вже депутат. Ось побачите, якщо він пройде, то всіх "неугодних" чекатимуть репресії гірше сталінських!
Написав: Pyatkovskiy 23.10.2014 - 22:24
Сталинские репрессии в городе желают проводить бандиты-люстраторы, создавшие одноимённый комитет! В котором собрались люди ничего не понимающие ни в экономике, ни в юриспруденции , ни в жизни европейского общества. Они заслеплены жаждой денег и им плевать на простых роботяг и они готовы устроить новый голодомор для политических оппонентов.
Через три дня будет результат и народ выберет достойного на его взгляд депутата.
Готовы ли люстраторы признать победу Кучера и смирится с выбором горожан?
Или как всегда Скакодуб и Баба Яга против?
Написав: nina 24.10.2014 - 08:11
sveta, нічого того не буде. Він боягуз, тому і доривається до ВР. Землі людські, які поставлені в євпропі під

заставу за кредити, рятувати треба. Бо народ, як отямиться, повідриває все, що він має без кісток. А то що він вже депутат це зрозуміло. Ці вибори нам зробили підлабузники, які бояться люстрації своїх бонз!
Написав: sveta 24.10.2014 - 14:21
nina, нехай розслабиться, більше його ніхто не підтримає, нехай і не розраховує на Ладижин та Тростянець. Люди вже давно переконались що він брехун та наволоч!!! Нехай їде у свій Воронеж і там балотується. В Раші його місце серед таких як він! Звертаюсь до тих хто підтримує рябу та робочі "місця" це не кучер все надав, його лише деякі пакети акцій. не путайте допомогу з піаром!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль