Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Відео Суд продовжує розгляд скандальної справи Олександра Чайковського

Суд продовжує розгляд скандальної справи Олександра Чайковського

Цієї п’ятниці в Ладижинському міському суді відбулось чергове засідання у скандальній кримінальній справі щодо обвинувачення громадського активіста Олександра Чайковського у розповсюдженні наркотиків.

Нагадаємо, що проти громадського активіста Олександра Чайковського було в 2014 році замовлено кримінальну справу та обвинувачено у розповсюдженні наркотиків. Першим вироком Ладижинського міського суду він був визнаний винним у вчиненні злочину, але суд апеляційної інстанції скасував вирок суду та направив справу на новий розгляд. Пану Чайковському суд інкримінував дві закупки наркотичних засобів, одну з яких було повністю спростовано вже під час розгляду справи під час перших засідань. На сьогодні захисту Олександра Чайковського залишилось спростувати другу закупку.

Кореспондент нашого ресурсу був присутній на останньому судовому засіданні під час якого мала допитуватись особа із засекреченими персональними даними, - ладижанка, яка начеб то робила першу закупку наркотичних засобів у Олександра Чайковського.

Початок судового засідання нами було записано навіть на відео, але сталось так, що прокурор попросив провести закрите судове засідання, а тому суддя був вимушений піти в нарадчу кімнату та виносити відповідну ухвалу. Річ у тіч, що на сьогодні любе судове засідання можна записувати технічними засобами і т.ч. на відео, чому не може перешкодити навіть суддя чи прокурор чи сторона судового процесу. Єдиним способом унеможливити відеозапис судового процесу журналістами, громадськими активістами та іншими особами є проведення закритого судового засідання.

Ми не здивувались, коли суддя виніс ухвалу про закрите судове засідання та попросив нас видалитись із зали судових засідань. До речі, в ухвалі такі зазначено, що сторонні особи можуть дізнатись конфіденційну інформацію про дуже засекреченого свідка ладижинської поліції.

До речі про свідка. Свідком є жінка, яка співпрацює з міською поліцією та здійснює закупки наркотичних засобів, тому можливо такі заходи безпеки, коли в суд жінка з’явилась в капюшоні, окулярах та пов’язці на все обличчя, а суду не було відоме її прізвище, є виправданим.

Це не перше і не останнє судове засідання. Наступне має відбутись 26 жовтня. За словами Олександра Чайковського прокуратура йому активно пропонує закрити кримінальну справу за амністією та з інших подібних підстав, напевно побоюючись правових наслідків у випадку, якщо справа розвалиться, але він буде добиватись тільки виправдального вироку.

Нагадаємо, що Олександр Чайковський на сьогодні проживає в селі Соболівка, де проводить громадське розслідування обставин знищення Соболівського цукрового заводу і вже разом з іншими соболівчанами створив громадську організацію «Соболівська громадська рада».
12 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2298 Коментарів: 2
aleksandr
Написав: aleksandr 14.10.2016 - 11:17
Тільки виправдальний вирок !!! З притягненням до відповідальністі всіх виконавців а тим більше замовників , а саме МХП (Вінницька птахофабрика) ТМ "НЕ НАША РОЯБА" !!!!! Замовник Гавриляк (нач. ФСБ ряби ). Виконавці . Соловейчук , Лаврук , Бабій , слідча Гончарук... Та ще кілька катів в погонах поліції... Буде суд та божа кара !!!
Написав: Алла 11.01.2017 - 10:55
Чи є вже вирок? Чому немає відео, людям цікаво.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль