Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Скандальну кримінальну справу про дерибан квартир в Ладижині закрив обласний суд

Скандальну кримінальну справу про дерибан квартир в Ладижині закрив обласний суд

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2100_maxresdefault.jpgМи неодноразово повідомляли про хід розслідування кримінального провадження про дерибан квартир ладижинськими чиновниками.

Нагадаємо, що громадський активіст Микола Гвоздієвський 7 раз успішно оскаржував постанови про закриття кримінальних проваджень через суди. Як нам повідомив Микола Гвоздієвський, восьма спроба оскаржити вже восьму постанову поки що виявилась невдалою.

Спочатку у задоволенні скарги відмовив Вінницький міський суд, а згодом і Апеляційний суд Вінницької області, куди Микола Гвоздієвський спрямував свою скаргу.

«Я вважаю, що справу по квартирам взяв на особистий контроль прокурор області, який довів її до логічного завершення, бо саме коли я був кабінеті у прокурора, він запитав при мені слідчого не стидаючись моєї присутності, чому до цього часу не було закрито кримінальну справу. Я розумію, що в справі проходять працюючі працівники прокуратури та поліції з високим рангом, тому рішення суду є цілком логічним. І це при тому, що після останнього скасування постанови про закриття кримінального провадження слідчий не проводив ніяких дій і переписав слово в слово постанову. Я буду далі добиватись справедливості, тому буду апелювати до Києва, до вищих судів та пана Луценка», - пояснив Микола Гвоздієвський.
22 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2736 Коментарів: 5
Написав: nina 22.02.2017 - 20:15
Що і треба було доказати. Я вам завжди казала, що цим все кінчиться. Я також незадоволена такими діями влади, але я не знаю що тут можна зробити.Крім розстрілів чиновників, ніякого іншого виходу я не бачу. Судитись,нам не пересудитись все життя, яке швидко минає.
Написав: pash 22.02.2017 - 22:02
Я погоджуюсь, але лише із окремими аргументами п.Ніни.Важко боротися проти системи. Особливо тому, що,не дивлячись на меньшість "влади" -вони більш згрупрвані,досвідчені і головне-нагліші і об*єднані загальними шкурними інтересами. Один за одного стоять горою. Ми ж діємо розрізнено!!!.....Зверніть увагу на останні абсолютно беззаконні дії, так званої, ладижинської влад, мітинг , НІБИТО ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ЛІКАРНІ -СПРОВОКУВАЛА, ТАК ЗВАНА , МІСЬКА ВЛАДА люди на цю "приманку"-клюнули.Тарифи,ще не затвердили, а уже вирішили,що з 1-го квітня будемо їх платити-теж заглотнули!!!Провокація на річниці пам*яті Героїв Небесної Сотні-знову пройшла поза увагою громади...Чи не забагато порушень?Мабудь потрібно не законну "владу" міняти у нашому місті саме законним шляхом. Підстав беззаконня Й"влади" більш чим достатньо.. Я не можу навести одну фапьсифікацію подій 20.о2.ц.р. тому,що під публікацією Arnipa/ лише мій один коментар П. Ніна, прошу опублікуйте кілька слів по цьому питанню . Я розкажу яку ще дурницю "влада" зробила і не одну.....
Написав: nina 23.02.2017 - 10:35
pach, я з вами не згодна в питанні:"...вони більш згуртовані..... Один за одного стоять горою..." Та не згуртовані вони і не один за одного стоять горой, а за свої нікчемні кормушки. Вони їуди, які за 30 срєбреників продають всіх нас с потрохами. Що таке система? Система це ми.У влади є все (бо ми їй все віддали) і бюджет і закони і все зайве чим користується народ. На роботу ми приймаємо владу, а уже на "підтанцьовку" приймає влада всіх покидькив, які їй за копіки готові слугувати. Завжди у влади будуть голоси. Бо у влади є "бюджетники", які крім, як отримувати заробітню платню з бюджету більше нічого в цему житті не вміють. У тих ,хто нічого не вміє робити, також є рідні, друзі знайомі, якім треба щось отримувати, обминая закони і в тих знайомих також є друзі рідні і знайомі, які також надіються щось отримати по за законом, якщо "правильно" зроблять свій вибір. Тому влада наша буде доти легитимна, докі, як слова в якійсь радянський пісні"ПОКА ТАКІЄ ЛЮДІ В СТРАНЄ СОВЄТСКОЙ ЄСТЬ" Без зброї діла не буде. Я вже привикла виживати в таких умовах. А головне мені багато не треба. А без цієї падлючої влади з моїми апетитами можна жити.
Написав: pash 23.02.2017 - 11:51
Nina. Ми із Вами прекрасно розуміємо один одного. Оце те,що перечислив я у більш м*якій формі, а Ви прямолінійно є корупцією, яку правоохоронні органи не бачать і не бажають бачити.Дякую за коментар. Але я писав, згадуючи Вас за події 20 лютого мав трохи інше і стосується воно іншої публікації, Але у зв*язку із тим, що Ви пов*язали "владу" і бюджетників. Я наведу приклад іхнього, ідіотського, виконання своїх обов*язків. Відомо, що захід про вшанування пам*яті організував чіський відділ культури, У заході приймали участь бувші регіонали і іх посіпаки. Захід провели із скандалом, та не тільки_це явне порушення Конституційних прав і свобод....Зате на сайті міської ради вони відзвітували про цей захід.... І самі себе продали. п.Бучко ще на мітингу не виступала, а сам міітинг не був завершений, а на сайті міської ради о 16 год.15 хв. уже було подано при подію і виступ секретаря..Можна цих людей назвати розумними. а таку "владу", яка є у нашому місті потрібно гнати поганою мітелкою. Це не влада а самовладці, самозванці. Подібне ці самовладці роблять із тарифами...А народ мовчить...
aleksandr
Написав: aleksandr 24.02.2017 - 14:09
pash, Рижа влада... Рижа то є ржава. І все ржаве треба міняти... Перекрасились... То тітушок на майдан посилали. То тепер "заходи" в місті організовують... Повністю згоден зnina, тільки сила та і зброя зупинить цих покидьків хамелеонів...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль