Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Топ-5 По факту розподілу житла мешканців будинку престарілих відкрито кримінальне провадження

По факту розподілу житла мешканців будинку престарілих відкрито кримінальне провадження

2100_maxresdefault.jpg (55.22 Kb) Ми неодноразово повідомляли про хід кримінального провадження, яке розслідується слідчим управлінням ГУ НП у Вінницькій області.

Нагадаємо, що Микола Гвоздієвський вже 7 раз оскаржував постанови та дії слідчих у кримінальному провадженні з яких шість раз через суд домагався скасування постанов про закриття кримінального провадження.

Як нам повідомив Микола Гвоздієвський, він намагався домогтись відкриття кримінального провадження проти слідчого обласного слідчого управління, який вже тричі виносив постанову про закриття провадження та які пан Микола скасовував через Вінницький міський суд. Але суд виніс рішення та відмовив йому у відкритті кримінального провадження щодо слідчого за службову недбалість, але при цьому зобов’язав вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності слідчого.

Крім того, на підставі нових додаткових пояснень та доказів, які було подано паном Гвоздієвським в обласне слідче управління, було відкрито нове кримінальне провадження. Про це йому стало відомо сьогодні від прокурора Вінницької області пана Соколового.

« У зв’язку з повідомленням Вами в ході додаткового допиту про можливі порушення у діях посадових осіб Ладижинської міської ради під час розпорядження житлом мешканців міського будинку для осіб похилого віку, а також під час надання службових квартир окремим особам СВ Ладижинського відділення Бершадського відділу поліції ГУ НП в області 25.11.2016 внесено відомості до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України», -повідомив прокурор Вінницької області Вячеслав Соколовий в своєму листі Миколу Гвоздієвського.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2419 Коментарів: 2
Написав: pash 9.12.2016 - 20:17
До того часу поки не об*эднають всі справи де фігурує міський голова і його прибічники-толку не буде. Якщо говорити юридичною рос.мовою /так воно буде більш виразно/ "это длящиеся преступление совершенное группой лиц, злоупотребляющих служебным положением"/Саме про це було сказано заступнику обласного прокурора місяць назад. Але на мій погляд, не знаю, навмисне , чи через відсутність професіоналізму всі кримінальні справи ділять і закривають.
Написав: Arhip 9.12.2016 - 21:13
через відсутність політичної волі...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль