Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Невтомний Микола Гвоздієвський вшосте виграв суд у обласного слідчого управління

Невтомний Микола Гвоздієвський вшосте виграв суд у обласного слідчого управління

2100_maxresdefault.jpg (55.22 Kb)Наш ресурс уважно слідкує за ходом розслідування кримінального провадження щодо дерибану квартир керівним складом міліції та прокуратури.

Нагадаємо, що в провадженні слідчого управління ГУ НП у Вінницькій області розслідується кримінальна справа щодо зловживання службовим становищем працівниками виконкому Ладижинської міської ради при наданні житла.

Кілька тижнів тому це скандальне кримінальне провадження було в черговий раз закрите, але громадський активіст Микола Гвоздієвський оскаржив постанову слідчого про закриття провадження в Вінницький міський суд. Це вже шостий похід в суд пана Микола, причому в Вінницький міський суд вчетверте.

Як нам повідомив Микола Гвоздієвський, і цього разу суд врахував всі його доводи та скасував постанову слідчого та відновив вкотре кримінальне провадження.

"Слідство встановило, що за період з 2004 року по даний час виконком розподілив 108 квартир. причому він вважає, що розподілення житла відбулось законно. Я ж вважаю, що деяким категоріям виконком не мав права надавати житла. Мова іде про керівний склад міліції та прокуратури. В результаті суддя дослухавая до мене і задовольнив мою скаргу. До речі, слідчий останню постанову переписав слово в слово з попередньої постанови, тобто нічого не робив, щоб розслідувати цю справу. Хіба такі слідчі потрібні Україні? Хіба таким фахівцям місце в обласному слідчому управлінні? Буду ставити питання про притягнення до кримінальної відповідальності слідчого, який вже тричі виносив постанови, які скасовувались судом", - повідомив Микола Гвоздієвський.
24 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2958 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 25.10.2016 - 16:42
Макола, отак їх, хай знають як тирити, так і продовжуй.
Написав: pash 26.10.2016 - 10:14
Один Микола не в змозі подолати беззаконня, яке твориться у нашому місті що найменше 10 років.Я вже писав про перевернуте уявлення влади у нашому місті.Так у зв*язку із справами, які піднімає Микола додам, що квартири у нас розподіляє "влада" в особі мера і його заступників. Мер сам боїться підписувати сумнівні рішення а тому перекидає відповідальність на своїх заступників. А це не що інше, як злочинні прояви.Так заступники міського голови є посадовими особами місцевого самоврядування і пприймали відповідну присягу.. У першу чергу служити територіальній громаді, дотримуватись Конституції і законів України!!! А вони цього не роблять. Взяти останнє шоу, яке провів п. Анущенко= так звані громадські слухання. Ми обирали для цього міського голову, А не Анущенка.....Панове депутати заслухайте цього порушника присяги це у Вашій компетенції.Що не має сміливців серед Вас.
aleksandr
Написав: aleksandr 2.11.2016 - 19:38
ВЛАДИЖИН, pash, upupup

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль