Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin, Топ 3 Недолуга бюрократія Вінницяобленерго може призвести до акцій протесту на Вінниччині

Недолуга бюрократія Вінницяобленерго може призвести до акцій протесту на Вінниччині

Нещодавно ми повідомляли, що за розпорядженням керівника Тростянецьких електромереж відтепер всі підприємці міста Ладижин повинні здавати показники про електроенергію безпосередньо в Тростянець.

Активіст громадської організації «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв поставив перед міським головою Валерієм Коломєйцевим питання про необхідність реагування на цю загрозу для малого бізнесу внаслідок чого міським головою було прийнято рішення внести в порядок денний чергової сесії міської ради.

18 листопада Ладижинська міська рада прийняла рішення звернутись до генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» з проханням організувати прийняття звітності за використану електроенергію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців міста Ладижина на території міста, але до цього часу проблема так і не вирішена, хоча з моменту сесії міської ради вже пройшло майже два місяці.

Підприємці міста, - власники торгових точок, вирішили звернутись до громадської організації «Ладижинська громадська рада» з проханням вирішити цю проблему. Всього в зверненні 18 підписів.

Найближчим часом Ладижинська громадська рада адресує свої звернення голові Вінницької ОДА, голові Вінницької обласної ради, прем’єр-міністру України, Президенту України та буде вимагати в найкоротші терміни вирішити цю проблему.

У випадку невирішення проблеми громадськість обіцяє застосувати інші методи впливу, як акції протесту, які пройдуть, як в Тростянці, так і в Вінниці.
15 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2887 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль