Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Вибори 2014, Топ-5, Кучер Микола Кучер поскаржився в міліцію на свого конкурента

Микола Кучер поскаржився в міліцію на свого конкурента

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6352_kucher.jpg

24 жовтня кандидат в нардепи по мажоритарному округу №17 Юрій-Януарій Шостак увірвався до передвиборчого штабу кандидата в народні депутати України Миколи Кучера та почав кричати, відбирати передвиборчу агітацію, наніс тілесні ушкодження працівникам штабу, а також забрав з приміщення ноутбук та телефон, та ще один телефон розбив. Про це у своїй заяві до Ладижинського відділку міліції написав Микола Кучер. Наразі правоохоронними органами проводиться перевірка.

Більше інформації з цього приводу містить сайт "Вибори 2014".

Виявляється, що в правоохоронні органи від Миколи Кучера та працівників його штабу надійшло три заяви.

25 жовтня о 00.05 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява від члена передвиборчого штабу кандидата у народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те, що 24 жовтня о 20.20 до приміщення штабу увірвались місцевий житель та невідома жінка та спричинили заявникові тілесні ушкодження, при цьому розбивши телефон.

24 жовтня о 23.25 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява члена передвиборчого штабу кандидата у народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те, що 24 жовтня до приміщення штабу увірвались кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостак Ю.-Я.В. та невідома жінка та спричинили заявниці тілесні ушкодження.

24 жовтня о 22.50 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те , що цього дня близько 20.20 кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостак Ю.-Я.В., увірвавшись до приміщення передвиборного штабу, почав кричати, відбирати передвиборчу агітацію, наніс тілесні ушкодження працівникам штабу, а також забрав з приміщення ноутбук та телефон, та ще один телефон розбив.

Нагадаємо, напередодні Януарій Шостак відзначився в обласному прес-клубі
25 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1237 Коментарів: 1
Написав: nina 25.10.2014 - 21:14
Такого бруду на нашому окрузі ще не було, а все тому що головний виборець щось мовчить. І не кричить кого він підтримує. Що трапилось? Чому сам кандидат бігає по міліціях, а не покровитель?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль