Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014 Януарій Шостак відзначився в обласному прес-клубі

Януарій Шостак відзначився в обласному прес-клубі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2018_yurii.jpg
Нещодавно у Вінницькому прес-клубі відбулася безпрецедентна пікет-акція, внаслідок якої постраждали кілька вінницьких журналістів.
Зокрема, вранці, 20 жовтня, повинна була відбутися прес-конференція чинного нардепа і кандидата в нардепи по 14-му округу Віктора Жеребнюка. Але, цьому завадили пікетувальники, які зайшли до залу. З собою вони принесли не лише транспаранти, але і труну, вінок і лотки з яйцями, помістивши «ритуальні аксесуари» на стіл біля Жеребнюка.
Разом з пікетувальниками до зали увійшов кандидат у нардепи по ладижинському виборчому округу №17 Януарій Шостак. Він став біля нардепа і почав звинувачувати останнього у пособництві колишньому режиму Януковича та казати, що таким як Жеребнюк не місце у Верховній Раді, тому той повинен відмовитися від участі у виборах.
У цей час мітингувальники почали озброюватися яйцями. Помітивши це, керівник прес-клубу Наталя Болховська почала закликати політиків заспокоїти людей. Але, натомість, її та іншим журналістам добряче дісталося від непроханих гостей. Пізніше вона викликала міліцію та написала заяву про нанесення їй тілесних ушкоджень. Журналісти ж підписали колективне звернення в правоохоронні органи про зрив публічного заходу.
Сам Жеребнюк не постраждав. У нього влучило лише одне яйце і він безперешкодно зміг покинути приміщення.
До речі, Януарій Шостак свою причетність до «яєчної атаки» заперечує. Стверджує, що до нього подзвонили невідомі йому активісти і розповіли, що у прес-клубі має проводити конференцію регіонал, до яких він ставиться дуже негативно. А ось напад на журналістів кандидат у нардепи засудив.
24 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 771 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль