Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014 Януарій Шостак відзначився в обласному прес-клубі

Януарій Шостак відзначився в обласному прес-клубі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2018_yurii.jpg
Нещодавно у Вінницькому прес-клубі відбулася безпрецедентна пікет-акція, внаслідок якої постраждали кілька вінницьких журналістів.
Зокрема, вранці, 20 жовтня, повинна була відбутися прес-конференція чинного нардепа і кандидата в нардепи по 14-му округу Віктора Жеребнюка. Але, цьому завадили пікетувальники, які зайшли до залу. З собою вони принесли не лише транспаранти, але і труну, вінок і лотки з яйцями, помістивши «ритуальні аксесуари» на стіл біля Жеребнюка.
Разом з пікетувальниками до зали увійшов кандидат у нардепи по ладижинському виборчому округу №17 Януарій Шостак. Він став біля нардепа і почав звинувачувати останнього у пособництві колишньому режиму Януковича та казати, що таким як Жеребнюк не місце у Верховній Раді, тому той повинен відмовитися від участі у виборах.
У цей час мітингувальники почали озброюватися яйцями. Помітивши це, керівник прес-клубу Наталя Болховська почала закликати політиків заспокоїти людей. Але, натомість, її та іншим журналістам добряче дісталося від непроханих гостей. Пізніше вона викликала міліцію та написала заяву про нанесення їй тілесних ушкоджень. Журналісти ж підписали колективне звернення в правоохоронні органи про зрив публічного заходу.
Сам Жеребнюк не постраждав. У нього влучило лише одне яйце і він безперешкодно зміг покинути приміщення.
До речі, Януарій Шостак свою причетність до «яєчної атаки» заперечує. Стверджує, що до нього подзвонили невідомі йому активісти і розповіли, що у прес-клубі має проводити конференцію регіонал, до яких він ставиться дуже негативно. А ось напад на журналістів кандидат у нардепи засудив.
24 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 786 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль