Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Хто контролює відведення землі для учасників АТО в Ладижині?

Хто контролює відведення землі для учасників АТО в Ладижині?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2637_351c5f93e17186.jpg На інформаційному ресурсі «Доступ до правди» була опублікована переписка Віктора(скорішеза все учасника АТО), який отримав земельну ділянку на полі за вулицею Механізаторів в Ладижині.

З цієї переписки випливає, що Ладижинська міська рада не володіє жодною інформацію про хід відведення земельних ділянок для учасників АТО.

14 жовтня пан Віктор направив в Ладижинську міську раду інформаційний запит в якому просив повідомити, коли буде проведена розбивка, проведені дороги на земельних ділянках виділених під застройку учасникам АТО.

Вже за кілька днів він отримав лист від першого заступника міського голови Павла Анущенка з якого випливає, що наші чиновники нічого не знають про розбивку вулиць на полі за вулицею Механізаторів.

«У зв’язку з тим, що Ладижинська міська рада не володіє інформацією, яка запитується Вами у запиті відповідно до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині, що стосується проведення розбивки на земельних ділянках, виділених під забудову учасникам АТО, запит на інформацію було перенаправлено на адресу ПП «Ладленд» відповідно до ст.22 цього ж Закону», -повідомив Павло Анущенко.

Щодо питання проведення дороги, то воно буде розглядатися після встановлення межових знаків на земельних ділянках, виділених під забудову житлових будинків учасникам АТО, а це, як виявилось, залежить від приватного підприємства «Ладленд».

Нагадаємо, що раніше Ладижинська міська рада вирішила побудувати невелике містечко на полі за вулицею Механізаторів на 700 жителів. Чиновники запропонували там побудувати 232 житлових будинки з яких два буде малоповерхових на 6 квартир, 128 присадибних та 102 зблокованих. Для того, щоб забезпечити містечко, пропонувалось побудувати два торгівельних центри, два дитячих садочки на 70 місць, пожежне депо, банно-пральний комбінат, два магазини, два спортивні майданчики, 9 ігрових майданчики, 13 господарсько-побутових майданчики. (До речі, використання теплої підлоги Devi вирішує багато проблем при будівництві житла. Детальніше - на сайті: теплый пол Devi )

Але чиновників не знали, що майже все поле вже було розділено між родиною одного працівника Держкомзему в Ладижині. Про це писав наш ресурс в матеріалах журналістського розслідування, які стали підставою для відкриття кримінального провадження по факту дерибану землі. Це змусило підприємливих чиновників повернути земельні ділянки в державну власність, внаслідок чого учасники АТО змогли отримати на цьому полі земельні ділянки.

До речі, проаналізувавши Публічну кадастрову карту взагалі не можна розібратись скільки там є ще вільних земельних ділянок, скільки транспортних шляхів, скільки земельних ділянок для ведення комерційної діяльності. На карті до цього часу зазначені земельні ділянки по 2 га, які були роздерибанені, розміщені вже нові земельні ділянки під будівництво, також є земельні ділянки по 12 соток для ведення садівництва.

0820_image001.jpg (76.11 Kb)

Зрозуміло одне, що Ладижинська міська рада поки що не відвела земельні ділянки комунальної власності, а це принаймні землі для комерційного призначення, землі транспортних шляхів, землі для дитячих садочків та іншого призначення. Якщо є схема планування цього поля, яку було затверджено на сесії Ладижинської міської ради, то чи не чиновники повинні контролювати всі процеси, що відбуваються з відведенням землі та будівництвом? Хіба фірма Лалленд має контролювати ці процеси, яка має пряме відношення до дерибану землі на цьому полі?

Також нашому ресурсу стало відомо, що в міській раді учасникам АТО почали відмовляти у виділенні землі на полі по вулиці Механізаторів мотивуючи це тим, що землі вже немає, хоча якщо вірити схемі планування там передбачено 232 житлові будинки, та і проінвентаризованих земель за межами міста Ладижин було два роки тому 440 гектарів. Можливо також спитати куди вони поділись?
21 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2555 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль