Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Топ 3-А, Скандалы, Кримінал Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву містечка за містом

Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву містечка за містом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3674_image002.jpg

Як ми вже повідомляли, на полі за вулицею Механізаторів Ладижинська міська рада вирішила побудувати в майбутньому невелике містечко на більше чим 700 жителів, як ми назвали «Долина».

І хоча плани заслуговують на підтримку ми все ж таки вирішили зробити власне журналістське розслідування. І не дарма, адже з’ясувалось дуже багато деталей, які доповнюють критичну ситуацію з розподілом земельних ділянок в місті.

Виявляється земельна мафія не спить і робить свою справу – успішно дерибанить землі навколо Ладижина.

В минулому році ми неодноразово піднімали питання про те, за участі ладижинських чиновників був розділений берег Південного Бугу після чого було порушено кримінальну справу, а в судах знаходяться десятки позовних заяв про повернення земельних ділянок у власність держави.

І хоча вже другий рік головного земельного чиновника Ладижина Сергія Баламута тягають по судах в цих кримінальних справах, його це не зупинило в своїй злочинній діяльності. Так сталось з полем за вулицею Механізаторів.

Перше, що ми зробили, розпочавши аналіз ситуації зі схемою планування поля за вулицею Механізаторів, ми переглянули Публічну кадастрову карту України, щоб пересвідчитись, що поле вільне від власників. Погодьтесь складно щось планувати будувати, якщо немає землі.

Як з’ясувалось, поле за вулицею Механізаторів майже все вже розділене на шматки, - великі та маленькі і має десятки власників, причому з різним цільовим призначенням. Ми нарахували шість видів цільових призначень.

Земельні ділянки роздавались під будівництво, для ведення садівництва, для ведення селянського господарства, для ведення підсобного господарства і т.д. До цього поле належало до земель резервного фонду, що було передано Ладижинській міській раді при розпаюванні та мало сільськогосподарське цільове призначення.

Як планує місцева влада в Ладижині вирішити питання з власниками земельних ділянок та змінювати цільове призначення. Чи погодяться власники земельних ділянок від них відмовитись?

Гадаємо, що ні, бо до дерибану поля за вулицею Механізаторів має відношення земельна мафія.

За нашою інсайдерською інформацією, власниками земельних ділянок на полі за вулицею Механізаторів є головний земельщик міста Ладижин пан Баламут та його численні родичі, які отримали по 2 гектара землі. Взяв участь в дерибані також і колишній партнер по бізнесу міського голови Валерія Коломєйцева, який до цього успішно віддав землю для будівництва 9-поверхівки.

За нашою інформацією їм належить до 30 гектарів землі на цьому полі. Чи знав про це міський голова, коли планував разом зі своїми працівниками будувати так потрібне містечко в Ладижині? Якщо знав, то він є учасником цієї земельної афери і за рахунок бюджету робить схему планування та всі відповідні документи, щоб зменшити вкладення в цей бізнес-проект. Якщо не знав, то напевно, що в нього є що запитати Сергія Баламута та свого «колишнього» партнера по бізнесу.

Як відомо, землі резервних фондів, які передавались при розпаюванні у власність органів місцевого самоврядування повинні розподялитись між працівниками соціальної сфери, культури, освіти і т.д. Яким чином блатні чиновники змогли отримати майже ціле поле? На ці питання має дати відповідь міський голова Валерій Коломєйцев, який мав контролювати розподіл земельних ділянок в місті.

В любому випадку ми будемо піднімати питання про перевірку розподілу земельних ділянок на полі за вулицею Механізаторів перед обласними правоохоронними органами, позаяк місцева прокуратура є абсолютно безпорадною та нічого не може чи не бажає робити, адже чиновник-злочинець, проти якого порушено не одну кримінальну справу продовжує працювати та дерибанити землі навколо Ладижина.

Крім земельних проблем існують проблеми іншого ґатунку. Це робота гранітного кар’єру. Виявляється, що до межі майбутнього містечка від кар’єру, як показує Публічна кадастрова карта, всього 500 метрів. Чи враховували розробники схеми планування ці обставини? Чи буде потрібно закривати кар’єр, щоб побудувати містечко «Долина»? На ці та інші питання мають дати відповідь чиновники під час громадського обговорення схеми планування в грудні місяці.

Фото з публічної кадастрової карти з місця дерибану земельних ділянок:
34_image008.jpg (34.9 Kb)2107_image004.jpg (34.54 Kb)17_image006.jpg (34.58 Kb)5974_image010.jpg (33.38 Kb)8581_image012.jpg (32.26 Kb)

Читайте також:

Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

Головному земельщику Ладижина загрожує 6 років позбавлення волі
16 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 995 Коментарів: 1
Написав: lomov 17.11.2014 - 09:46
Дану інформацію необхідно направити в Генеральну прокуратуру для внесення в реєстр і проведення розслідування. Це злочин.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль