Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Топ 3-А, Скандалы, Кримінал Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву містечка за містом

Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву містечка за містом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3674_image002.jpg

Як ми вже повідомляли, на полі за вулицею Механізаторів Ладижинська міська рада вирішила побудувати в майбутньому невелике містечко на більше чим 700 жителів, як ми назвали «Долина».

І хоча плани заслуговують на підтримку ми все ж таки вирішили зробити власне журналістське розслідування. І не дарма, адже з’ясувалось дуже багато деталей, які доповнюють критичну ситуацію з розподілом земельних ділянок в місті.

Виявляється земельна мафія не спить і робить свою справу – успішно дерибанить землі навколо Ладижина.

В минулому році ми неодноразово піднімали питання про те, за участі ладижинських чиновників був розділений берег Південного Бугу після чого було порушено кримінальну справу, а в судах знаходяться десятки позовних заяв про повернення земельних ділянок у власність держави.

І хоча вже другий рік головного земельного чиновника Ладижина Сергія Баламута тягають по судах в цих кримінальних справах, його це не зупинило в своїй злочинній діяльності. Так сталось з полем за вулицею Механізаторів.

Перше, що ми зробили, розпочавши аналіз ситуації зі схемою планування поля за вулицею Механізаторів, ми переглянули Публічну кадастрову карту України, щоб пересвідчитись, що поле вільне від власників. Погодьтесь складно щось планувати будувати, якщо немає землі.

Як з’ясувалось, поле за вулицею Механізаторів майже все вже розділене на шматки, - великі та маленькі і має десятки власників, причому з різним цільовим призначенням. Ми нарахували шість видів цільових призначень.

Земельні ділянки роздавались під будівництво, для ведення садівництва, для ведення селянського господарства, для ведення підсобного господарства і т.д. До цього поле належало до земель резервного фонду, що було передано Ладижинській міській раді при розпаюванні та мало сільськогосподарське цільове призначення.

Як планує місцева влада в Ладижині вирішити питання з власниками земельних ділянок та змінювати цільове призначення. Чи погодяться власники земельних ділянок від них відмовитись?

Гадаємо, що ні, бо до дерибану поля за вулицею Механізаторів має відношення земельна мафія.

За нашою інсайдерською інформацією, власниками земельних ділянок на полі за вулицею Механізаторів є головний земельщик міста Ладижин пан Баламут та його численні родичі, які отримали по 2 гектара землі. Взяв участь в дерибані також і колишній партнер по бізнесу міського голови Валерія Коломєйцева, який до цього успішно віддав землю для будівництва 9-поверхівки.

За нашою інформацією їм належить до 30 гектарів землі на цьому полі. Чи знав про це міський голова, коли планував разом зі своїми працівниками будувати так потрібне містечко в Ладижині? Якщо знав, то він є учасником цієї земельної афери і за рахунок бюджету робить схему планування та всі відповідні документи, щоб зменшити вкладення в цей бізнес-проект. Якщо не знав, то напевно, що в нього є що запитати Сергія Баламута та свого «колишнього» партнера по бізнесу.

Як відомо, землі резервних фондів, які передавались при розпаюванні у власність органів місцевого самоврядування повинні розподялитись між працівниками соціальної сфери, культури, освіти і т.д. Яким чином блатні чиновники змогли отримати майже ціле поле? На ці питання має дати відповідь міський голова Валерій Коломєйцев, який мав контролювати розподіл земельних ділянок в місті.

В любому випадку ми будемо піднімати питання про перевірку розподілу земельних ділянок на полі за вулицею Механізаторів перед обласними правоохоронними органами, позаяк місцева прокуратура є абсолютно безпорадною та нічого не може чи не бажає робити, адже чиновник-злочинець, проти якого порушено не одну кримінальну справу продовжує працювати та дерибанити землі навколо Ладижина.

Крім земельних проблем існують проблеми іншого ґатунку. Це робота гранітного кар’єру. Виявляється, що до межі майбутнього містечка від кар’єру, як показує Публічна кадастрова карта, всього 500 метрів. Чи враховували розробники схеми планування ці обставини? Чи буде потрібно закривати кар’єр, щоб побудувати містечко «Долина»? На ці та інші питання мають дати відповідь чиновники під час громадського обговорення схеми планування в грудні місяці.

Фото з публічної кадастрової карти з місця дерибану земельних ділянок:
34_image008.jpg (34.9 Kb)2107_image004.jpg (34.54 Kb)17_image006.jpg (34.58 Kb)5974_image010.jpg (33.38 Kb)8581_image012.jpg (32.26 Kb)

Читайте також:

Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

Головному земельщику Ладижина загрожує 6 років позбавлення волі
16 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 983 Коментарів: 1
Написав: lomov 17.11.2014 - 09:46
Дану інформацію необхідно направити в Генеральну прокуратуру для внесення в реєстр і проведення розслідування. Це злочин.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль