Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Топ-5 Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Як ми вже повідомляли, в Ладижинському міському суді розглядається цивільний позов трьох жителів міста до виконавчого комітету Ладижинської міської ради щодо скасування рішення виконкому щодо скасування комунальних тарифів.

Відомий в місті громадський активіст Юрій Куленко, який займається питанням житлово-комунального сектору, повідомив нашому ресурсу інформацію, яка йому стала відома під час першого судового засідання.

Зокрема, пан Юрій повідомив, що економічний розрахунок комунальних тарифів здійснювали не працівники комунальної підприємства «Ладжитлосервіс», і не чиновники Ладижинської міської ради, як це було раніше. Розрахунок комунальних тарифів здійснювало державне підприємство «Розрахунковий центр послуг» з яким 17 лютого цього року комунальне підприємство «Ладжитлосервіс уклало договір про надання послуг.

За умовами договору державне підприємство повинно було виконати розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат і тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.

Згадаємо, що вже від 29 квітня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення № 153 «Про встановлення КП «Ладжитлосервіс» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення», себто розрахунки державного підприємства стали основою для прийняття комунальних тарифів в Ладижині.

За ці послуги Ладжитлосервіс сплатило державному підприємству 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 8 грудня минулого року Ладижинський міський суд виніс рішення, яким задовольнив позов Юрія Куленко і скасував попереднє рішення виконкому щодо встановлення комунальних тарифів. У випадку ж, якщо і цей позов буде задоволено, то постраждає репутація не тільки ладижинських комунальників і чиновників, а і державного підприємства, яке професійно повинно займатись розрахунком комунальних тарифів.

В своєму блозі Юрій Куленко запросив всіх жителів міста, кому небайдужа доля комунальних тарифів на судове засідання, яке має відбутись 23 грудня цього року о 10.00 в приміщенні Ладижинського міського суду.

0161_pc070260.jpg (65.08 Kb)1433_pc070261.jpg (76.16 Kb)2106_pc070262.jpg (64.01 Kb)2324_pc070264.jpg (78.32 Kb)2221_pc070265.jpg (63.96 Kb)3236_pc070267.jpg (46.15 Kb)
8 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2340 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль