Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Топ-5 Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Як ми вже повідомляли, в Ладижинському міському суді розглядається цивільний позов трьох жителів міста до виконавчого комітету Ладижинської міської ради щодо скасування рішення виконкому щодо скасування комунальних тарифів.

Відомий в місті громадський активіст Юрій Куленко, який займається питанням житлово-комунального сектору, повідомив нашому ресурсу інформацію, яка йому стала відома під час першого судового засідання.

Зокрема, пан Юрій повідомив, що економічний розрахунок комунальних тарифів здійснювали не працівники комунальної підприємства «Ладжитлосервіс», і не чиновники Ладижинської міської ради, як це було раніше. Розрахунок комунальних тарифів здійснювало державне підприємство «Розрахунковий центр послуг» з яким 17 лютого цього року комунальне підприємство «Ладжитлосервіс уклало договір про надання послуг.

За умовами договору державне підприємство повинно було виконати розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат і тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.

Згадаємо, що вже від 29 квітня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення № 153 «Про встановлення КП «Ладжитлосервіс» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення», себто розрахунки державного підприємства стали основою для прийняття комунальних тарифів в Ладижині.

За ці послуги Ладжитлосервіс сплатило державному підприємству 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 8 грудня минулого року Ладижинський міський суд виніс рішення, яким задовольнив позов Юрія Куленко і скасував попереднє рішення виконкому щодо встановлення комунальних тарифів. У випадку ж, якщо і цей позов буде задоволено, то постраждає репутація не тільки ладижинських комунальників і чиновників, а і державного підприємства, яке професійно повинно займатись розрахунком комунальних тарифів.

В своєму блозі Юрій Куленко запросив всіх жителів міста, кому небайдужа доля комунальних тарифів на судове засідання, яке має відбутись 23 грудня цього року о 10.00 в приміщенні Ладижинського міського суду.

0161_pc070260.jpg (65.08 Kb)1433_pc070261.jpg (76.16 Kb)2106_pc070262.jpg (64.01 Kb)2324_pc070264.jpg (78.32 Kb)2221_pc070265.jpg (63.96 Kb)3236_pc070267.jpg (46.15 Kb)
8 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1940 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль