Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Топ-5 Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Для розрахунку комунальних тарифів комунальники найняли київську фірму за 120 тисяч гривень

Як ми вже повідомляли, в Ладижинському міському суді розглядається цивільний позов трьох жителів міста до виконавчого комітету Ладижинської міської ради щодо скасування рішення виконкому щодо скасування комунальних тарифів.

Відомий в місті громадський активіст Юрій Куленко, який займається питанням житлово-комунального сектору, повідомив нашому ресурсу інформацію, яка йому стала відома під час першого судового засідання.

Зокрема, пан Юрій повідомив, що економічний розрахунок комунальних тарифів здійснювали не працівники комунальної підприємства «Ладжитлосервіс», і не чиновники Ладижинської міської ради, як це було раніше. Розрахунок комунальних тарифів здійснювало державне підприємство «Розрахунковий центр послуг» з яким 17 лютого цього року комунальне підприємство «Ладжитлосервіс уклало договір про надання послуг.

За умовами договору державне підприємство повинно було виконати розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат і тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.

Згадаємо, що вже від 29 квітня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення № 153 «Про встановлення КП «Ладжитлосервіс» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення», себто розрахунки державного підприємства стали основою для прийняття комунальних тарифів в Ладижині.

За ці послуги Ладжитлосервіс сплатило державному підприємству 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 8 грудня минулого року Ладижинський міський суд виніс рішення, яким задовольнив позов Юрія Куленко і скасував попереднє рішення виконкому щодо встановлення комунальних тарифів. У випадку ж, якщо і цей позов буде задоволено, то постраждає репутація не тільки ладижинських комунальників і чиновників, а і державного підприємства, яке професійно повинно займатись розрахунком комунальних тарифів.

В своєму блозі Юрій Куленко запросив всіх жителів міста, кому небайдужа доля комунальних тарифів на судове засідання, яке має відбутись 23 грудня цього року о 10.00 в приміщенні Ладижинського міського суду.

0161_pc070260.jpg (65.08 Kb)1433_pc070261.jpg (76.16 Kb)2106_pc070262.jpg (64.01 Kb)2324_pc070264.jpg (78.32 Kb)2221_pc070265.jpg (63.96 Kb)3236_pc070267.jpg (46.15 Kb)
8 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2196 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль