Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Влада Депутати ліквідували дитячий садочок «Барвінок» в старій частині міста Ладижин

Депутати ліквідували дитячий садочок «Барвінок» в старій частині міста Ладижин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/barvinok.jpg Ладижинська міська рада на останній сесії ліквідувала ще один дитячий садочок. До цього минулого року було ліквідовано Лукашівський НВК в складі якого був і дитячий садочок. Цього разу черга дійшла до дитячого садочка «Барвінок», що знаходиться по вулиці Незалежності в старій частині міста Ладижин.

За таке рішення проголосувало 22 депутата з присутніх на сесії. Лише два депутати проголосувало проти такого рішення, - це Віталій Сутик та Оксана Денисюк.

Ініціатором ліквідації дитячого садочка став завідувач відділом освіти Ладижинської міської ради Юрій Журба, який до цього організував проведення технічного обстеження будівлі садочку за яким частину приміщень садочку було визнано аварійною.
Як зазначає Юрій Журба, три групи в дитячому садочку Ладижинського НВК № 1 цілком задовольняють потреби в даному випадку старої частини міста Ладижин та села Лукашівка, оскільки саме цю територію обслуговує дитячий садочок.

Але така інформація не відповідала інформації колишньої завідувачки цього дитячого садочка Тетяні Завальній, яка в 2014 році повідомляла нашому ресурсу про обставини закриття дитячого садочка.

Цитата:
Тетяна Завальна. 2014 рік. Пряма мова: Розмови про закриття дитячого садочка та його переведення в першу школу точились починаючи з 2004 року. Я підтримувала такий варіант лише з однією умовою, - перевести старші групи в школу, а молодші залишити в садочку, що дозволило б вирішити проблему з чергою на місця для дітей. Саме моя принципова позиція і стала однією із причин по якій я зазнала численних переслідувань зі сторони влади. Умови в школі для дітей, особливо для молодших груп створити в школі нереально і з цим буде виникати багато проблем. Гадаю, що це невиважена позиція та в корні неправильне рішення. Щодо стану будівель, то для мене дуже дивними є висновки профільних служб, які вирішили, що садочок майже аварійний. В садочку чудовий ремонт, а приміщення в пристойному стані. Одне з господарських приміщень дійсно потребує ремонту даху, але цю проблему можна було вирішити за літо. Давайте також говорити, що разом з прийняттям рішення про призупинення роботи дитячого садочку будемо враховувати думку жителів міста, а особливо батьків дітей, про думку яких ніхто не запитує. І чому завідувач відділом освіти не ставить питання про виділення коштів на капітальний ремонт дитячого садочку та конкретні строки проведення такого ремонту та відкриття садочка? У мене особисто дуже багато питань по цьому рішенню.

До 31 травня цього року будівлю дитячого садочка буде передана на баланс МКП «Ладжитлосервіс», а створена ліквідаційна комісія має до 28 квітня подати ліквідаційний баланс на затвердження сесії Ладижинської міської ради.

Дитячий садочок «Барвінок» є історичною будівлею 19-го сторіччя в якій колись мешкав генерал, що похований в Ладижині і становить історичну цінність. На останній сесії міський голова запропонував передати аварійний дитячий садочок для надання житла сім`ї працівника Ладижинської ТЕС який потребує житла, хоча це суперечить нормам Закону України « Про дошкільну освіту».

Цитата:
Частина 3 статті 16 Закону: «Вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних закладів дошкільної освіти використовуються виключно для роботи з дітьми. Майно, яке є державною або комунальною власністю (земельні ділянки, будівлі, споруди, обладнання тощо), придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти, використовується виключно для роботи з дітьми».
Нагадаємо, що до початку двохтисячних років на території, яку фактично обслуговує Ладижинський НВК № 1, існувало 4 дитячих садочки. На сьогодні маємо такий результат: садочок по вулиці Слобода колишнього радгоспу було зруйновано, ще один садочок було передано під розміщення суду, дитячий садочок в селі Лукашівка та садочки по вулиці Незалежності в Ладижині були ліквідовані.

До слова слід навести результати голосування жителів міста Ладижин, яким було запропоновано дати відповідь на питання про їх ставлення про ліквідацію дитячого садочка "Барвінок". В опитуванні взяло участь 104 особи з яких лише 4-ро підтримали таке рішення, ще 12 не змогли відповісти на питання, а 88 поставилось негативно до такого рішення, оскільки одного садочка недостатньо на всю стару частину міста Ладижин.

2899_image001.png (35.64 Kb)
28 лютий 2019 | | Автор:Arhip | Переглядів: 22014 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль