Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Економіка, Влада Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?

Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9858_image002.jpg9 листопада цього року в комунальній газеті «Нове місто» було опубліковано заяву про екологічні наслідки та заяву про наміри щодо надання дозволу на розробку Ладижинського родовища гранітоїдів. Протягом одного місяця громадськості було гарантовано надання можливості для ознайомлення з проектом та Оцінкою впливу на навколишнє середовище в селищі Губник в приміщенні контори відокремленого підрозділу «Ладижинський кар’єр». (до ркчі, монтаж потолка из гипсокартона - перейти на сайт)

Про це повідомила ГО "Ладижинська громадська рада" на своєму сайті.

"Після звернення громадської організації «Ладижинська громадська рада» до керівництва кар’єру з приводу надання проекту та матеріалів ОВНС було отримано відмову на тій підставі, що ці документи ще в стадії виготовлення. Беручи до уваги те, що пропозиції громадськість мала подавати в Ладижинську міську раду, було адресовано відповідне звернення на ім’я міського голови Валерія Коломєйцева на що отримано відповідь, що в міську раду не надходило документів щодо отримання дозволу на розробку Ладижинського родовища гранітів, -
пише громадська організація, - Виникає питання: Чи можна проводити громадське обговорення розміщення кар’єру за умови, що ні матеріалів ОВНС ні проекту немає, а громаду в особі Ладижинської міської ради навіть не було поставлено до відома?"

Як відомляли "Новини Ладижина" Ладижинська міська рада затвердила схему планування на полі за вулицею Механізаторів і вже розподілила земельні ділянки для забудови для учасників АТО. Виникає резонне питання, - Чи можливо за таких умов здійснювати будівництво житла впритул до працюючого гранітного кар`єру?.

Схоже, що чиновники Ладижинської міської ради це розуміють, позаяк вважають, що погодження надання гірничого відводу кар’єру враховуючи цю обставину є недоцільним.

Громадськість вважає, що проведення громадського обговорення за таких умов є неможливим, оскільки ПАТ «Українська залізниця» не вважає навіть за потрібне погоджувати з кимось погодження гірничого відводу.

"За умови надання проекту та ОВНС громада міста Ладижин має вирішити чи потрібен їй Ладижинський кар’єр? І тут мають враховуватись всі обставини, наприклад: забудова поля за вулицею Механізаторів, де має бути житлова забудова; розміщення кар’єру на території природного ядра національного значення; вплив на рівень ґрунтових вод; вплив вибухів на житлову забудову; втрата робочих місць і податків; зняття Українською залізницею потягів з Ладижинської залізничної станції; відсутність можливості населенню та місцевим підприємствам отримати продукцію Ладижинського кар’єру та інші питання. Ладижинська громадська рада поки що не закликає ні до чого, - ні до надання дозволу ні до його продовження, адже рішення має приймати громада міста врахувавши всі обставини, і позитивні і негативні. В свій час ми добились заборони на розширення гірничого відводу кар’єру. Але ми вимагаємо від Української залізниці та його відокремленого підрозділу надання обіцяних в заяві про наміри та заяві про екологічні наслідки документів. В іншому випадку таке громадське обговорення буде неправомочним і жодних правових наслідків не буде мати"
, - пише Ладижинська громадська рада.

9084_risunok_11.jpg (290.12 Kb)4419_risunok_12.jpg (81.27 Kb)9437_risunok_13.jpg (437.82 Kb)6891_risunok_14.jpg (353.42 Kb)

9084_risunok_11.jpg (290.12 Kb)4419_risunok_12.jpg (81.27 Kb)9437_risunok_13.jpg (437.82 Kb)6891_risunok_14.jpg (353.42 Kb)
26 листопада 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3241 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль