Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Відео Апеляційний суд розпочав слухання у скандальній справі Олександра Чайковського

Апеляційний суд розпочав слухання у скандальній справі Олександра Чайковського

Ми продовжуємо інформувати про перебіг судової справи щодо обвинувачення громадського активіста Олександра Чайковського у розповсюдженні наркотиків.

Нагадаємо, що Ладижинський міський суд повністю виправдав пана Чайковського у пред’явленому прокуратурою обвинуваченні у розповсюдженні наркотиків за його безпідставністю. На такий вирок прокурор подав апеляцію на 30 аркушах.

Кілька днів тому Апеляційний суд Вінницької області розпочав розгляд апеляції. Про це наш ресурс повідомив Олександр Чайковський.

«Суд частково задовольнив клопотання прокуратури , а саме будуть викликані для дачі показів "МАТА ХАРІ", - зашифрована особа-свідок і допитана без застосування закону про "оперативних співробітниць міліції- поліції" поскільки таку зашифровку мають робити тільки по постанові міліції чи прокуратури... Такої постанови про засекречення даних не існує...Тому цю особу буде доставлено поліцією в апеляційний суд без будь якого гримирування. Також будуть допитані поняті , які за дивним збігом обставин приймали участь в обох епізодах так званої оперативної закупівлі...Суд відхилив прохання прокуратури про допит працівників поліції , поскільки вони не можуть бути свідками , та їх покази не можуть істотно впливати на вирок в справі», - зазначив Олександр Чайковський.

Наступне засідання призначено на 12 червня.
14 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1708 Коментарів: 3
aleksandr
Написав: aleksandr 15.05.2017 - 14:00
Якби не намагалися промазані шоколадом судді , кишенькові прокурори та нью менти відтягнути розгляд справи те їм не вдається... ШИЛО З МІШКА СИСТЕМИ ВИЛІЗЛО !!! "СИСТЕМУ" ПРАВОСУДДЯ БУДЕ ЗЛОМАНО ! З ШКІРИ ЦИХ ПОКИДЬКІВ ЗШИЄМО КРІСЛА !(так як в давні часи)...
Написав: fox 17.05.2017 - 08:29
Ещё бы сепаров с города убрать.Наших ребят забирают воевать,увольняют с работ,а сепаров сюда на роботу присылают..
Написав: OstapBender 17.05.2017 - 16:09
fox, гарна пропозиція. Підтримую!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль