Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Відео Апеляційний суд розпочав слухання у скандальній справі Олександра Чайковського

Апеляційний суд розпочав слухання у скандальній справі Олександра Чайковського

Ми продовжуємо інформувати про перебіг судової справи щодо обвинувачення громадського активіста Олександра Чайковського у розповсюдженні наркотиків.

Нагадаємо, що Ладижинський міський суд повністю виправдав пана Чайковського у пред’явленому прокуратурою обвинуваченні у розповсюдженні наркотиків за його безпідставністю. На такий вирок прокурор подав апеляцію на 30 аркушах.

Кілька днів тому Апеляційний суд Вінницької області розпочав розгляд апеляції. Про це наш ресурс повідомив Олександр Чайковський.

«Суд частково задовольнив клопотання прокуратури , а саме будуть викликані для дачі показів "МАТА ХАРІ", - зашифрована особа-свідок і допитана без застосування закону про "оперативних співробітниць міліції- поліції" поскільки таку зашифровку мають робити тільки по постанові міліції чи прокуратури... Такої постанови про засекречення даних не існує...Тому цю особу буде доставлено поліцією в апеляційний суд без будь якого гримирування. Також будуть допитані поняті , які за дивним збігом обставин приймали участь в обох епізодах так званої оперативної закупівлі...Суд відхилив прохання прокуратури про допит працівників поліції , поскільки вони не можуть бути свідками , та їх покази не можуть істотно впливати на вирок в справі», - зазначив Олександр Чайковський.

Наступне засідання призначено на 12 червня.
14 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3081 Коментарів: 8
aleksandr
Написав: aleksandr 15.05.2017 - 14:00
Якби не намагалися промазані шоколадом судді , кишенькові прокурори та нью менти відтягнути розгляд справи те їм не вдається... ШИЛО З МІШКА СИСТЕМИ ВИЛІЗЛО !!! "СИСТЕМУ" ПРАВОСУДДЯ БУДЕ ЗЛОМАНО ! З ШКІРИ ЦИХ ПОКИДЬКІВ ЗШИЄМО КРІСЛА !(так як в давні часи)...
Написав: fox 17.05.2017 - 08:29
Ещё бы сепаров с города убрать.Наших ребят забирают воевать,увольняют с работ,а сепаров сюда на роботу присылают..
Написав: OstapBender 17.05.2017 - 16:09
fox, гарна пропозиція. Підтримую!
aleksandr
Написав: aleksandr 25.11.2017 - 02:12
Все. Апеляційний суд поставив жирну крапку... ВИПРАВДАЛИ ! Чорний список кастрато-люстрації... Гирба. Соловейчук. Гончаренко. Бабій.Лаврук.Шибінський. Білоус. "Замовники" Лещенко , Гавриляк. "Кришувальники" з обл.прокуратури теж 3-4 чол. вже можуть сушити сухарі. Велком ! Вінницькє СІЗО чекає поповнення мусорньою , іншого слова в мере не має ! Чайка заклює Соловейка-не допоможуть "круті батьки" та спонсор Курогерой Косюк з гнидою Кучером !
Світлина від Олександра Чайковського.
Написав: Анна 26.11.2017 - 10:41
Вітаємо Чайковського! Олександр, Ви наш герой!
Може ладижинську гральну та нарко- мафію поколошкають, коли їхнім безпринципним покровителям хвости прижмуть.
aleksandr
Написав: aleksandr 27.11.2017 - 03:50
Анна, upupup
Написав: Wanch 4.12.2017 - 10:47
Анна,
Дуже буде добре, якщо пан Чайковський благополучно
випутається із цього наговору сам і тихесесенько
займеться своїми справами. Я зрозумію ваше
"негодование", але проти дишла простій людині без грошей
не попреш.
Читай виписку:

Сегодня Украина возглавляет рейтинг самых коррумпированных стран мира. Таковы результаты исследования, проведенного международной аудиторской компанией Ernst&Young в 41 стране. Коррупцией пронизаны все ветви власти, включая президента страны, состояние которого за время нахождения «у руля» выросло в семь раз.
Написав: Николай 2.01.2018 - 23:05
Якщо ми йдемо до Європи, то замішані в цій справі посадовці мали б йти у відставку і радіти що без скандалу.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль