Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Вибори 2014 Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області

Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4431_poroh.jpg
9 квітня, у Києві визначилися, хто керуватиме виборчою кампанією кандидата в президенти - Петра Порошенка в регіонах.
Народний депутат і колишній голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області. Про це, під час брифінгу в столиці, оголосив Роман Зварич.
Судячи з вибору, Петро Олексійович перед Григорієм Михайловичем ставить на меті «підтягнути» свої позиції в районах області. Не варто забувати і те, що депутатство Заболотного не оспарювалось в той чи інший спосіб.
Штаб Петра Порошенка, також пропонує іншим кандидатам підписати меморандум про чесні вибори і «звітувати, від кого надійшли гроші у виборчий фонд, і як вони використані».
Нагадаємо, що в Ладижині партію, наближену до Порошенка, очолив Павло Анущенко.
9 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1024 Коментарів: 5
Написав: избиратель 24.04.2014 - 12:51
Эти люди в Ладыжине будут возвращать к власти регионалов. Вот и всё. Конец революции, наступает похмелье
Написав: KrisBlutenstein 24.04.2014 - 14:27
мдааа, круто.
Написав: убий у собi москаля 24.04.2014 - 19:45
Порошенко сооснователь Партии Регионов и ЗаЕДУ. Ничего тут необычного нет. Регионалы возвращаются.
Написав: статист 1.05.2014 - 21:52
Если в Ладыжине Порошенко поддержит В.И.Коломейцева-регионала,то люди не имеют права из-за погибших на майдане и их идеи голосовать и поддерживать Петра Порошенка как кандидата в президенты Украины.Все возратится на круги своя.
Написав: tesyko 1.05.2014 - 22:58
статист, Теж мені, знайшов героїв ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль