Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Вибори 2014 Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області

Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4431_poroh.jpg
9 квітня, у Києві визначилися, хто керуватиме виборчою кампанією кандидата в президенти - Петра Порошенка в регіонах.
Народний депутат і колишній голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний очолить штаб Порошенка у Вінницькій області. Про це, під час брифінгу в столиці, оголосив Роман Зварич.
Судячи з вибору, Петро Олексійович перед Григорієм Михайловичем ставить на меті «підтягнути» свої позиції в районах області. Не варто забувати і те, що депутатство Заболотного не оспарювалось в той чи інший спосіб.
Штаб Петра Порошенка, також пропонує іншим кандидатам підписати меморандум про чесні вибори і «звітувати, від кого надійшли гроші у виборчий фонд, і як вони використані».
Нагадаємо, що в Ладижині партію, наближену до Порошенка, очолив Павло Анущенко.
9 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 998 Коментарів: 5
Написав: избиратель 24.04.2014 - 12:51
Эти люди в Ладыжине будут возвращать к власти регионалов. Вот и всё. Конец революции, наступает похмелье
Написав: KrisBlutenstein 24.04.2014 - 14:27
мдааа, круто.
Написав: убий у собi москаля 24.04.2014 - 19:45
Порошенко сооснователь Партии Регионов и ЗаЕДУ. Ничего тут необычного нет. Регионалы возвращаются.
Написав: статист 1.05.2014 - 21:52
Если в Ладыжине Порошенко поддержит В.И.Коломейцева-регионала,то люди не имеют права из-за погибших на майдане и их идеи голосовать и поддерживать Петра Порошенка как кандидата в президенты Украины.Все возратится на круги своя.
Написав: tesyko 1.05.2014 - 22:58
статист, Теж мені, знайшов героїв ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль