Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Внутренние страницы

Внутренние страницы

Запрацювала в тестовому режимі мобільна версія сайту «Новини Ладижина»

7 лютий 2016
Аналізуючи статистику нашого сайту ми побачили, що 20-25 % користувачів сайту – це власника мобільних телефонів, тому ми прийшли до висновку, що прийшов час створити мобільну версію сайту для читачів, що заходять на наш ресурс з «мобілок».

Десятка найбільш обговорюваних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
Ми вже пропонували вам двадцятку найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу 2014 року за переглядами. Пропонуємо десятку найбільш обговорюваних матеріалів минулого року, які зібрали найбільше коментарів.

Двадцятка самих популярних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
2014 рік завершився. Ми вирішили трохи систематизувати поширені нами матеріали та запропонувати до вашої уваги двадцятку самих популярних матеріалів 2014 року, які набрали найбільше переглядів і до яких подій було прикуто найбільше уваги.

В Ладижині на офіційному рівні не ведеться жодної роботи по боротьбі з корупцією(без слів).

15 грудня 2014
Пропонуємо прінтскрін сторінки з офіційного сайту Ладижинської міської ради в розділі «Заходи по протидії і запобіганню корупції на 2013 рік». Коментувати не будемо.

Питання від читача: КОГДА В НАШЕМ ГОРОДЕ ПОЯВИТСЯ ОТОЛЯРИНОЛОГ (ЛОР)

11 вересня 2014
Отримали питання на сайт:КОГДА В НАШЕМ ГОРОДЕ ПОЯВИТСЯ ОТОЛЯРИНОЛОГ (ЛОР)?

Про Ладижинську громадську раду

8 грудня 2013
Про Ладижинську громадську раду

Правила поведінки відвідувачів на громадському міському сайті «Новини Ладижина»

7 липня 2013
1. Усі без винятку відвідувачі форуму зобов'язані дотримуватися даних Правил. Особа, яка розмістила хоча б один коментар рахується такою, що погодилась з цими Правилами 2. Застосування цих Правил в разі їх порушення здійснюють Адміністратори форуму, які визначають міру застосування санкцій. 3. На сайті забороняється: 3.1 Ображати відвідувачів сайту; 3.2 Займатися пропагандою насильства, наркотиків, расової й національної ворожнечі; 3.3 Дискримінувати відвідувачів форуму за статтю, віком, соціальним станом, політичними або релігійними переконаннями тощо; 3.4 Без дозволу власника оприл...

Увага! Антипремія "Скандал року -2012!"

2 квітень 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».Мета Антипремії – оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.

Дискусія з приводу аліментів і чи потрібен форум?

13 березень 2013
Враховуючи, що розділ "Консультації" не передбачає формату форуму, але беручи до уваги потребу у спілкуванні ми переносимо гілку обговорення сюди і пропонуємо вам висловитись з приводу такого питання: Чи потрібно створити окремий форум на нашому ресурсі? Чи слід передбачити можливості для спілкування на сайті ( обмежений форум)? Чи форум взагалі не потрібний?Також ми вимушені видалити коментарі з розділу "Консультації" і сподіваємось, що ви запропонуєте можливий формат спілкування на нашому сайті. Дискусія з коментарями перенесена в цей пост.

Ми запустили новий інформаційний ресурс "Вінниччина політична"

17 лютий 2013
Шановні користувачі Інтернет, політики, депутати, громадські діячі та прості громадяни, яким цікаве політичне життя нашої області!Публікую офіційну заяву редакції наших ресурсів та громадської організації "Ладижинська громадська рада" щодо закриття інтернет-ресурсу "Вибори 2012. 17 виборчий округ" ( http://lad.vn.ua/2012/ ) та відкриття нового ресурсу "Вінниччина політична" ( http://lad.vn.ua/politik/ ).

Шановні відвідувачі нашого сайту!

14 грудня 2012
Наш ресурс вже працює майже чотири місяці і за цей період ми бачимо, що статистика відвідуваності нашого ресурсу постійно зростає. Це означає, що ми рухаємось в правильному напрямку і кінцевий продукт, що ми пропонуємо вам, становить інтерес. Основною метою ресурсу є створення громадського майданчика для доступу всіх зацікавлених до інформації про місто Ладижин різного формату та напрямків.

Комсомольська правда в Україні: Чорний гуртожиток в Ладижині

7 травня 2012
За последние несколько лет здесь выбросились или выпали из окон верхних этажей четверо жильцов. Ирина ЯНКОВАЯ. Фото Оксаны ГАЙСИН.

Контакти

19 березень 2012
Контакти

Контакты

19 березень 2012
Контакты

О проекте

19 березень 2012
О проекте

История

19 березень 2012
Истолрики, вчастности Николай Карамзин в своей «Истории государства Российского» указывали, что только два города сумели оказать серьезное сопротивление войскам Батыя в его походе на Русь, Киев и Ладыжин.

Про проект

19 березень 2012
__Ідея створення громадського міського сайту Ладижина належить громадській організації «Ладижинська громадська рада», яка в квітні 2012 року змогла стати реальністю завдяки ентузіазму активу організації Сайт не є політичним проектом, не фінансується жодним із політиків і так само не має до політики жодного відношення. Засоби масової інформації в силу як об’єктивних так і суб’єктивних причин не можуть давати до кінця правдиву інформацію, а тому ми вам пропонуємо всю інформацію, що стосується нашого міста, якою б вона не була. На нашому ресурсі різні точки зору, і саме ви можете долуч...

Музыкальная школа

19 березень 2012
Музыкальная школа

Средняя школа №3

19 березень 2012
Средняя школа №3

Средняя школа №2

19 березень 2012
Средняя школа №2

Средняя школа №1

19 березень 2012
Средняя школа №1

Ладыжинский коледж

19 березень 2012
Ладыжинский коледж

БТУ-центр

19 березень 2012
БТУ-центр

Завод Буддеталь

19 березень 2012
Завод Буддеталь

Мироновский хлебопродукт

19 березень 2012
Мироновский хлебопродукт
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль