Завантаження. Почекайте будьласка...

Статьи

В Ладижині на офіційному рівні не ведеться жодної роботи по боротьбі з корупцією(без слів).

15 грудня 2014
Пропонуємо прінтскрін сторінки з офіційного сайту Ладижинської міської ради в розділі «Заходи по протидії і запобіганню корупції на 2013 рік». Коментувати не будемо.

Обласна преса пише про чергове катування ладижинців міліціянтами

5 грудня 2013
Газета РІА, від 4 грудня 2013 року, автор - Антон Булгаков.Пропонуємо вам журналістстське розслідування про чергове катування ладижинськими міліціянтами жителів міста.

Резолюція Ладижинського Євромайдану

29 листопада 2013
28 листопада в Ладижині відбувся Євромайдан на якому було прийнято резолюцію. Публікуємо її повний текст.

Депутат Віталій Сутик: У Ладижині потрібен притулок для безпритульних тварин, або сучасні підходи контролю за їх чисельністю

7 листопада 2013
Як відомо, 22 жовтня в місті Ладижин пройшла акція «Врятуй друга» під час якої діти подарували безпритульних цуценят Ладижинській міській раді. Враховуючи, що ця акція викликала чимало питань, ми вирішили задати кілька запитань координатору акції, депутату Ладижинської міської ради Віталію Сутику.

Жителів Степашок не пускають до Південного Бугу

31 жовтня 2013
33 канал - №44 від 23 жовтня 2013 року

Ладижинський полковник відсвяткував свій 90-річний ювілей

24 жовтня 2013
23 жовтня святкував свій 90-річний ювілей полковник, ветеран Великої Вітчизняної війни –Семен Леонтійович Жук.

Міліція готується до масових заворушень проти пенсійної реформи (гумор)

18 жовтня 2013
« Зранку 11 жовтня навпроти Ладижинського міськвиконкому зібралось п’ятеро радикально налаштованих чоловіків, які, як з’ясувалось згодом, були незадоволені пенсійною реформою. Масовий захід набирав обертів, кількість хуліганів зростала. Ігноруючи вимоги працівників міліції, правопорушники вийшли на проїжджу частину вулиці і заблокували рух транспорту. Натовп продовжував безчинства, здійснював погроми автомобілів, торговельних точок, закидав камінням, металевими предметами працівників міліції…»

Ладижин має найвищий рівень соціально-економічного розвитку в області

14 жовтня 2013
Місто Ладижин не має жодної гривні зовнішніх запозичень і живе виключно за рахунок своїх фінансових можливостей.На цьому під час звіту перед головою ОДА Іваном Мовчаном за роботу протягом 9 місяців цього року наголосив ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев.

Хто заробляє на спекуляціях навколо медичної реформи в Ладижині?

12 жовтня 2013
У вівторок Ладижинська міська рада вже вчетверте не проголосувала за проект рішення про реалізацію медичної реформи в місті Ладижин. Проектом рішення передбачалось створення на основі Ладижинської лікарні комунальної установи «Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Злочин з багатьма невідомими

10 жовтня 2013
В Ладижині та Одесі цього літа сталось два майже однакові випадки після відвідин «безпечних» дитячих атракціонів. На початку вересня в Одесі у парку Горького загинула 5-річна дитина. Це сталось після того, як хлопчик зайшов в дитячий лабіринт і зник з очей, а коли його знайшли, він був вже майже без дихання.

Гестапівки Євгенія та Лариса з нашорябівського переробного Освенциму

4 жовтня 2013
газета " 33 канал" № 41 від 2 жовтня 2013 року

Здоров’я – це все, але все без здоров’я – ніщо

3 жовтня 2013
Автор: Є. СергієнкоДжерело: http://www.ladvnau.org.ua/

Мовчан попався. Вже завтра Вінницька область може залишитися без губернатора.

3 жовтня 2013
Отримали на нашу електронну пошту одну цікаву статтю, яка стосується звільнення губернатора Вінниччини. Пропонуємо до вашої уваги цей матеріал.

Газета по-українськи підхопила проблему Степашок

2 жовтня 2013
18 вересня ми опублікували матеріал "Дикі кабани народного депутата тероризують жителів села Степашки", який став розонансним, адже проблему жителів села Степашки з дикими тваринами підхопила всеукраїнська преса, -це "Газета по-українськи" і вже два номера підряд вийшло з матеріалами по селу СтепашкиПропонуємо до вашої уваги ці два матеріали.

В Ладижині використовується праця засуджених

1 жовтня 2013
30 осіб, які відбувають покарання у Могилів-Подільській виправній колонії № 114, проходять реабілітацію на «Переробному комплексі» ТОВ «Вінницька птахофабрика», що поблизу Ладижина.Про це повідомило радіо Лада ФМ у вечірньому випуску новин вчора 30 вересня.

Ладижинська громадська рада отримала гранд від фонду "Відродження" на розвиток громадського міського сайту «Новини Ладижина»

29 вересня 2013
В квітні-травні цього року міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на отримання грандів по напрямку «Засоби масової інформації» на розвиток регіональних інформаційних онлайн-платформ.

Обережно - хлор! Думка журналіста

29 вересня 2013
Автор: Наталія Металіна Ладижинська газета, № 30 від 19 вересня 2013 року

Чому хлорували воду? Думка начальника СЕС.

29 вересня 2013
Сергій Пархонюк, начальник Тростянецького міскрайонного управління СЕС, газета "Нове місто" № 40 від 26 вересня 2013 року.

Дорога на Тростянець: то яма, то канава, то купа болота

29 вересня 2013
Автор: Катерина СамошевськаГазета "Нове місто№ 4 від 26 вересня 2013 року

Ладижин пишається, що має електронну чергу на місця в дитячих садочках

27 вересня 2013
Із 1 жовтня у батьків дошкільнят міста Ладижина з’явиться можливість електронної реєстрації дитини до садочка.Про це повідомляє відділ освіти Ладижинської міської ради.

Директор Ладижинського силікатного має Порше та виводив активи заводу на свою фірму?

26 вересня 2013
Автор: Ігор Заіковатий Вінницька обласна газета "Реал" № 39В продовження теми Ладижинського силікатного публікуємо матеріал обласної газети.

В Ладижинський інтернат треба вкласти понад 9 мільйонів гривень

25 вересня 2013
Автор: Володимир ВАСИЛЕНКОВінницька областьГазета інвалідів та ветеранів, №07(20), 2013

Сайт ОРД: Человек с 60-долларовой честью. Почему мэр Ладыжина Коломейцев неуязвимее иного министра?

19 вересня 2013
Пропонуємо до вашої уваги цікаву статтю з всеукраїнського сайту журналістських розслідувань ОРД. Автор: Сергій Неміров

Дикі кабани народного депутата тероризують жителів села Степашки

18 вересня 2013
Жителі села Степашок потерпають від серйозних проблем завдяки мисливському господарству, що пов’язане з відомим на Вінниччині народним депутатом України Григорієм Калетніком.

33 канал про ладижинську "Золоту справу"

13 вересня 2013
33 канал - №37 від 4 вересня 2013 року

Повний текст рішення суду по земельному дерибану в районі Ладижинської Швейцарії

12 вересня 2013
Рішенням Вінницького окружного адміністративнотго суду від 01.07.2013 року позов прокурора Вінницької області був задоволений, а розпорядження Тростянецької РДА, якими виділялись земельні ділянки, було скасовано. Пропоную для ознайомлення повний текст постанови суду.

90% жителів Ладижина не знають про існування Агенції місцевого економічного розвитку

11 вересня 2013
10-11 вересня громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» провели соціологічне опитування в місті Ладижин.

Міського голову Валерія Коломєйцева підтримує 47 % жителів міста

11 вересня 2013
10-11 вересня громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» провели соціологічне опитування в місті Ладижин.

Стали відомі результати з енергетичного обстеження

9 вересня 2013
В сесійній залі Ладижинської міської ради, 4 вересня 2013 року, було проведено засідання, на якому підприємство ТОВ «Арніка-Центр» презентувало результати енергетичного аудиту. Цей проект реалізовувався в рамках Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин. Енергоаудиторами було досліджено теплову мережу міста та 19 будівель житлової та соціальної сфери міста.

33 канал: 14-річну дівчину згвалтували і спалили

9 вересня 2013
Весь Гайсинський район гуде. Село Харпачка, де проживала 14-річна Аня Хіміч, готове повставати проти нелюдів, що вчинили так ще, по суті, з дитиною – 14-річною неповнолітньою, яка пропала ще 16 липня і яку донедавна вважали безвісти зниклою та всюди шукали рідні, односельці, правоохоронці…

Скандал по-тростянецьки: наркоман посмертно

8 вересня 2013
Стали відомі нові висновки проведених судово-медичних експертиз, що спростовують попередні висновки, які вказували на те, що Сергія Бесараб помер від передозування трамадолом. Виявляється трамадол йому ввели після смерті - він був "чистим". Закономірно, що продуктів його розпаду в тілі не знайшли

Сергій Пантюк: Вважаю, що такі ідеї треба підтримувати "всім миром".

5 вересня 2013
Автор: Сергій Пантюк, громадський діяч, письменник, поет, секретар Національної спілки письменників України.Джерело: Українська правда, http://blogs.pravda.com.ua/authors/pantyuk/522733e72f7c2/add_ok/#comments

Ладижинські податківці «під криміналом» через «золотий щоденник» нинішнього помічника нардепа

1 вересня 2013
Прокуратура Вінницької області відкрила кримінальне провадження щодо посадовців Ладижинського відділення колишньої Тростянецької об’єднаної державної податкової інспекції – за ознаками службового підроблення.Джерело

Чергова жертва ладижинських міліціянтів

1 вересня 2013
За відмову співпрацювати з міліцією, влаштовувати в будинку кубло “під дахом”, В'ячеславу Романюку загрожує реальний тюремний термін, - так стверджують адвокат Сергій Ланге і сам обвинувачений за трьома “наркоманським” статтями. Про це в статті газети 20 хвилин...

ТОП-5 бізнес-пропозицій літа

31 серпня 2013
Пропонуємо вам топ-5 бізнес-пропозицій літа, які на сьогодні є актуальними

Я ніколи не п'янію! Історія з кінних змагань в Ладижині

30 серпня 2013
На змаганнях в Ладижині вегетаріанській частині нашої компанії було досить тяжко: сира в магазині нема, йогурту нема (його таки вдалося знайти), ікра кабачкова чи там баклажанна - одна баночка на весь магазин... Ну ви розумієте масштаби проблеми.

Позабудь Лодижин, что над Бугом, да и гетто, созданное в нем.

30 серпня 2013
Пропонуємо до вашої уваги уривок з поеми «Пам’ять», автором якої є в’язень бершадського гетто Софія Вайсертрегер. Поезія є поглядом на трагічні події, що стались в Ладижині під час Другої світової війни, зокрема, - розстріли євреїв на Вінниччині.

Міліція кришує валютчиків та гральний бізнес

29 серпня 2013
Пропонуємо до вашої уваги резонансну статтю, яка була опублікована в газеті "33 канал" № 35 від 22 серпня, а перед цим на сайті ОРД за підписом "працівники правоохоронних органів".Враховуючи, що в статті викривається тіньова злочинна схема кришування валютчиків та грального бізнесу, а в нашому місті гральний бізнес присутній, пропонуємо її до вашої уваги.Зі статті можна зрозуміти, чому наша місцева міліція не може нічого зробити проти грального бізнесу.

Антипремія «Скандал року-2012». Результати

29 серпня 2013
ПРИЙШОВ ЧАС ПІДСУМУВАТИ ОТРИМАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ОГОЛОСИТИ ПЕРЕМОЖЦІВ В КОЖНІЙ НОМІНАЦІЇ:

Фото дня: ранок після Артфесту

27 серпня 2013
Фото Ярослави Соцької, розміщене в соціальній мережі Фейсбук в групі Артфесту. На фото можна побачити, що організаторам не вдалось зробити фестиваль безалкгольним.

Перші враження, фото та відео з Артфесту 2013

26 серпня 2013
Враховуючи, що вчора завершився перший день Артфесту 2013, пропонуємо до вашої уваги перші фото, відео та враження гостей фестивалю з соціальної мережі "В контакте".

Вінницькі та ладижинські екологи провели спільний рейд.

16 серпня 2013
08 серпня відбувся перший спільний екологічний рейд активістів громадської організації «Народний центр екологічного контролю», інспекторів Держекоінспекції у Вінницькій області та Держрибнагляду.

Спогади Ореста Городиського про Ладижин та Юрія Клена

11 серпня 2013
Як додаток до попереднього матеріялу пропонуємо повний текст спогадів Ореста Городиського про Юрія Клена в той період, коли він був в Ладижині. Спогади відкривають життя в Ладижині в період першого року війни.

Історик, мемуарист і колекціонер маґістр Орест Корчак- Городиський і Ладижин.

11 серпня 2013
Історик, мемуарист і колекціонер маґістр Орест Городиський народився 15 липня 1918 року в Станіславові. Він ветеран визвольних змагань, автор численних публікацій про Другу світову війну.". Від 1950 року Орест Городиський живе в Чикаґо до цього часу. Має 95 років.

Процес створення Національного історико-культурного заповідника «Батіг» розпочато.

7 серпня 2013
1 серпня музей села Четвертинівка радо зустрів ініціативних та небайдужих українців, які вирішили розпочати процес створення Національного історико-культурного заповідника «Батіг» на Вінниччині.

Терикони курячого посліду Нашої Ряби оточують Ладижин

22 липня 2013
Публікуємо статтю, яка була опублікована в Ладижинській газеті 18 липня та фоторепортаж від Народного центру екологічного контролю.

Коваль-художник заробляє до 10 тисяч на місяць

22 липня 2013
Коваль з Ладижина на Вінниччині Андрій Чепірдак виготовляє мангали на замовлення.

Виконком Ладижинської міської ради готується до виборів в Верховну Раду України

22 липня 2013
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради кожного кварталу планує свою роботу затверджуючи свої плани тих завдань, які будуть здійснюватись, виконуватись, контролюватись та звітуватись.

Відомий український мистецтвознавець Костянтин Широцький (Ладиженко) і Ладижин

21 липня 2013
Костянти́н Віта́лійович Широ́цький (Кость Широцький або Шероцький, псевдонім Ладиженко) народився 26 травня (7 червня) 1886, село Вільшанка, нині Крижопільського району Вінницької області. Помер 13 вересня 1919, село Білоусівка, нині Тульчинського району Вінницької області) — український мистецтвознавець.

Юлія Моспана посмертно відзначили за розробку в галузі ТЕС

21 липня 2013
Йдеться про розробку на тему: „Підвищення маневреності, надійності й економічності енергоблоків із пиловугільними і газомазутними котлами та ефективності систем теплопостачання“. На чолі наково-дослідницького колективу — два професори Інституту енергетики та систем керування, доктори технічних наук, завідувачі кафедр теплотехніки та теплових електричних станцій Йосиф Мисак і автоматизації теплових та хімічних процесів — Євген Пістун.

Наша Ряба попри шалені прибутки отримує дотації з бюджету

12 липня 2013
Пропонуємо частину матеріалу з інтернет-ресурсу "Економічна правда" від 12 липня 2013 року що стосується Миронівського хлібопродукту (Наша Ряба). Автор -Дмитро Дєнков. Аналітичний матеріал пропонує бачення того, як прибуткові агроформування деребанять бюджет країни, отримуючи дотації.

СЕС та екоінспекція не реагували на скарги ладижинців по запахам

11 липня 2013
Газета "Місто", від 10 липня 2013 року, автор - Ірина Жук

Ладижинці стали жертвами інтернет-шахраїв

5 липня 2013
Одна ладижинська сім*я потрапила в халепу, коли скористувалась послугами інтернет-магазину, який виявився прихістком шахраїв. Пропонуємо лист в якому детально описується, як можна потрапити під вплив інтернет-шахраїв.

Микола Джига підвищив податківця, замішаного в скандалі з ладижинським золотом

5 липня 2013
Вінничанин Геннадій Мазур, який донедавна займав посаду заступника начальника податкової служби у Вінницькій області, тепер працює в апараті Верховної Ради України.

Ладижинський відділ міліції буде наступним після Врадіївки?

5 липня 2013
Райцентр на Миколаївщині привернув увагу всієї країни. У невеликій Врадіївці разом зійшлися всі больові точки: міліцейське свавілля, прокурорська байдужість, кумівство, заступництво і очевидна беззахисність простої людини перед тими, хто повинен її охороняти, а замість цього б'є, ґвалтує і грабує.

Оголошується другий етап антипремії «Скандал року-2012».

3 липня 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з «Ладижинською газетою» наприкінці квітня цього року оголосили про старт першої міської антипремії «Скандал року-2012»Проголосувати за номінантів антипремії >>

Топ-менеджери Ахметова і Косюка отримують сотні тисяч доларів на рік зарплати

3 липня 2013
Топ-менеджери олігарха Ріната Ахметова заробляють по півмільйона гривень на місяць.Як виявилося, Ахметов є щедрим роботодавцем. Середній дохід керівників у його енергетичному холдингу ДТЕК в 2012 році склав $ 700 тис. На місяць це понад $ 58 тис., або 466 тис. грн.

В Ладижині Нашя Ряба створила 2600 робочих місць

3 липня 2013
Пропонуємо статтю з інтернет-ресурсу "Інвест-газета" про успіхи нашої Ряби в місті Ладижин. Гадаємо багатьом буде також цікаво ознайомитись з позицією інвестора.

Ладижинська ТЕС Ріната Ахметова труїть людей ще швидшими темпами(оновлено плюс нове відео)!

27 червня 2013
Вирішили обновити свій старий матеріал та долучити нову порцію фото та нове відео, адже в останній місяць через труби Ладижинської ТЕС на голови містян потрапляє більше викидів. На жаль фото та відео не може передати реальної картини і трохи зменшує реальну картину, але сам факт є.

На Львівщині нові пікети шахтарів викликані приватизацією Західенерго

26 червня 2013
Близько 30 працівників ПАТ "Львівська вугільна компанія" 18 червня пікетували Львівську обласну державну адміністрацію через невиплату зарплати.

Всеукраїнське видання написало про проблему з автобусом на Тульчин

18 червня 2013
Нещодавно ми пукблікували звернення жителів міста Ладижин та сіл тульчинського району, які потерпають від автобусів для худоби, якими їх возить Тульчинське АТП. нашим матеріалом зацікавилось Всеукраїнське друковане видання "Газета по-українськи" Пропонуємо матеріал, який був опублікований в останньому номері видання №1595 за 14.06.2013. Рубрика Вінниця.

Багнет: Вонять, так вонять: В Ладыжине продолжаются страсти вокруг странного запаха

17 червня 2013
Інтернет-ресурс "Багнет" про скандал навколо спиртового заводу "Екстра".

В Ладыжине браконьеров нет – «уплыли» в «соседние» Степашки

11 червня 2013
После шума, что поднялся в винницкой прессе, браконьерить в Ладыжине перестали Но рыбные запасы Ладыжинского водохранилища продолжают разворовываться с попустительства правоохранительных и прочих контролирующих органов. Как свидетельствуют очевидцы, неплательщики налогов и злостные нарушители законодательства периодически мигрируют вверх по течению – в соседний Гайсинский район.

Запах Коломейцева, или Как мэр Ладыжина искал источник смрада

10 червня 2013
Ирина Каневская, інтернет-сайт ОРД Пропонуємо до вашої уваги цікавий матеріал столичного інтернет-ресурсу, який займається розслідуваннями.

Ладижинські фейерверки травня

6 червня 2013
Пропонуємо до вашої уваги цікаві відео, де можна ще раз переглянути травневі фейерверки. Перший був 9 травня, другий 19 травня на весіллі однієї молодої пари.

Газета Місто: У Ладижині оголосили надзвичайний стан

31 травня 2013
Пропонуємо до вашої уваги статтю з приводу закриття заводу Екстра, яка була опублікована в останньому номері обласного друкованого видання газети "Місто". Автор - Інна Мартонікова.

2-річну Анну з Ладижинського інтернату навчили ходити на горщик

25 травня 2013
"Газета по-українськи" №1407 за 25.04.2012. Рубрика ЛюдиАвтор: Поліна РОМАНОВА

Екологічний скандал, як PR-технологія по-коломєйцевськи

25 травня 2013
Пропонуємо до вашої уваги аналітичний матеріал інтернет-ресурсу "Багнет" з приводу екологічного скандалу в місті Ладижин.Щось не дуже журналісти, як обласних видань, так і інтенет-ресурсів повірили у версію місцевої влади міста Ладижин.

Газета Вінниця -Реал: Наезд на спиртзавод “Экстра” может “обидеть” друзей Януковича

24 травня 2013
Пропонуємо до вашої уваги матеріал Станіслава Краєвського, який вийшов в останньому номері 20 газети "Вінниця - Реал", який вийшов на цьому тижні.

Місцева влада Ладижина "топить" спиртзавод в інтересах Нашої Ряби?

17 травня 2013
Місцева влада міста Ладижин послідовно доводить вину дочірнього підприємства "Екстра" у розповсюдженні неприємних запахів в місті Ладижин та навколишньому регіоні.

Під час другої світової німці примушували євреїв прибирати головну вулицю Ладижина від сміття

17 травня 2013
Пропонуємо до вашої уваги цікавий матеріал за матеріалами книги Семена Швейбиша "Примусова прація євреїв під час Шоа (холокоста) на Україні (1941-1944)". В книзі є цікавий епізод, що стосується примусової праці євреїв в місті Ладижин. За нашим аналізом виявилось, що єврейські джерела про історію міста дають найбільше інформації. Цікаво, що під час другої світової війни головна вулиця міста прибиралась від сміття за рахунок примусової праці євреїв...

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев найбагатший мер Вінниччини

15 травня 2013
Найбагатший мер Вінниччини — Валерій Коломойцев з міста Ладижина, заробив за минулий рік 246 тис. грн. Щомісяця отримує 20 тис. грн зарплати. Має два раритетні автомобілі. Про свій статок говорити відмовляється.

Ладижин має повне право святкувати в 2015 році 775-річчя з дня заснування (історична розвідка)

7 травня 2013
Довгий час історики піддавали сумніву дату заснування 1240 рік, позаяк посилання на історичні праці історика М. Карамзіна "Історія держави Російської" не вважалося за джерело, яке давало підстави Ладижину стати старшим на більше чим 100 років.

Після міського суботнику...

4 травня 2013
Жителі міста нам передали фото, які ними були зняті через тиждень після суботнику, який проходив в місті 20 квітня. Пропонується оглянути в якому стані центральна вулиця міста біля магазину Альпарі та в*їзд на міський пляж, де до речі знаходиться і Ковчег, який не має ніякого відношення до міського голови. Коментувати не будемо...

Про антипремію "Скандал року -2012" написало обласне видання

3 травня 2013
24 квітня цього року обласне друковане видання газета "Місто" опублікувало матеріал про антипремію "Скандал року -2012", яку започаткувала громадська організація "Ладижинська громадська рада" та громадський міський сайт міста Ладижин "Новини Ладижина". Пропонуємо вашій увазі цей матеріал:

АНТИПРЕМІЯ «СКАНДАЛ РОКУ-2012» СТАРТУЄ!

26 квітень 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з «Ладижинською газетою» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».

Логін
Пароль