Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Команда Коломєйцева обрала собі нового лідера

Команда Коломєйцева обрала собі нового лідера

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3243_lider.jpg
Як відомо, взяти участь у мерських перегонах виявили бажання 11 ладижинських кандидатів.
Зараз кандидати наввипередки вихваляють себе, зазивають на зустрічі людей і обіцяють, обіцяють, обіцяють - змагаючись за голоси виборців.
10 травня, довелося побувати на зустрічі з Василем Юрченком. Молодий чоловік приємної зовнішності відразу полонив серця декількох бабусь, що прийшли на зустріч. Крім бабусь, прийшло ще чоловік 15-20. Серед так званої «групи підтримки» можна було побачити колишніх прибічників екс-мера. Зокрема, в ролі довіреної особи виступив Анатолій Смажелюк, який довгий час був довіреною особою Валерія Коломєйцева.
На запитання, чому під час цьогорічної виборчої кампанії вирішив підтримати іншого кандидата Анатолій Смажелюк розповів:

- Василь Анатолійович звернувся до мене за місяць до того, як будуть вибори. Ми сусіди, дружили сім’ями, його мама похресниця мого сина, я не міг відказати йому.
Я знаю його ділові якості, я знаю його напористість, енергію, він молодий, людяний.
Що стосується Валерія Івановича, він повідомив, що йде кандидатом, аж десь на третій день Пасхи. До мене він не звертався, поганого я про нього не можу нічого сказати. На даний час я дав згоду бути довіреною особою Василя Анатолійовича.

Слід зазначити, що передвиборчі обіцянки Василя Юрченка мало чим відрізняються від передвиборчих обіцянок інших кандидатів. Але, є одна вельми цікава програма, яка стосується фінансової допомоги пенсіонерам та малозабезпеченим верствам населення.
Пан Юрченко вважає, що допомагати слабо захищеним верствам населення можна з муніципального бюджету. Він пропонує ввести картки муніципальної допомоги на рахунок яких будуть потрапляти щомісячно кошти в розмірі до 500 гривень. Допомагати будуть пенсіонерам в яких пенсія нижча за мінімальну зарплатню.
- Але, є дві умови за рахунок яких ця програма буде розвиватися в місті.
По-перше, ці кошти будуть лише в електронному вигляді, тобто, на банківських картках і зняти їх буде неможливо; по-друге, їх можливо буде використати лише в місті Ладижин, Лукашівці та Губнику; по-третє, ці кошти можливо буде використати лише в поточному місці на інші місяці вони переходити не будуть. Картками можна буде розрахуватись лише в тих мережах, які будуть працювати в цій системі, -
розповідає Василь Юрченко.
Якщо резюмувати, то пан Юрченко планує створити на території Ладижинської міської ради мережу магазинів в яких можна буде розраховуватися картками муніципальної допомоги. Ідея для успішного бізнесмена доволі непогана.
Цікавило присутніх і те, яка команда прийде в місто в разі перемоги пана Юрченка на виборах.
- В мене є однодумці, є команда з якою я сьогодні працюю. Стосовно секретаря міськради не знаю, в мене немає відповіді на це питання. Ви знаєте, мені не настільки важливо хто буде секретарем міськради, може Бучко залишатись. Мені головне, щоб цей секретар працював. Це стосується і інших депутатів міської ради, - розповідає кандидат в мери Ладижина.
Стосовно заступників, то їх на думку Василя Юрченка в міськраді забагато, отже люстрації не уникнути.
- По-перше, не потрібно стільки заступників. По-друге, є команда одна, є команда інша. І якщо люди робили якісь речі, які я сьогодні не підтримую, я думаю, що я з ними попрощаюся, - зазначає кандидат.
Планується привести в міськраду і нових людей.
- В моїй команді мій найближчий соратник, мій однокласник. Він адвокат, в нього своя юридична компанія. Сьогодні він веде юридичну сторону моєї виборчої кампанії. Я йому запропонував і він погодився працювати зі мною і підняти на вищий рівень розвиток міста.

Слід відзначити, що Василь Юрченко справжній патріот рідного Ладижина, адже поїхавши з міста 17 років тому і проживаючи в Києві, вирішив повернутися, покинути столичне життя і долучитися до покращення нашого міста.
11 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1934 Коментарів: 34
Написав: nina 11.05.2014 - 08:27
Оп..цц..
Батько Василя зменшив мені пенсію, обдуривши мене в 2006 році, поділив мій коєфіцієт на 2. І не тількі мені. А тепер його синок благочинец, збільшить!? Товари, які можна буде купити за його допомогою з бюджетних коштів швидше за все будуть або неліквідні, або неякісні.А ще ПФ Ладижина гарно провів кампанію по виплаті чорнобильських пенсій. Брали з хитрих, з тих хто хотів без черги отримати свої кровні по 2000 грн. хабара. Тепер син хоче щось з нами робити? Хтось скаже, що син за батька не відповідає, але є таке гарне прислівья: " Яка хата такий тин, який тато, такий син" Може замислимоь?
Написав: Петруха 11.05.2014 - 12:04
Давайте і пташник за Бугом згадаємо. Як там татусь хазяйнував. Де пташник, де обладнання, де техніка? Купив теплу посаду за ці кошти, в шалені 90-і. Яблуко від яблуні..
Написав: viktor 11.05.2014 - 12:22
По-перше, Василь схожий на маму, а не тата.
По-друге, його батько тут ні до чого, Василь іде від людей з команди Гройсмана.
По-третє, Василь іде в мери (а це не простий фінансовий час), так як чітко знає, як залучити додаткові кошти, в т.ч. європейські гранти, та створити гарні умови для розвитку малого та середнього бізнесу.
По-четверте,окрема торгова мережа для карток муніципальної допомоги не буде створюватись. Вона буде складатись із місцевих закладів торгівлі і послуг, тобто кошти будуть іти місцевим підприємцям, а умови вступу до мережі будуть прозорими.
Написав: Fuck 11.05.2014 - 13:28
поцреот х**ев. он вернулся в Ладык, потому что подвернулась замечтательная возможность прорваться к кормушке. В Коростене не получилось? В Киеве тоже? ну вот ,ждите этого убл******. Батя по его мнению мало украл, так он еще больше украдет
Написав: administratop 11.05.2014 - 14:31
Смотрите на Youtube как Юрченко обокрал 18 жителей Коростеня https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jRgY105ltko
Написав: Адвокат 11.05.2014 - 15:57
Це відео-маніпуляція, пов’язана із тиском на забудовника з боку рейдерів.
Дійсно, у 2008 році ТОВ «Житлобуд-Плюс» (Василь Юрченко є співзасновником цього підприємства на 17%) збудувало у місті Корестень Житомирської області гарний і сучасний житловий будинок, з ліфтами «Отіс», індивідуальним опалюванням в кожній квартирі.
У 2009 році німецько-українська група "аферистів" на чолі з Калуцьким у хитрий і незаконний спосіб вирішила відібрати частину квартир у товариства «Житлобуд-Плюс». При цьому Василь Юрченко не підписував ніяких документів і не брав ніяких позик. Афера з боку рейдерів була виявлена вже в Німеччині.
За півроку були виграні всі суди на німецькій стороні, але в Україні, з нашою судовою системою при Януковичі, суди тривали цілих п’ять років. Зараз вони вже завершені. Справедливість відновлена.
Люди, у яких намагались відібрати квартири, і надалі живуть в згаданому будинку, а вся інформація, яка була поширена в Інтернеті (що людей виселили з квартир і т.д.) не відповідає дійсності.
Це було намагання "натиснути" на забудовників, щоб отримати незаконну винагороду.
Написав: Viktor 11.05.2014 - 16:07
Обратите внимание, как журналист съезжает с темы, когда жильцы говорят, что договор ипотеки как бы подделанный, и непонятно, существует ли ипотечный спор на самом деле.
Тогда журналист повторяет одну фразу - "Это вам не надо, они сами там разберутся". При этом журналист называет аферистами только одну сторону, хотя давили на жильцов Калуцкий и компания
Написав: Мешканець 11.05.2014 - 17:07
Ау, товарищи. А че никто не пишет, шо Ряба в своих домах 10% квартир отписала на семью Коломйцева, хотя должна была дать эти квартиры городу (бюджетникам и льготчикам). земля же ей дана была бесплатно...
Написав: сергей 11.05.2014 - 17:22
Написав: Рома 11.05.2014 - 19:22
Мешканець, ти якісь тормоз. Вже навіть всі забули, а ти тількино опомнився. Голосуй далі за міліонера капіталіста.
Друге місце!

2.«Відкат року» - ХАБАР У ДВА МЛН. У.О. З БУДІВНИЦТВА ДЕВ’ЯТИПОВЕРХІВКИ

lad.vn.ua/rss-ladyjin/antipremiya-skandal-roku-2012_-rezultati.html
Написав: Петруха 11.05.2014 - 19:43
Адвокат, Viktor у Васи на зарплате, в штабе работаете? Ваши посты понятны. Отрабатываете денюжку. "Еднисть" Порошенка прокинула через ..., но тут подвернулся багатенький сынулька Вася. Аллилуя, выборы не пройдут мимо кармана, да?
Гройсман, да? Еврейские гранты. Это хорошо. Чем отдавать будем и с какими %?
Чувак свалил с Ладыжина в 97м и тут вернулся как чертик из табакерки. Хлоп! Я Вася мер!
Для того чтобы быть мером надо хотя бы жить тут постоянно. Не воспринимают вашего Васю серьезно. Никто. И ваши старые коломейцевские PR технологии (открыточки к 9 мая с ФИО получателя)не пройдут. Кстати, откуда база, кто слил? Налоговая? Пенсионный? А как же защита персональных данных? Прокуратура ау?!
Написав: Viktor 11.05.2014 - 20:08
Для справки - у Порошенка не Еднисть))) а Солидарность.
И зря вы так о Гройсмане. Он много сделал для Винницы и сейчас проводит реформы самоуправления в Украине. Кстати, с Порошенко он тоже дружит...
Написав: ВАСЯ 11.05.2014 - 20:26
Голосуймо за Порошенка - флюгера української політики, хай буде у влади Наш клан - клан Порошенка - засновника 3 партій в тому числі і партіїї регіонів. Викуримо клан донецьких бандюків. А для простого люду - що один клан що другий як грабували так і будуть. Для кого війна а для кого Мать Родная.
Написав: Olga 11.05.2014 - 22:30
Дорогие ладыжинцы!У нас сегодня очень выгодная позиция, мы имеем возможность выбрать мэра и дать ему испытательный срок на 1,5 года. Прошу вас об одном взвешивайте все разумно. Сегодня мы берем лично на себя ответственность за все происходящее. Такого раньше никогда не было. Мы не сможем потом на кого-то скинуть вину, за то, что в городе застой и бардак.За то, что дороги не делаются, мусор горит с прошлого года и нет у городской власти возможности помочь неимущим, потому что все разворовано. Стыдно уже оглядываться на кого-то. Друзья, это наш город, мы хозяева его и отвечаем за выбор свой тоже мы. Не повторяйте чужие слова, а вдумайтесь, почему мы с богатым бюджетом в 6000 грн. на жителя (когда в Киеве 5000 грн. на человека) такие неимущие и запущенные, зато с цветочками и белыми разбитыми бардюрами. Власть мы получаем ту, которую заслуживаем!
Написав: maybutne 11.05.2014 - 22:36
Петруха, привіт! А ти яким чином то птахофабрики причетний? З тобою не поділилися і ти злишся? Прикольно! але при чому тут Василь? Не потрібно заздрити успішним людям!Треба зі своїм життям щось змістовне робити! Успішні люди не мають часу заздрити іншим, вони просто працюють.
Написав: Olga 11.05.2014 - 22:46
administratop, А вы отвечаете за правдивость этой информации? Неужели вы думаете, что человек идя на выборы не знал об этой информации? Глупо! Это значит, что Василий оставил это без внимания, потому что уверен в своей правоте! Рейдерский захват компаний тебе известен?Не ставь себя в неловкое положение, когда сам не уверен в правдивости информации! Семь раз проверь, один раз напечатайся. Удачи!
Написав: Петр 11.05.2014 - 23:45
та васька мутный чел как и его отец и лезет к кормушке чтоб хапнуть,чего ж если его бизнесы так успешны лезть во власть??спросите у него,это все на лошка!!!!есть информация что гройсман его хочет протянуть в верха и для начала нужно засветится на любой меньшей должности в регионе,заодно и хапнуть денежек
Написав: антифашист 11.05.2014 - 23:58
Olga, Тобі не надоїло піарити васю? За кожен комент 100грн.інфу вже злили. Пиши більше.і шевченко з васьою тобі ще накинуть.
Написав: Olga 12.05.2014 - 12:54
антифашист, зависть- это качество самое разъедающее изнутри человека. Мне жаль тебя! Сидишь тут и только грязью всех обливаешь, а сам что в жизни сделал полезного хотя бы для себя и своих родных? Не суди и судим не будешь! Где ты видел, чтоб я вообще кого-либо пиарила? Я просто разумный человек и призываю ладыжинцев к самостоятельному выбору, а не вестись на поводу недалеких троллей!
Написав: Стас 12.05.2014 - 12:58
Olga, Где ты видел, чтоб я вообще кого-либо пиарила? [color=#e62414][/color] Василий оставил это без внимания, потому что уверен в своей правоте! а це що?
Написав: Olga 12.05.2014 - 13:17
Стас, я и тебя бы защищала, даже если ты и в мэры не идешь! Я просто за справедливость и за разумность. На том сайте за 100 дол. можно любой текст написать, никто ничего не проверяет.Попробуй и узнаешь. В инете столько сейчас таких дешевых "желтых" сайтов. Об этом я и хотела сказать.Нужно всегда думать самостоятельно и никогда не идти за толпой!
Написав: Стас 12.05.2014 - 13:42
Olga, ок, зрозумів))) підтримуй і мене
Написав: Olga 12.05.2014 - 15:02
Стас, Я поддерживаю ладыжинцев и наш Ладыжин - город наших детей!Очень хочется, чтобы молодежь после учебы даже за рубежом все равно возвращалась к нам и развивала свой город!
Написав: Стас 12.05.2014 - 16:14
Olga, дуже добре, підтримую
Написав: pasa28 12.05.2014 - 20:43
На даний момент є два кандидати - Юрченко та Головашич, можливо ще Сандул. До кожного з них є питання. Але про виконання своїх обіцянок можна буде їх запитати через півтора роки
Написав: Энергетик 12.05.2014 - 21:01
Нет, друзья, Головашич не кандидат. Человек не выполнил и доли того, что обесчала на прошлых выборах. Я специально наблюдал, она никогда не критикует руководство электростанции - там у нее кормушка. А вопросы по экологии у громады есть и к энергетикам. Есть вопросы и по трудоустройстру на ЛТЭС... Вопросов очень много. Теперь в газете расхваливають спиртзавод. А он тоже левак гонит. Эта женщина промышляет просто выколачиванием денег с доверчивых бизнемсенов и хозяйственников, строит себе политическую карьеру. Кстати, у нее большинство в местном совете. Что это большинство сделало? Мэра коломейцева сняло? Ах, какая "работа"... А замы, которые держат прогнившие опоры системы - остались. Нет, как хотите, Головашич не кандидат!
Написав: Стас 12.05.2014 - 21:06
pasa28, головОшич? ти головою не вдарився? Людка вже давно в будці сидить і сопе в дві дірки. Якщо вона займе на цих перегонах 5-те місце, то це буде дуже великий успіх для неї. У неї карма весь час програвати. В цьому житті це вже ніхто не виправить.
Написав: Карпов 12.05.2014 - 21:53
Люди, всі Юрчинки злодії, і Вася один з них. Поміняти одного злодія на іншого, невже за таку владу гинули люди на МАЙДАНІ.
Ганьба.
Написав: meshkanka 12.05.2014 - 22:52
Карпов, я так зрозуміла, що вам вже хочеться на майдан і вволю накричатись!Ха!Я згадала, як в нас на майдані людина голосно кричала: "Ганьба!" А потім перепитувала: "А за що це і кому ми кричали?"
Написав: Viktor 12.05.2014 - 23:39
Василь Юрченко, до речі, Майдан підтримував і підтримує. І зовсім не злодій. Так що не судіть по собі. Спробуйте з ним поспілкуватись, задайте гострі питання і лише тоді робіть висновки.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль