Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Вибори мера Ладижина, Топ-5 11 ладижинських кандидатів оприлюднили свої мерські амбіції

11 ладижинських кандидатів оприлюднили свої мерські амбіції

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0581_igr.jpg
За крісло мера Ладижина боротимуться 11 кандидатів. Така кількість кандидатів на посаду міського голови Ладижина була зареєстрована територіальною виборчою комісією на 18 годину 30 квітня. Слід зазначити, що документи можна подати до 24.00.
Отже, мерське крісло міста з багатомільйонним бюджетом приваблює наступних кандидатів: Валерій Коломєйцев, Володимир Волковський, Людмила Головашич, Микола Цехмейструк, Георгій Халабузар, Андрій Сандуляк, Юрій Підвашецький, Богдан Михайлишин, Ігор Ладович, Юрій Куленко, Василь Юрченко.

Серед кандидатів можна побачити доволі сильних і достойних людей. Отже виборча кампанія в Ладижині обіцяє бути напруженою і цікавою.
1 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1353 Коментарів: 1
Написав: статист 1.05.2014 - 00:31
Тяжелая тема выборов.Мы видим 3(не участвующих ранее в выборах кандидатов Сандуляка,Подвашецкого,Юрченко),с другой стороны В.И.-опытного,со стажем и самодостойного конкурента.Команда первых молодая и думаю что при нынешних раскладах в бюджете страны -рисковая.Но такие люди на два года будут под постоянным присмотром населения города,будут больше работать и советоваться при принятии решений.Населению есть смысл поставить на них.А старая команда оставит так как и было.А каких изменениях говорить.25 дней очень мало для встреч с избератилями. Наверное было бы правильно собрать их всех на площади города и услышать программы.Подумайте,их много и проценты раскиданные на их количество-дают возможность В.И.остаться мером.Вот это и все изменения в жизни города.Кто это хотел.И как совместим майдан и антимайдан.Тогда скажите в городе коррупции нет,пенсионеры при портфелях,молодеж трудоустроина,зачем выборы.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль