Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи, ЛадЫжин-история 100 років тому над Ладижином літали аероплани

100 років тому над Ладижином літали аероплани

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/img4f436ebceccb0.jpgНа початку 20-го сторіччя газета "Газетные старости" выд 04 березня (19 лютого ) 1913 года писала про аероплани, які літали над Поділлям і над старим мостом через річку Південний Буг в місті Ладижин. Пропонуємо вам витяг з газети, де повідомлялось про цю новину.

Таинственные аэропланы, появлявшиеся раньше близ границы, за последнее время наблюдаются в глубине Подолии. В течение недели аэропланы наблюдались в -м. Тересполе, Литинского уезда, и в Гайсинском уезде, близ ст. Кублич, Юго-Западных дорог. Один из аэропланов опускался возле моста м. Ладыжин. Заметив людей, он быстро скрылся по направленно к ст. Вапнярка. Третий аэроплан с прожектором был замечен над м. Дунаевцами. В Киеве, в управлении Юго-Западных железных дорог, по словам «Киевл.», получены телеграфный сообщения с трех станций Южных подъездных путей, соединяющих рельсовым путем Бердичев и Житомир, о появлении таинственных аэропланов. Со станции Гайворон, этих путей, телеграфируют, что 14 февраля, около 10 часов вечера, над станцией летал аэроплан, испуская лучи света из прожектора. Описав несколько кругов, аэроплан, находясь на значительной высоте, взял направление к станции Генриховка, тех же путей. Со станции Генриховка сообщают, что в 12 часов 30 мин. ночи на 15 февраля, несколько южнее станции, был замечен на значительной высоте аэроплан. Вскоре аэроплан скрылся из вида, взяв направление в сторону линии Юго-Западных жел. дорог. Со станции Гайсин получено телеграфное уведомление о том, что в. 1 ч. ночи на 15 февраля аэроплан, летевший со стороны Гайворона, дошел до Гайсина и повернул на запад по направлению к станции Жмеринке. В это время на далеком расстоянии,—на северо-западе, показался другой аэроплан. Тогда первый аэроплан, отойдя I на далекое расстояние, начал спускаться вниз и исчез. Второй же аэроплан возвратился обратно и, поднявшись на большую высоту, скрылся на горизонте.
13 березень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2355 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль