Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Топ 3-А, Влада Комунальники оголосили про збільшення комунальних тарифів

Комунальники оголосили про збільшення комунальних тарифів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8752_smittya.jpgКомунальне підприємство "Ладжитлосервіс" оголосило про необхідність збільшення тарифів на комунальні послуги, які надає це підприємство для мешканців житлового фонду, оскільки встановлені тарифи не відновлюють фактичних витрат підприємства.

За інформацією підприємства комунальні послуги є збитковими з таких основних причин:
- збільшилася вартість послуг на дератизацію та дезінсекцію підвальних приміщень на 122%;
-вартість вивезення побутових відходів збільшилася на 124%;
- відбулося збільшення ціни на електричну енергію на 170%;
- розмір мінімальної заробітної плати зріс на 232,2%;
-збільшилася вартість обслуговування димовентиляційних каналів на 133%.

"У зв'язку з цим відбудеться підвищення тарифів на надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості наданих послуг КП «Ладжитлосервіс» для мешканців житлового фонду м.Ладижин становить – 76%", - зазначається в повідомленні.

Але нові тарифи ще мають бути затверджені рішенням виконкому. Нагадаємо, що в Ладижинському міському суді розглядається позов жителів міста до комунальників в якому вони просять визнати недійсним останнє рішення виконкому про затвердження комунальних тарифів від 29 квітня 2016 року. А в грудні 2015 року Ладижинський міський суд скасував рішення виконкому про встановлення комунальних тарифів від 22 жовтня 2014 року, задовольнивши позов Юрія Куленко.

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

Таблицю з новими тарифами можна скачати за посиланням тут.
8 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3933 Коментарів: 15
Написав: pash 9.02.2017 - 08:30
у мене одне просте питання до тих, хто себе вважає владою , а також до комунальної газети "Нове місто" і до керівників комунальних підприємств, До речі п.Рибалку В. я це питання задавав при зустрічі./ Я це питання задам і в процесі судового засідання/Скажіть, вельмиповажні панове, на підставі якого закону Ви опублікували нові тарифи та ще й вказали дату, коли це буде введено?А тепер увага для всіх, хто читає наш сайт і є споживачем комунальних послуг:.На своїй сторінці у Fasebook Я опублікував фото із газети "нове місто" № 14 від 31 березня 2016 року де сказано слідуюче:"Тому ,думаю, можливо,З ТРАВНЯ МІСЯЦЯ /виділено
авт./ладижинці матимуть тарифи на утримання прибудинкової території, які будуть відповідати всім вимогам,-сказав В.Коломейцев." Ось у мене знову виникає запитання-яким вимогам?Вимогам закону-ні! Адже сам мер,на жаль законів не знає!!!Приведу ще одну фразу із газети""...Валерій Коломейцев зазначив,що мер не встановлює тарифи." у мене виникає питання-так хто ж насправді у нашому місті встановлює тарифи???Моя відповідь, яка базується на рішенні Ладижинського міського суду де чітко вказано, що посадові особи Ладижинської міської ради порушили вимоги ч.2 ст 19 Конституції України!!!!Продовження буде.....Чергове-уже четверте засідання суду, призначене на 15 лютого ц.р на 13 год.
Написав: nina 9.02.2017 - 11:11
А це така помста влади міста, громадським діячам, за виграну справу по тарифах. Невже ніхто крім мене не бачить, що наш вельмішановний суд 0 пише, а кільканадцять сотих, або десятих запамя"товує. Знов буде з тих судів мильна булька. А те на скільки підняті ртарифи-є ціна питання за рішення суду. Хтось заперечить? Аж бачу що зараз мені матюк від троля, в якого було вже багато ніків, але я вже догадалась хто це.Це той , якому дали пенсію всього 2,5 тис. грн., за 7 років, які він при владі мучився зі меною.
Написав: pash 9.02.2017 - 12:08
Nina. Дякую від свого імені і ініціаторів чергового позову до суду, за підтримку.Все ми бачимо і знаємо. На відміну від місцевих самовладців ми не чинимо і не будемо чинити тиск на суд, подавати недостовірну інформацію. не підготовлюємо свідків як і про що говорити.... А тому я, тимчасово. припинив публікацію ,на своїй сторінці у Fasebook, матеріалів про комунальні тарифи у нашому місті. Ви. п.Ніна,як ніхто знаєте, про те, що тарифна чехарда почалася не сьогодні і не у 2015 році. Ви пам*ятаєте, як проводилися круглі столи і збиралися підписи проти встановлених тарифів, на теплопостачання, у 2012 році... Якщо, можете, поділіться спогадами...Ми не програли тоді... Але,на мою думку, політики хотіли нас використати. .. На цей раз ми попробуємо обійтись без допомоги політиків.
Написав: fenix 9.02.2017 - 13:03
Шановні, навіщо Ви рвети своє серце, заради кого? Суд скасував попередні тарифи, а скільки людей скористалися рішенням суду та подали заяви про перерахунок оплати? Жодного! Їх все влаштовує, то ж нехай і далі носять свої гроші керманичам.
Написав: pash 9.02.2017 - 15:53
Fenix. З однієї сторони ти правий. Така особливість наших людей. ЇЇ можна називати "пофігізмом". Але це ще не все...До речі це лише моя думка ,яка базована на власному досвіду.Це звичка надіятися на те,що прийде хороший дядя і за мене зробить. І ще одне-це страх перед чиновником, перед злочинцем і т.п. ..... Тепер про написані заяви про перерахунок. Саме це питання особливо важливе... Для цього я порекомендую уважно перечитати виписку із рішення суду.Вона є на блозі Ю.Куленко. До цього рішення є багато запитань, але це перше рішення такого типу і не тільки для Ладижина.Я перешлю на адресу адміністрація сайту кілька фотографій документів... Але коментарі по них дам лише після 15 лютого.
Написав: fenix 9.02.2017 - 16:46
Дякую, pash, за підказку. Я перечитав рішення і ще більше упевнився, що влада цинічно обдирає людей. Виявляється, що прибирання території будинків повинна коштувати лише 56 копійок за 1 кв.м., а вони цинічно деруть шкіру з людей. А прикривають їх, створюючи красиву картинку, "правдиві" писаки.
Написав: pash 9.02.2017 - 18:54
Fenix,Це, що ти вичитав у рішенні суду це дрібниці. Вибач, але ти не звернув увагу на слідуючі посилання суду.Прошу перечитай рішення суду і перевір те,що я скажу ... тому,що я не цитую дослівно ... я намагаюсь доступною мовою довести до читачів сухі юридичні терміни. Суд вказав про те,що виконавчий комітет Ладижинської міської ради порушив вимоги ч.2 ст 19 Конституції України. А це дуже серйозне звинувачення. Тому,що Конституція ставить посадовців місцевого самоврядування у певні рамки, за які вони виходити не можуть і не повинні. /Перечитай у Конституції данну статю, думаю,що це буде і корисно і інтересно../Я можу просто роз*яснити ще одну цікаву норму із Конституції України. А ось громадянин України не поставлений у такі жорсткі рамкию.... Любому простому громадянину дозволено все, що не заборонено законом..Обов*язків громадянина у Конституції прописано всього навсього лише у,здається/вибач не має Конституції під руками/ чотирьох статях Конституції Але в Україні є закон "Про інформацію", який базований саме на вимогах Конституції. У данному законі чітко вказано,що громадяни мають право на об*єктивну, достовірну ,вірогідну і повну інформацію. І це повинні забезпечити на місцях /на прикладі нашого міста/- міський голова і комунальні ЗМІ. А чи воно виконується- ти вірно підмітив... Дякую за те,що читаєте і задаєте питання.
Написав: Wanch 10.02.2017 - 09:18
pash,
А я то думаю: - І що це мене начали тероризувати
по телефону, щоб я склав договір з ЖКХ на вивозку
мусора із часного будинку?
Та ще й пригрозили Законом України!
Я відповів, що по ЗАКОНУ КОНСТИТУЦІЇ МАЮ ПРАВО ВІДМОВИТИСЬ!
Пока не тривожать. А виходить, що наше панство дармоїдів готовиться ще більше обогатитися за наш рахунок!
Я уже підготовив на всяк випадок юридичні консультації,
щоб можно було відбитися від навали нових Чінгіз-Ханів!
Написав: pash 10.02.2017 - 11:05
Wansh. Після першої публікації у газеті "Нове місто" про підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів я уже робив відповідний коментар.У зв*язку із тим, що наша,так звана, міська влада знову порушує вимоги Конституції і законів України, а відповідно і права споживачів- я і ще два моїх товариші звернулися із позовом до суду про скасування рішення виконавчого комітету № 153 від 29.04.2016 року. Для жителів старої частини міста також було відповідне рішення, але його ніхто не оскаржував. Хоча дане рішення, на мій погляд, було також не законним.У чому полягає основна незаконність.Для Wansh і всіх хто має доступ до Інтернет=зробіть просту річ-зайдіть на сайт Ладижинської ради і виясніть-чи є проект рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів.Вчора я перевіряв-не було подібного проекту.А якщо не було пректу рішення,то ні одне КП ні комунальна газета не мають права доводити до відома населення тарифи...Це беззаконня..
Написав: nina 10.02.2017 - 11:53
Те рішення суду, який виграв пан Куленко, ні до чого владу не притягує. Через те що ми не дуже професійні, ми в своєму позові не указали нічого про фінансове стягнення, тому влада розхперезалася, показує нам "Кузькіну мать". Відповідно до того рішення суду, яке виграв Куленко, треба подати ще один позов, з вимогою про повернення незаконно стягнутих грошей з містян за комунальні послуги. А без цього, скільки б ми не ходили і не писали заяв в ДОБРОБУТ, нічого ми не отримаємо. Гадаю, що наша влада знов розраховую на таку ж саму нашу необізнаність. Треба ініціативній
Написав: pash 10.02.2017 - 12:49
Nina. Ми вже це врахували. а тому і подали до суду.Правда виникають серйозні перепони з якими важко,але можна, боротися. А ось питання про відповідальність "влади" по виконанню попереднього рішення суду це зовсім інша сторона медалі. Я вже акцентував увагу на те,що виконком порушив ч.2 ст Конституції України-саме так сказано у рішенні суду, це серйозне звинувачення. ...Я особисто знаю, як його можна використати.Але є простіший варіант:Депутати повинні створити відповідну комісію...потім винести на розгляд сесії і винести питання про недовіру міському голові...Але на жаль,наші депутати цього не зроблять..Та дарма...Я не буду озвучувати свої дії до закінчення суду. Так що вибачте за неповноту...
Написав: fenix 10.02.2017 - 13:30
А що це за влада, що люди, які обрали її, повинні на кожному кроці звертатися до суду за захистом. Ми що їх обирали лише для того, щоб вони нас обкрадали і порушували наші права? Ганьба! Мені стидно перед самим собою, за безхребетність людей.
Написав: pash 15.02.2017 - 11:17
Чергова фальсифікація по збільшенню тарифів на комунальні послуги.На сайті Ладижинської міської ради з*явилось доповненя від 27 січня 2018 року проекту рішень виконавчого комітету Ладижинської міської ради. Станом на 10 лютого 2017 року у проекті рішень виконавчого комітету було опубліковано всього 8 пунктів. Саме про це я писав у своєму коментарі 10.02.2017 року. На сьогоднішній день там зроблені доповненя заднім числом. Йдеться мова про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів і встановлення нових тарифів...Це фальсифікація, яка граничить із правопорушенням . Але це лише половинчасте виконання вимог законів, Потрібно ще,щоб подібний проект був опублікований у комунальній газеті "Нове місто", Мені інтересно чи зроблять цей крок чиновники і коли.Адже потрібно ще провести громадське обговорення!Яким чином вони планують це зробити? Я не розумію, адже ще до публікації проекту рішення газета "Нове місто" № 6 від 2 лютого ц.р. , а точніше КП "Ладжитлосервіс" вже встановило і тарифи, і срок введення його /рішення виконкому/ у дію- 1 квітня 2017 року.Схаменіться панове чиновники -почитайте вимоги ст 60 Конституції України і інших законів.. Ви мало того,що себе підставляєте під кримінальну відповідальність. а і територіальну громаду-дурите своїми витівками. позбавляєте права на обгрунтовану, тобто-правдиву і достовірну інформацію про тарифи.
Написав: helen 15.02.2017 - 15:59
zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1380-12
Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обТ‘рунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад
Написав: pash 15.02.2017 - 21:26
Дякую п.Helen, що ви опублікували данний підзаконний акт, але крім цього є Конституція і закони України, а також постанови КМУ, які регулюють ті і інші правові відносини. І саме ними, у першу чергу, органи місцевого самоврядування повинні користуватися. КП "Ладжитлосервіс"-це господарюючий об*єкт у нього зовсім інші завдання, наприклад надання послуг,отримання прибутку і т.п.,Саме КП "Ладжитлосервіс" в основному намагалося у цьому році дотриматися Наказу Мінрегіонбудуі жкг № 390 від 30.07.2013 року/саме на нього Ви вказали/Але вийшла накладка і не одна. У Комунальній газеті "Нове місто" публікація з*явилась раніше, ніж опублікований проект рішення виконкому. Зайдіть на сайт міської ради ... У проекті рішення вказано лист із КП надійшов 2.02.2017 Дивна оперативність і обізнаність КП 2.02.12 року в газеті вже були опубліковані тарифи і навіть дата введення у дію вказана.Але це ще квіточки.Кп дає посилання на постанову КМУ № 869 від 11 червня 2011 року !!! І тут же порушує перелік-наводить пункт, який не передбачений-ремонт рулонної та шиферної покрівлі. Звідки вони взяли цей пункт не відомо. а у виконкомі не перевірили. Оце Вам прозорість і відповідальність. Та і це не все. Питання прибудинкової території у даний час предмет розгяду суду.А рішення ради по данному питанню не було, не має і не скоро буде. Тому ми, споживачі маємо право не платити за прибирання прибудинкової території. Продовження буде.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль