блоги Ладижина

Блоги Ладижина

психолог Олена Червончук


15 января 2014

Мова кохання

Психологія стосунків
30 ноября 2014

Зруйновані долі та скалічена психіка – тяжкий спадок війни

Іноді добре слово зігріває краще, ніж теплий бушлат, а побажання повернутися живим додає віри, допомагає долати перешкоди та легше переносити важкі будні війни
17 сентября 2013

Хто ви перфекціоніст або скептик?

Дещо про стилі поведінки якими люди керуються у своєму житті.
21 августа 2013

Влада і люди

24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс¬торичний документ — Акт проголошення незалежності України. Зробивши вибір на користь власної свободи, ми наївно очікували, що багатства країни забезпечать нам гідне життя, що ми, громадяни, зможемо пишатися своєю державою. Що маємо на сьогодні?
11 августа 2013

Про що люди розмовляють самі собою

Звертаємо ми на це увагу чи ні, ми постійно розмовляємо самі з собою. У нашій свідомості постійно відбувається внутрішній діалог, завдяки якому ми можемо говорити про себе і власне думати не заважаючи оточуючим. Така властивість людської психіки формується ще в дитинстві і є абсолютно нормальною.
22 июля 2013

Характер впливає на долю людини

Чи задоволені ви своїм життям? От тільки, якщо чесно, чи можете ви сказати що саме про таке життя ви мріяли? Якщо так, то ви щаслива людина.
15 июля 2013

Читайте дітям казки

Всі ми в дитинстві любили казки. І це не дивно, адже за допомогою казки дитина вчиться пізнавати світ, розрізняти добро і зло, співпереживати іншим. Казка є невід'ємним елементом у вихованні дітей, вона вчить, розкриває секрети взаємовідносин між людьми.
15 июля 2013

Наше здоров’я залежить від наших думок

Душа і тіло взаємопов’язані. Будь-які зміни душевного стану такі як радість, гнів, любов змінюють наш фізичний стан. А якщо погано нашому тілу наприклад через хворобу то й душі нашій невесело.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори