блоги Ладижина

Блоги Ладижина

Ігор Попенко


31 июля 2014

Про два лимони, олігархів і простий народ

Наша організація готова прийти на допомогу простим працівникам.
Якщо ви її потребуєте: телефонуйте 0964573515 Ігор Попенко.
Навіть, якщо ви маєте намір звільнитись чи вже звільнились, все одно ми вам надамо юридичну консультацію, щодо ваших трудових прав та надамо захист в суді.
25 июля 2014

Ладижинський прокурор скасував повідомлення про масові заходи в Ладижині

Ладижинців можна привітати. Відтепер в Ладижині повідомляти Ладижинську міську раду про масовий захід не має потреби і дотримуватись конституційних норм також не потрібно. Так вирішив прокурор міста Ладижин пан Гирба.
16 июня 2014

«Сучасний раб» - це одна з найбільших проблем сучасності.

Читав сьогодні відгуки до статей на сайті «Новини Ладижина з приводу подій під судом 12 червня 2014 року й був вражений від чи то «заказухи», чи то від нерозуміння ситуації чи від своєї особистої неадекватності більшості «цитувальників». Й виникло бажання процитувати одразу більшість цих відгуків.
12 июня 2013

На Винничине разгорается война независимых профсоюзов со спиртовой мафиейНа Гайсинском спиртзаводе продолжается борьба профсоюза и дирекции. Сам завод уже выпускает не спирт, а биодобавки к топливу — что есть прибыльным бизнесом. Потому борьба за предприятие возможна нешуточная.
29 мая 2013

Коротко про незалежну профспілку «Трудящі» мовою фактів.

Новостворена профспілкова організація в Ладижинському інтернаті стала частиною Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі», головою якої у Вінницькій області є я, Ігор Попенко.
14 мая 2013

Обласна профспілка вимагає порушення кримінальної справи проти Бодачевської

В продовження теми по перешкоджанню діяльності незалежним профспілкам в місті Ладижин державною реєстраційною службою вчора Вінницька обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі" звернулась до начальника Ладижинського міського відділу міліції з проханням порушити кримінальну справу проти начальника державної реєстраційної служби в місті Ладижин Бодачевської Мирослави Володимирівни. Публікую текст звернення.
8 мая 2013

Обласна профспілка вимагає звільнення Бодачевської!

Вінницька обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» вимагає від начальника головного управління юстиції у Вінницькій області Льовкіна Л.П. звільнити Бодачевеьку Мирославу Володимирівну з посади начальника реєстраційної служби по місту Ладижин Тростянецького міськрайонного управління юстиції та з органів юстиції взагалі.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори