блоги Ладижина

Блоги Ладижина

Уповноважений Ладижинської громади


16 февраля 2017

Відкритий лист Ладижинському міському голові Коломейцеву В.І.

Директорам КП «Ладжитлосервіс» і «Ладижинський ККП» Рибалко В.В. і Коломійцю О.С.
Головному редактору газети «Нове Місто» Левицькій С.Ю.
4 апреля 2016

Розслідування щодо прибудинкової території. Документи.

Матеріали власного громадського розслідування
12 мая 2015

Громадське дослідження

Тему для даного дослідження мені підказали міський голова і депутат міської ради, які на березневій сесіі міської ради підняли питання про громадський сайт.
6 марта 2015

Про сайт міськоі ради

Дуже пізно наш міський керманич задумався над формою і змістом сайту міськоі ради.Я неодноразово на нього заходив і дивуюсь. що це сайт не міськоі ради а саме сайт міського голови.На сайті красується його фото із привітальним словом.Вражає те.що ті хто його заснували не читали ні Конституціі Украіни ні закону "Про місцеве самоврядування"...... .Нажміть на рубрику влада міста.Вияляється що владою в місті є міський голова( в першу чергу) !!!! А це не що інше як узурпація влади.що заборонено Конституцією Украіни (ч.4 ст.3)До влади належать і заступники і міськоі ради і інші чиновники.Прочитайте шановні читачі самі і порівняйте із вимогами Конституціі і Закону "Про місцеве самоврядування" Це лише у Конституціі УРСР 1937 року
23 февраля 2015

Корупція в місті Ладижин. Схеми відмивання коштів.

В Ладижині корупції немає. Так заявляє керівник міста. Продовжує почату мною в попередньому матеріалі тему корупції в Ладижині. В наступних матеріалах я розкажу та покажу на прикладах, що вона є, щоб всі знали масштаби корупції в Ладижині. За моїми оцінками мер та його команда щорічно через різні схеми розкрадають від 10 до 25 мільйонів гривень щороку.
21 февраля 2015

Антикорупційне дослідження

Досліджуючи питання чи є корупція у нашому місті я вияснив дуже інтересні факти якими вирішив поділитись. Досліджуючи лише офіційні джерела інформаціі, опубліковані у міськрадівській комунальній газеті "НМ" і виступах міського голови В.Коломєйцева на іі сторінках вияснив, що корупціі у місті немає, тому що не беруть хабарів.
10 мая 2014

Проблема не в автомайданчику

На протязІ майже 14 рокІв у нашому місті створена система коли долю нашого міста вирішувала одна людина яка не прислухалась до громадян міста і на жаль за всі ці роки знущалась над законами
30 марта 2014

Робочі візити керівника міста за кордон

Публікую, як уповноважений Ладижинської громадської ради з питань запобігання та боротьби з корупцією, документ, який показує куди з робочими візитами їздив за кордон очільник міста.

Можете вивчати документ та робити відповідні висновки.
18 марта 2014

Мер пішов а проблеми залишились.

Ладижинці знову піднімають питання по оплаті за тепло і водопостачання. І недарма. ця проблема для Ладижина не нова. але так звана влада в особі:міського голови і виконавчого комітету ради цю проблему не вирішували а навпаки проблему заговарювали. а простіше- громадян просто обманювали. Наведу конкретний приклад дворічноі давності.Березень 2012 року комунальна газета "НМ" Заголовок-Тарифи на тепло підвищили керівництво Ладижинськоі ТЕС згідно з рішенням НКРЕ.а "шишки" отримують влада і"Добробут" Збрехали і не поперхнулися.А для розяснення наведу вислів директора "Добробута"-п.Рибалка"Виконком же за законом повинен був ПОГОДИТИ надані спеціалістами ТЕС тарифи..." Абсолютно вірно сказано -погодиди.Але виконавчий комітет Ладжинськоі міськоі ради у своєму рішенні № 31 від 11 січня 2012 р. все-таки встановив нові тарифи .Правда виконком у своєму рішенні забув вказати вартість 1 Гкал і дату вступу в дію данного рішення. Дане рішення є незаконним і депутати міськоі ради повинні із цим порушенням розібратись на черговій сесіі ради. Це буде підставою для того щоб обновити склад виконавчого комітету. Друга підстава для оновлення виконавчого комітету також була опублікована на сторінках "ЛГ" в грудні місяці 2013 року.
7 марта 2014

Реагування на заяву п.Верещагіна

Я приношу вибачення у п.Верещагіна за діі мого бувшого підлеглого п.Мельника В.В. У системі виконання покарань працюють різні люди і порівнювати іх із одним Мельником не потрібно тим більше. що Мельник ніколи не займався безпосередньою роботою із перевиховання засуджених.Він далекий до цієі роботи так що прошу не порівнювати його із усіма співробітниками нинішніми і бувшими.На посаду вашого директора він попав випадково.Не буду роз яснювати як....Одне прохання до Володимира Мельника- не дискредитуй ні себе ні людей які працювали і працюють в ЛВК- 39 склади повноваження депутата і директора. Ці повноваження не для тебе.
3 марта 2014

Останнє рішення ради

Сьогодні мені прийшлось ознайомитись із рішенням позачерговоі сесіі міськоі ради.
2 марта 2014

Відповідь Ксеніі.

Ні Ладижинська громадська рада. ні я як уповноважений з питань запобігання та протидіі корупціі не маємо права проводити неправомірні розслідування це входить до повноважень правоохоронних органів. На скільки мені відомо комітет ВРУ з питань боротьби із корупцією направив певні матеріали по можливих правопорушеннях з боку окремих посадовців міста Ладижин до Генеральноі прокуратури..Як будуть далі розвиватись подіі буде повідомлятись .Висловлю особисту точкузору яка базована на власному досвіду.Корупцію. як іінший вид правопорушень краще попередити (профілактика) а виявляти іпритягувати до відповідальності це вторинне.Саме профілактичну роботу я намагаюсь робити. А тому запрошую громадян міста місцеві ЗМІ до обговорення данноі проблеми. На рівні місцевого самоврядування в нашому місті існували і існують причини які сприяють корупціі-це порушення і не виконання законів. а також порушення законних прав і інтересів громадян.Тому за прошую до обговорення.
26 февраля 2014

А опозиц!я до кого...

Вибачте вельмиповажн1 панове депутати Ви переплутали пол!тику !з вимогаМИ Конституц!! ! закон!в Укра!ни. Я с твердЖую Ви не читали н! Конституц!! н! закону =Про м!сцеве самоврядування в Укра!н!=Первинним суб єктом м!сцевого самоврядування. основним нос!єм його функц!й ! пововажень є територ!альна громада м!ста.Почитайте як познущався екс+мер над Вами на сайт! м!сько! ради ...Влада це в!н. його заступники.управл!ння ! в!дд!ли.А м!ську раду розд!лив на м!ську раду (це його прихильники) 1 окремо на депутат!в це Ви+ 1 ВИ вс! це знущання стерп!ли. Раби що з ВАС в!зьмеш....! Ви !депутати з його команди продали з потрохами громадян як! за Вас голосували. Схамен!ться перестаньте д!лити портфел! Вивч1тьКонституц!ю ! закони Укра1ни 1забезпечте 1х виконання.Запам ятайте 1 реал1зуте в життя принцип =народовладдя. Ви з1бралися 1 поступили точно так як поступав Коломєйцев якого Ви критикували.Все робив тайком з1 сво1ми попл1чниками .Ваш1 д11 св1дчатьпро в1дсутн1сть в1дкрптост1 1 гласност1.Тобто це р1зновид порушень закон1в.Громадяни повинн1 задуматись чи варто Вас взагал1 обирати.
9 сентября 2013

Про участь громадськості в сфері запобігання та протидії корупції

Уповноважений Ладижинської громади
з питань запобігання та протидії корупції,
учасник ГО «Ладижинська громадська рада»,
В.М. Пашковський

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори